Vaikščiojimo lazdos: Kuris yra geriausias

Cukranendrių? Ar jums kada nors kilo mintis, kad šiandien jo ieškotumėte? Žinoma, ne. Bet dabar jus domina žinoti viską, kas susiję su stulpais! Ir tikriausiai norite pasirinkti nendrę, kuri geriausiai atitiktų artimo žmogaus (ar jūsų) poreikius ir pageidavimus. Sulankstomas, reguliuojamas, su žibintuvėliu, įvairovė nuostabi!

Galėtume jį pavadinti idealiu palaikymu ar net palydovu kelyje. Cukranendrė gali atstovauti sportuojančiam asmeniui reabilitacijos metu, vyresnio amžiaus suaugusiam asmeniui ar visiems, kuriems reikia paramos einant, sąjungininkui, kuris palaiko jų judumą ir savarankiškumą. Bet kadangi nėra lengva rasti tobulą lazdelę, mes paruošėme šį straipsnį jums!

Svarbiausias

 • Nendrė gali būti vertinama kaip simbolis, žymintis prestižą ar autoritetą, kaip dekoratyvinis ar kolekcionuojamas aksesuaras arba tipiškas miuziklų ir pjesių elementas. Bet praktiniame gyvenime lazdelė yra esminė parama visiems, norintiems ar reikalaujantiems palaikymo, norint vaikščioti tvirtai ir saugiai.
 • Darbuotojai yra žvaigždė vaikštynių sąjungininkė. Yra medinės, plastikinės ir metalinės lazdelės. Yra apvalios, tiesios arba „t“ rankenos. Daugumą jų galima reguliuoti pagal vartotojo ūgį ir juose yra neslystantis apatinis antgalis (dažniausiai pagamintas iš gumos). Radome ortopedinius stulpus ir pėsčiųjų stulpus. Šiaip ar taip, kiek įvairovės!
 • Yra vaikščiojimo lazdos, skirtos bet kokiam skoniui ir poreikiams. Tiek alpinistas, tiek neįgalus asmuo gali geriau vaikščioti, jei nešioja tinkamą stulpą. Ir čia mes pereiname prie klausimo esmės, į kokius kriterijus reikėtų atsižvelgti, norint pasirinkti geriausią nendrę? Mes iš anksto pateiksime jums keletą dalykų: medžiagą, reguliuojamą aukštį, svorį, pagrindą, formą ir rankenos tipą.

Geriausios lazdos rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Visi žinome, kad cukranendrės padeda išlaikyti pusiausvyrą. Tačiau kartais mus glumina įvairus pasiūlymas, kurį randame rinkoje, ir nežinome, kurią nendrę pasirinkti ar kuri geriausiai atitiks mūsų poreikius. Dėl šios priežasties nusprendėme jums padėti ieškoti geriausios lazdelės. Ar išdrįstate su mumis atrasti geriausias atramines meškeres rinkoje?

Geriausias nešiojamas lazdelė su žibintuvėliu

Čia mes turime geriausią nešiojamą nendrę, kurioje yra integruoti žibintai – kurios kryptį galima reguliuoti atsižvelgiant į vartotojo poreikius. Jis yra sulankstomas ir lengvas. Jis taip pat tinka vaikščioti beveik bet kokiu paviršiumi, nes ant besisukančio pagrindo (360 °) yra neslystanti koja.

Ergonomiškai suprojektuota rankena suteikia patogų sukibimą. Jis pagamintas iš tvirto aliuminio (jį gali naudoti žmonės, sveriantys iki 113 kg), o jo 5 aukščio lygius per kelias sekundes galima lengvai sureguliuoti vienu mygtuko paspaudimu.

Geriausiai reguliuojama nendrė

Šis prailginamas lazdelė su lengvai reguliuojamu aukščiu (iki 10 padėčių) yra diskretiškas ir elegantiškas. Jis pagamintas iš aliuminio ir turi gražią medinę rankeną, pasižyminčią puikia klasikine forma ir sklandžia tekstūra. Jis yra lengvas, atsparus ir turi neslidžią guminę pėdą.

Stulpą laikantis diržas neleidžia stulpui nukristi ant žemės, kai žmogus atsisėda, todėl jis yra ypač patogus (ir lengvai pakabinamas). Žmonės, nusipirkę šią lazdelę, tikina, kad tai yra didžiulė pagalba jiems vaikščioti ir kad kainos ir kokybės santykis yra nepralenkiamas.

Geriausia sulankstoma nendrė

Tai labai praktiška nendrė, pasižyminti puikiu kainos ir kokybės santykiu. Jis pagamintas iš stipraus ir lengvo aliuminio (jo svoris apytiksliai 360 gramų), jo aukštį lengva reguliuoti (tarp 82 ir 92 cm) paspaudus mygtuką.

Nendrė yra saugi, nes ant pagrindo yra neslidi guma. Tai idealiai tinka žmonėms, sveriantiems iki 100 kg. Jis sulankstomas labai paprastai, jame taip pat yra nedidelis plastikinis dėklas, kuriame jį galima laikyti, užimant minimalią vietą.

Geriausias žygio stulpas

Šie pėsčiųjų stulpai ar žygis Jie yra ypač lengvi ir atsparūs smūgiams, nes yra pagaminti iš 7075 aliuminio (aliuminio-cinko lydinio, plačiai naudojamo aeronautikoje). Panašiai ir rankenos yra labai patogios, nes yra pagamintos iš EVA gumos (etilvinilacetato arba putotas).

Jie yra labai praktiški ir užbaigti lazdelės. Lengvai sulankstomas (5 segmentais ir sumažintas iki 36 cm ilgio), kad būtų galima gabenti kuprinėse. Aukštis yra reguliuojamas: nuo 110 cm iki 130 cm. Siuntinyje yra sportinis krepšys ir patarimai skirtingiems paviršiams (sniegui, smėliui ir purvui).

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie vaikščiojančius lenkus

Nors cukranendrės yra gana gerai žinomas straipsnis, normalu, kad jūs abejojate dėl esamų lazdelių tipų, skirtingų medžiagų, iš kurių jie gaminami, teisingo jų naudojimo būdo, idealaus aukščio pagal jūsų ūgį. , be daugelio kitų klausimų, kurių anksčiau nesvarstėte. Bet nesijaudinkite, štai ko mes čia! Atidžiai perskaityti.

Nendrė yra esminė parama visiems, norintiems ar reikalaujantiems palaikymo, norint vaikščioti tvirtai ir saugiai. (Šaltinis: Bialasiewicz: 84325490 / 123rf.com)

Kokio tipo lazdelės yra?

Stulpai skiriasi vienas nuo kito pagal paskirtį, kuriam jie yra pagaminti, iš medžiagos, iš kurios jie pagaminti, pagal rankenos formą, aukštį, strypo tipą, pagrindą ar koją ir papildomą elementai. Spalvos ir dizainai, kuriuos mes randame, yra keli, jie yra skirtingi kiekvienam skoniui. Mes norime padėti jums išsiaiškinti jūsų abejones, žiūrėkite į šią lentelę!
Kriterijus apibūdinimas
Tikslas – Atlikti menai, dekoravimas ar kolekcija, be kita ko.

– Vaikščiojimas, ėjimas, laipiojimas, alpinizmas, žygiai, be kitų galimybių.

-Rehabilitacija po traumos ar operacijos.

-Palaikymas vyresnio amžiaus žmonėms ir kitiems žmonėms, kuriems reikia išlaikyti pusiausvyrą einant (kad būtų išvengta kritimo) arba kai jie kenčia dėl negalios, kitų ligų.

Medžiaga -Aliuminio, medžio, anglies pluošto arba plastikiniai strypai.

-Medžio, putplasčio, kamštienos, EVA, plastiko ar gelio rankenos.

Rankenos forma -Rankas lenktas, tiesus arba „T“.

– Su porankiais (ramentais) arba ergonomiškais.

Aukštis -Reguliuojamas arba nereguliuojamas.
Strypo tipas – sulankstomas, teleskopas arba standus.
Pagrindas ar pėda -Guma, keturių padėčių palaikymas, be kitų galimybių.
Elementai papildomas – Žibintuvėlis, kėdė, dirželis ir kt.

Kokia yra geriausia cukranendrė rinkoje?

Jums įdomu, kuri yra geriausia lazdelė iš visų, tačiau atsakymas priklauso nuo to, koks yra jūsų konkretus susidomėjimas ar poreikis. Atsižvelgiant į jūsų atvejį ir konkretų poreikį, kai kurie stulpai bus tinkamesni nei kiti. Nėra idealaus dizaino ar formos, yra įvairių dizainų ir formų, kurios atitinka įvairius tikslus. Toliau apibendriname svarbiausią šiuo klausimu informaciją.
Vaikščiojimo lazda Atvejai, kai tai geriausia
Su tiesia arba „T“ rankena Jei turite silpnumą rankoje.
Su keturiomis kojomis Jei jums sunku išlaikyti pusiausvyrą. Suteikia maksimalų palaikymą ir stabilumą.
Anglų kalba su alkūnėmis (ramentai su porankiais) Kai yra traumų, dėl kurių žmogus gali saugiai vaikščioti tik viena koja.
Sulankstoma (yra 2 tipai: vadinamoji „antena“, skirta akliesiems, ir ta, kuri sulankstoma į 4 dalis). Laikyti kuprinėje ir būti naudojamas atsitiktiniam ar specifiniam palaikymui (atsižvelgiant į reljefo tipą).
Su sėdyne (ir dar trimis kojomis) Žmonėms, turintiems sunkumų judėti ir kuriems reikia pailsėti tam tikru laiku.

Koks teisingas būdas naudoti vaistinę nendrę?

Tai tikrai ne tik pirkimas, ir jau turiu lazdelę! Nepaprastai svarbu aiškiai žinoti jo naudojimą, kad galėtumėte veiksmingai naudotis jo teikiamais pranašumais. Jei nežinome, kaip teisingai naudoti lazdelę (taip paprasta, kaip gali atrodyti), gali būti, kad ji tampa kliūtimi ar elementu, galinčiu sukelti avarijas. Pažvelkime į keletą pagrindinių gairių:

 • Ranka, kurioje laikoma lazdelė. Priešinga tai kojai, kuri buvo operuota, arba kuri yra silpnesnė.
 • Eidami visada žiūrėkite į priekį, nežiūrėkite į kojas. Siekiant išvengti disbalanso.
 • Rankena turi būti riešo lygyje, to reikia norint išlaikyti pusiausvyrą.
 • Stulpo galas ir priekinė pėda turi būti išlyginti. Tuo pačiu metu, kai žengiate į priekį silpnesne koja, turėtumėte nuleisti lazdelę – tą patį atstumą – į priekį.
 • Norėdami lipti laipteliu ar platforma, turite žengti pirmąjį žingsnį tvirta koja. Užmaukite svorį ant stiprios kojos ir pakelkite lazdą bei silpnesnę koją, kad jie sutiktų tvirtą koją.

Kokių saugumo priemonių reikia imtis naudojant lazdelę?

Didžioji dauguma nelaimingų atsitikimų namuose įvyksta dėl užmaršumo ar iš konteksto pašalintų elementų. Nendrių yra gaminys, su kuriuo taip pat reikia imtis tam tikrų atsargumo priemonių. Štai keletas svarbių rekomendacijų:

 • Patikrinkite, ar nėra laisvų kilimėlių. Tai gali sukelti kelias avarijas (paslydimus, kritimus), kai jos nėra gerai pritvirtintos prie žemės.
 • Grindys turi būti švarios ir sausos, be trukdančių elementų, be šiukšlių ir be drėgmės.
 • Batai turi būti su saugiais padais. Pavyzdžiui, pagaminti iš gumos arba neslidūs. Naudojant lazdelę rekomenduojama nedėvėti aukštakulnių batų ar batų su odiniais ar plastikiniais padais.
 • Nuolat tikrinkite lazdelės galiukus. Atsarginius patarimus, paprastai pagamintus iš gumos arba gumos, lengva įsigyti ir įdėti.

Kaip nustatyti kiekvieno žmogaus lazdos aukštį ar matą?

Nendrė gali būti laikinas ar nuolatinis sprendimas. Po traumos ar nelaimingo atsitikimo gali tekti trumpai dėvėti atramą, arba tai gali būti jūsų partneris metų metus, jei sergate lėtine sekinančia liga. Bet kuriuo atveju labai svarbu nustatyti teisingą lazdelės aukštį, kad jis suteiktų tinkamą pusiausvyrą ir stabilumą. A) Taip:

 • Viena iš galimybių yra išmatuoti atstumą tarp riešo ir žemės. (Stovėjimas normaliai atlaisvintomis rankomis kūno šone; tai yra maždaug 20 laipsnių alkūnės pasvirimas).
 • Jei turite vidutinį aukštį (nuo 160 cm iki 180 cm), galite pasirinkti ne mažesnę kaip 90 cm lazdelę. Kai kurie gamintojai pagal nutylėjimą klientams išsiunčia 90 cm ilgio stiebus, nebent jie nurodo, kad nori kitokio ilgio.
 • Galite ryžtingai nuspręsti dėl reguliuojamos lazdelės. Tai yra labiausiai rekomenduojama parinktis, jei ketinate užsisakyti lazdeles internetu, nes matuodami išvengsite nesėkmių. Atminkite, kad rankos riešas turi būti klubų lygyje. Tai bus tik sureguliuok ir eik!

Yra daugybė stulpų, nuo ortopedinių iki žygių pėsčiomis. Bet kokiu atveju, …