USB-C monitorius: kas geriausia

Antriniai monitoriai yra visi pykčiai. Arba už žaidėjai, „YouTube“ žaidėjai ar turinio kūrėjai, be kitų, vis daugiau žmonių nori turėti kitą monitorių, kuris papildytų pagrindinio kompiuterio veiklą. Bet ar jūs kada nors girdėjote apie USB-C monitorius?

Jei atsakymas neigiamas, neturėtumėte jaudintis. Daugiausia dėl dviejų priežasčių: kadangi tai yra gana naujas produktas rinkoje ir todėl, kad šiame straipsnyje mes suteiksime jums raktus, kad žinotumėte, kuo jis pagrįstas, kokius privalumus jis siūlo ir kodėl jis gali jus dominti. Ar esate pasirengęs žengti pažangių technologijų epochoje? Pradėkime!

Svarbiausias

  • USB-C monitoriai leidžia perduoti energiją, duomenis ir vaizdo įrašus maksimaliu greičiu.
  • USB-C laidas yra vienintelis reikalavimas, kad būtų galima naudoti tokio tipo monitorius, be to, jis leidžia tiesiogiai įkrauti nešiojamojo kompiuterio bateriją, kad būtų patogiau.
  • USB-C monitorius reiškia technologinę revoliuciją ir siūlo keletą pažangiausių funkcijų rinkoje. Skyriuje „Pirkimo kriterijai“ parodome funkcijas, kurias jis įtraukia ir kurios privers jus svajoti.

Reitingas: geriausi USB-C monitoriai rinkoje

Kalbėdami apie USB-C monitorius, turime nepamiršti, kad dauguma jų yra aukščiausios klasės, todėl jų technologinės savybės atrodo nepralenkiamos. Tačiau yra įvairių savybių, dėl kurių galite pasirinkti vieną modelį, o ne kitą. Šiame skyriuje norime jums parodyti žymiausius USB-C monitorius.

1 pozicija: LG 29UM59A-P

Šiame juodame „LG“ profesionaliame USB-C monitoriuje yra 2560 x 1080 pikselių skiriamoji geba, 29 colių ekranas ir 21: 9 ekrano santykis. Be to, jo IPS skydelis suteikia pastovias spalvas 178 laipsnių kampu, kad nepraleistumėte jokių detalių žiūrėdami mėgstamus vaizdus.

Jūsų RADEON technologija „FreeSync“ leidžia mėgautis veiksmu be mirksėjimo. Tai taip pat leidžia sujungti iki 4 ekranų „ScreenSplit“ Daugiakranis. Tai yra tikrai įdomi funkcija, padedanti pagerinti darbo našumą darbo aplinkoje, kur reikalingi maksimalūs technologiniai pajėgumai su minimaliomis komplikacijomis.

2 pozicija: „BenQ PD2710QC“


„BenQ PD2710QC“ - profesionalus dizainerio monitorius 27 '2K QHD (2560x1440, USB-C, IPS, 100% sRGB / Rec.709, 10 bitų, CAD / CAM, HDMI, DP, RJ-45, reguliuojamas aukštis, akių priežiūros priemonės, anti -glare) - juoda / pilka


„BenQ PD2710QC“ – profesionalus dizainerio monitorius 27 “2K QHD (2560×1440, USB-C, IPS, 100% sRGB / Rec.709, 10 bitų, CAD / CAM, HDMI, DP, RJ-45, Reguliuojamas aukštis, Akių priežiūra, anti -glare) – juoda / pilka

Sukurtas dizaineriams, šis USB-C monitorius yra 27 colių ir 2560×1440 skiriamosios gebos. Jos IPS technologija leidžia rodyti ryškias spalvas ir platų žiūrėjimo kampą, o tai taip pat bus naudinga žaidėjai nori gauti kuo daugiau naudos iš savo USB-C monitoriaus, be kitų profesionalų ar pažengusių mėgėjų.

Be to, USB-C monitoriaus turinys gali būti rodomas skirtingais režimais: Tamsus kambarys, CAD / CAM ir animacija. Tokiu būdu galima pamatyti paslėptas kiekvieno dizaino detales tiems, kurie nenori praleisti detalių. Technologija Akių priežiūra Jis pasirūpins jūsų akimis, jei susidursite su nemaloniais akimis.

3 pozicija: „HP Pavilion 27 B&O“

Šis „USB-C“ monitorius yra itin plonas, o tai gali būti įdomu, jei turite mažai vietos arba turite dažnai nešiotis. Jo ekranas taip pat yra su mikro kraštu ir gali būti naudojamas darbalaukyje arba ant sienos. Jis yra 27 colių dydžio, yra „Full HD“ ir turi žiūrėjimo kokybę iš visų kampų.

Kaip išskirtinę funkciją, ji turi iššokančią privatumo kamerą su aukštos raiškos FHD technologija ir du mikrofonus. Tai leidžia naudoti fotoaparatą, kai jums to reikia, ir tada jį išimti, kad užtikrintumėte savo saugumą. Pamirškite apie nepatogius popierius, kuriuos dažnai dedame priešais savo prietaisų kamerą.

4 pozicija: LG 34UC99-W


LG 34UC99-W - 86,7 cm (34 ') lenktas profesionalus „UltraWide WQHD“ monitorius su IPS skydeliu (3440 x 1440 taškų, 21: 9, 300 cd / m², sRGB 99%, 1000: 1, 5 ms, 75 Hz, DPx1, HDMIx2, USB-C x1, USBx2) spalva balta


LG 34UC99-W – 86,7 cm (34 “)„ UltraWide WQHD “lenktas profesionalus monitorius su IPS skydeliu (3440 x 1440 taškų, 21: 9, 300 cd / m², sRGB> 99%, 1000: 1, 5 ms, 75 Hz, DPx1 , HDMIx2, USB-C x1, USBx2) Spalva Balta

Šis 34 colių ir baltos spalvos lenktas monitorius „UltraWide“ QHD skiriamoji geba yra 3440 x 1440 pikselių, ekrano santykis 21: 9 ir 75 hercai. Tai leidžia jums pridėti iki keturių ekranų tame pačiame kompiuteryje, kad pagerintumėte našumą darbe ar mėgaudamiesi vaizdo žaidimais kompanijoje.

Taip pat nurodoma, kad USB-C jungtis yra suderinama su visais kompiuterių ženklais, kas yra įprasta, tačiau įdomu į tai atsižvelgti, kad būtų išvengta painiavos. Jo IPS skydelis suteikia pastovias spalvas 178 laipsnių kampu, kad nepraleistumėte jokios detalės to, ką žiūrite ar darote.

5 pozicija: „BenQ EW3270U“


„BenQ EW3270U“ - 32 '4K UHD vaizdo pramogų monitorius (3840x2160, 4ms, 60Hz, 2x HDMI, VA, 95% DCI-P3, „FreeSync“, HDR režimas, „Smart Brightness Plus“, DP, USB-C, garsiakalbiai, akių priežiūra) - Pilka


„BenQ EW3270U“ – 32 “4K UHD vaizdo pramogų monitorius (3840×2160, 4ms, 60Hz, 2x HDMI, VA, 95% DCI-P3,„ FreeSync “, HDR režimas,„ Smart Brightness Plus “, DP, USB-C, garsiakalbiai, akių priežiūra) – Pilka

32 colių USB-C monitorius siūlo didžiausią skiriamąją gebą tarp pateiktų modelių (3840 x 2160). Todėl tai bus idealu, jei ieškosite prietaiso, galinčio profesionaliai užfiksuoti aukščiausią vaizdo kokybę, panardinant į veiksmą ir nepraleidžiant jokių detalių.

Jis turi 16: 9 formatą ir turi technologiją „Brightness Intelligence Plus“. Tai reiškia, kad monitorius dinamiškai koreguoja ryškumą ir spalvų temperatūrą, atsižvelgdamas į ekrano turinį ir aplinkos šviesos sąlygas. Tai, be abejonės, yra funkcija tiems, kurie siekia aukščiausio lygio.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie USB-C monitorius

Jums nereikia jaudintis, jei niekada negirdėjote apie terminą USB-C. Taip pat, jei nežinote, kas sieja šią koncepciją su monitoriumi. Šio skyriaus tikslas yra išspręsti visas abejones, kurios gali kilti svarstant įsigyti šį novatorišką technologinį produktą, taip pat pateikti informaciją, kuri gali jus dominti.

USB-C monitorius

Ekrano santykis nurodo geometrinę monitoriaus formą, todėl jums bus įdomu sužinoti, kuri forma jums yra geriausia.
(Šaltinis: Madison Yocum: w2w50o4CxbM / Unsplash.com)

Kas naujo USB-C monitoriuje?

Praėjus keleriems metams USB „gyvenimo trukmės“, dabar USB-C, norintis įsitvirtinti kaip naujas standartas, pakeitė monitorių ir kompiuterių ryšius. Jo pranašumas yra grįžtamas formatas, leidžiantis pasiekti didesnį perdavimo greitį ir didesnį srovės tiekimą.

Tačiau jo atėjimas atnešė nesuderinamų variantų, versijų ir kabelių chaosą. Naujajame „MacBook“ „Apple“ buvo pradininkė pristatant šią naują prisijungimo galimybę, o kiti gamintojai ja vadovavosi pretekstu, kad galėtų pašalinti USB-A arba vaizdo prievadus, atsižvelgdami į šį naują būdą.

Ar artimiausiu metu USB-C monitoriai bus naujas standartas?

Jei svarstote galimybę įsigyti USB-C monitorių, tikrai norite sužinoti, kiek tai produktas, kuris įsitvirtins rinkoje, ar atsiras naujų formatų, kurie jį pakeis. Tiesa ta, kad šis modelis sukuria pagrindą, ant kurio bus sunku grįžti.

Galimybė bendradarbiauti su kitais vartotojais yra klestinti darbo realybė, kurioje negalima pamiršti technologijų. Be to, tokiu formatu reikia išspręsti suderinamumą su keliais įrenginiais, atsižvelgiant į tai, kad vis dažniau naudojame daugiau technologinių įrankių, kurie turi veikti kartu.

Jaunas monitorius

USB-C monitorių galima naudoti kelis kartus.
(Šaltinis: Hussam Abd: k1L77eGXZss / Unsplash.com)

Kokius pranašumus siūlo USB-C monitorius, palyginti su likusiais?

Kai kuriems žmonėms visų aukščiau išvardytų jungčių sujungimas gali sukelti galvos skausmą. Tačiau tiesa ta, kad kai prisitaikysime, šis naujas produktas gali suteikti tam tikrų pranašumų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Šioje lentelėje norime parodyti, kodėl USB-C monitorius gali būti jums naudingas.
USB-C monitoriaus pranašumai apibūdinimas
Išplėskite produktyvumą Naudojant daugiau nei vieną monitorių vienu metu, galima pagerinti darbo našumą.
Mobili darbo sritis Kiekvieną kartą dirbdami reikalaujame daugiau mobilumo. Naudojant monitorių per USB-C, galima greitai ir lengvai prisijungti iš bet kurios vietos.
Jungtys sumaišytas Kai dažniausiai dirbame aplinkoje, kur reikalingos skirtingos sudėtingos kabelių konfigūracijos, su USB-C monitoriumi ši sistema yra išspręsta.
Vieno kabelio jungtis Darbas su vienu kabeliu pašalina įprastą netvarką, sujungiant vaizdo signalą, duomenis ir maitinimą į vieną standartinį ryšį.
Galia ir greitis USB-C monitoriuose perdavimo greitis yra daug didesnis nei USB 2.0 jungtyse. Jie pasiekia iki 100 vatų (W) galią.

Kada rekomenduojama rinktis USB-C monitorių?

USB-C monitorių galima naudoti kelis kartus. Jei daugiausia ieškote galimybės tiesiogiai įkrauti kompiuterį per šį monitorių, tikrai galite rasti kitų galimybių. Tačiau įsitikinkite, kad USB-C monitorius palengvins jūsų reikalus, jei jūsų tikslas yra prijungti kompiuterį prie didelės talpos monitoriaus.

Visų pirma, vargu ar kitas monitorius suteiks jums technologines galimybes, kurias siūlo šis produktas. Be to, vis daugiau įrenginių naudoja USB-C jungtį, todėl niekada nebuvo geresnio laiko ją įsisavinti. Jei darbui reikalingas pažangus monitorius, tai yra geras pasirinkimas.

USB-C monitorius

Monitoriaus ekrano coliai bus dar vienas lemiamas elementas prieš perkant.
(Šaltinis: Fotis Fotopoulos: LJ9KY8pIH3E / Unsplash.com)

Kaip monitoriaus jungtys išsivystė į USB-C?

Kartais, norint įvertinti, ką turime, patartina pamatyti, iš kur esame. Kaip mes patekome į technologiškai pažangų USB-C monitoriaus lygį? Iki šiol kaip mes veikėme? Toliau norime parodyti jums skirtingas jungtis, kurios pastaruosius kelerius metus tarnavo monitoriams, kad pamatytumėte jų evoliuciją.
VGA DVI HDMI „DisplayPort“ USB-C
Antika Tai seniausia, kuri naudojama dabartiniuose monitoriuose. Jis turėjo pakeisti VGA jungtį, tačiau jai buvo sunku ją implantuoti. Perėjo kelias versijas, kurios labiausiai dera tarpusavyje. Buvo tikima, kad tai gali pakeisti HDMI, bet taip nebuvo. Gana neseniai atėjo į rinką.
Signalo tipas Analoginis. Skaitmeninis. Skaitmeninis. Skaitmeninis. Skaitmeninis.
Ypatumai Gautam vaizdui trūksta didelio apibrėžimo. Įprasta tai matyti „Full HD“ raiškos monitoriuose. Tai jungtis, paprastai gaunama iš …