Valentino dienos dovana berniukui

Valentino diena yra visai šalia, ir jūs galvojate, ką nusipirkti savo vaikinui Valentino dienai? Mes turime 7 patikrintas dovanų idėjas, galiausiai ponai pateikė mums pasiūlymus. Tai bus jausminga ir – kas svarbu – gaus daug praktinių dovanų. Atraskite Valentino dienos idėją pagal „Tagomago“!

Valentino dienos dovana jam

Ko norėtumėte per Valentino dieną?

Prieš kurį laiką savo „Facebook“ puslapyje paklausėme, kokia yra puiki Valentino dienos dovana. Nors moterų balsų buvo daug daugiau, kalbėjo ir vyrai. Tarp mūsų skaitytojų yra elegantiškų kvepalų, gaivių kvapų mėgėjai ir klasikos mėgėjai. Ponai taip pat lažinasi už vyrišką kosmetiką. Pažiūrėkite, ką jie norėtų pamatyti Valentino krepšyje.

Valentino dienos dovana jam – vyriška kosmetika

1. Korres balzamas po skutimosi – gerai prižiūrimam vaikinui

Kalbant apie veido priežiūrą, vyrai žino, kas jiems naudinga. Balzamas suteikia malonų lygumo pojūtį, oda atrodo jauna, elastinga ir atgauna švytėjimą. Adomas atskleidžia komentare po įrašu ir rekomenduoja balzamą po skutimosi su ženšeniu ir medetkų ekstraktu.

Balzamas po skutimosi yra žinomas dėl savo raminamųjų savybių. Galų gale, būtent „Korres“ – graikų prekės ženklas, kuris semia saują iš gamtos dovanų. Ne tik perkeltine prasme. Padovanok savo vyrui Valentino dienos dovaną, kuri skustuvu nuramins kasdienes kovas.

2. „Zew For Men“ kūno ir veido muilas – užimtam vyrui

Jūsų vaikinas praktiškas ir vietoj kosmetikos armijos naudoja kelis produktus? Palengvinkite jo užduotį ir padovanokite praktišką Valentino dienos dovaną – muilą „3 viename“. Kas paslėpta juodoje „Zew For Men“ lazdelėje?

Lenkijos prekės ženklas prideda anglies iš Bieszczady kalnų į savo natūralias linijas. Todėl galite būti tikri, kad muilas ne tik gerai valo odą ir plaukus, bet ir turi baktericidinį poveikį. Natūrali kosmetika taip pat yra geras pasirinkimas barzdotam vyrui – jis bus patenkintas!

3. „Gillette“ skutimosi rinkinys – tradicionalistui

Dovanų skutimosi rinkinys? Žinoma! Jei jūsų vyras netiki elektrinėmis skustuvais ir mano, kad niekada negalėsite gauti per daug gerų skustuvų, sugadinote banką. Kodėl verta rinktis „Gillette“ skustuvą „Fusion Proglide“?

Visų pirma, skustuvas turi judamą galvą ir prisitaiko prie veido formos. „Alpių deriniai“ ant veido nereikės. Antra, jis turi tikslius ašmenis, dėl kurių jis tiksliai nusiskuta – korekcijos bus atsisakytos. Trečia – jums patinka sklandus savo vyro veidas, todėl rūpinkitės juo!

plotis = „560” aukštis = „315”

4. Drėkinamasis veido kremas – reikliam vyrui

Kelias valandas galite praleisti internete, patys išsirinkdami tobulą veido kremą. Kodėl? Nes jūsų veidas yra jūsų vizitinė kortelė ir jis nusipelno ypatingo dėmesio. O vyro veidas? Nedvejokite, ką nusipirkti savo vaikinui Valentino dienai, tiesiog pasirinkite gerą veido kremą.

Geras, tai yra tas, kuriame yra natūralių ingredientų, gerai drėkinamas ir gali būti naudojamas po skutimosi. Drėkinamasis veido kremas yra italų prekės ženklo „Phytorelax“ vaikas. Galite ja pasitikėti – ji yra lyderė tarp natūralios, augalinės kompozicijos kosmetikos gamintojų.

Valentino dienos dovana jam – vyriški kvepalai

Ponai mūsų apklausoje apie puikią Valentino dienos dovaną taip pat atkreipė dėmesį į kvepalus. Kurie kvapai juos labiausiai traukia?

1. Oho Joop! – kvepalai elegantiškiems

Jūs žiūrite į šį butelį ir nežinote? Tai mūsų visiškai nestebina. Vyriški kvepalai „Wow“ buvo sukurti visai neseniai, 2017 m. Butelis, primenantis gero viskio butelį ir gintaro kvepalus, nėra atsitiktinumas. Su tokiais kvepalais tinka tobulai pritaikytas kostiumas ir… gražus vyras. Pavyzdžiui, tavo vyras.

Užuodę kvepalus, pajusite „oho“ efektą? Mūsų nuomone, taip. Taip yra dėl paprastai vyriškų ingredientų, kurie sukuria šviežią, subtiliai medingą ir pikantišką kompoziciją. Jei jūsų vyrui patinka švelnūs kvepalai, radote Valentino dienos dovaną.

2. „Red Lacoste“ – aktyvaus vyro kvepalai

Aligatoriaus marškinėliai, džinsai ir sportiniai bateliai – taip atrodo jūsų vaikinas. Kurie kvepalai jam bus geriausia Valentino dienos dovana?

Jūs nusprendžiate patys, bet mes turime jums užuominą – „Red Lacoste“. Kvapas buvo sukurtas vyrams, kurie mėgsta gaivius ir vaisius. Jie puikiai dera su laisva apranga ir atgaivina vasarą. Kvapo populiarumas nemažėja, nepaisant to, kad jis buvo sukurtas daugiau nei prieš 10 metų.

3. p. „Burberry“ – klasikinių meilužių kvepalai

Šio Londono prekės ženklo nereikia pristatyti. Ji pelnė pripažinimą už elegantiškus tranšėjų paltus ir smėlio spalvos langelį. „Burberry“ kvepalus mėgsta ne tik britai. Kodėl p. Ar „Burberry“ yra gera Valentino dienos idėja?

Vyrų kvepalų medienos ir vaistažolių aromatus mėgsta kvepalų klasikos mėgėjai. Ponas. Tačiau „Burberry“ netarnuoja antrinio mišinio, žinomo iš žaliųjų kompozicijų, bet sumaniai žongliruoja ingredientais ir jų proporcijomis. Štai kodėl p. „Burberry“ yra tokie geri.

Jei nežinote, kurią dovaną pasirinkti, peržiūrėkite kitas mūsų Valentino dienos dovanų idėjas.