Valgio pakaitalai | Privalumai ir JAV

Maitinimo pakaitalai buvo populiari strategija žmonėms, kurie pastaruosius 30 metų nori pradėti svorio metimą. Dabar, kai tiek daug kitų baltyminių miltelių ir kitų mitybos produktų yra rinkoje, kur tinka patiekalų pakaitalai ir kam jie būtų naudingiausi? Perskaitykite ir sužinokite, ar pakaitinis valgio kokteilis jums yra geriausias pasirinkimas.

Šiame straipsnyje rasite:

Kas yra valgio pakaitalas?

Pakaitinis valgio kokteilis yra gėrimas, sukurtas visiškai užimti valgio vietą – tai reiškia, kad jame turėtų būti įvairių maistinių medžiagų, įskaitant visas tris makrokomandas, vitaminus ir mineralus. Kartais jie būna miltelių pavidalo (kad jūs sumaišytumėte su vandeniu), o kartais jie gali būti iš anksto sumaišyti ir paruošti gerti. Pavyzdžiui, vietoj kiaušinių (baltymų), skrudintos duonos (angliavandenių) ir pomidorų (skaidulų) pusryčių, valgio pakaitalas gali suteikti visus tris vienu patogiu gėrimu.

Kodėl verta išbandyti pakaitinį patiekalą?

Valgio pakaitalai gali būti labai patogi priemonė dėl kelių priežasčių. Jie gali padėti kontroliuoti kalorijas, užkertant kelią persivalgymui valgio metu, juos lengva pasiimti einant ar laikyti po ranka, užuot praleidus valgį, ir jie iš tikrųjų gali padėti padidinti kalorijų kiekį, jei jie naudojami kaip priedas prie įprastų valgių. Jei kovojate dėl savo mitybos plano nuoseklumo arba nežinote, nuo ko pradėti, valgio pakaitalai gali padėti jums teisingai eiti.

Svorio metimas

Svorio metimas greičiausiai yra dažniausia priežastis, dėl kurios kas nors naudoja maistą pakeičiantį kokteilį. Kadangi rinkoje yra tiek daug skirtingų mitybos tendencijų ir papildų, gali būti sunku žinoti, ką ir kada valgyti. Kai naudojate maistą pakeičiantį kokteilį, tiksliai žinote, koks yra patiekalo dydis, kiek kalorijų gaunate, o tam padaryti nereikia daug pastangų. Jums nereikia jaudintis dėl 20 ingredientų kalorijų skaičiavimo pagal receptą – visa tai daroma jums.

Kai kuriuose svorio netekimo planuose siūloma naudoti valgio pakaitalus vietoj dviejų valgymų per dieną. Pavyzdžiui, pusryčiai ir pietūs, o paskui – vakarienei valgyti subalansuotą maistą. Jei naudosite pakaitinį 250 kalorijų maistą, tada žinosite, kad po pietų suvartojate 500 kalorijų (2 kokteilius), o likusią dalį turėsite skirti sveikai ir sočiai vakarienei.

Nerimaujate dėl to, kad jaučiatės patenkinti tiesiog išgėrę kokteilio? Geriausias valgio pakaitalas rinkoje kovoja su badu, nes suteikia pakankamai baltymų ir skaidulų, dviejų maistinių medžiagų, kurios lėtina virškinimą ir ilgiau jaučiasi sotesnės. Taip pat gali padėti gerti daug vandens per dieną. Jei vis tiek jaučiate, kad turite ką nors kramtyti, kad jaustumėtės patenkinti, turėdami daržovių porciją kartu su kokteiliu galite jaustis labiau kaip tikras maistas.

Patogumas

Valgio pakaitalo kokteilio patogumas yra pagrindinė nauda. Jei esate kažkas, kas visada kelyje, valgio pakaitalas yra puikus sprendimas, kad nepraleistumėte valgio. Sportininkai, pasikliaujantys greitu degalų papildymu po treniruotės, gali pakeisti maisto pakaitalą, kai nespėja gaminti valgio. Jei prieš darbą pasiekėte sporto salę ir ilgai važinėjate, galite lengvai atsigerti purtymo mašinoje. Jei dirbate ilgas valandas ir ne visada gausite pietų pertrauką, galite po ranka laikyti maistą pakeičiančius purtymo miltelius, kad prireikus susimaišytų. Jei turite įtemptą dieną ir neturite laiko gaminti sveiką maistą, galite jaustis gerai, kai subalansuota mityba gaunama iš paprasto purtymo.

Sukaupkite dienos kalorijas

Nors įprasti svorio metimo būdai, valgio pakaitalai taip pat gali būti naudingi žmonėms, norintiems į savo mitybą įtraukti kalorijų. Jei bandote susikaupti, bet nenorite persistengti, gerti kokteilį tarp valgių yra puikus sprendimas. Užuot bandę nustatyti sveikiausią būdą padidinti suvartojamų kalorijų kiekį, galite jaustis gerai naudodami maistines medžiagas, kurias gausite pakeitus maistą, ir jausti mažiau pagundą suvartoti nesveiko maisto kalorijas. Jei ryte stengiatės valgyti pusryčius (nesate alkanas), gerti kokteilį ant pilvo gali būti lengviau nei valgyti sunkų maistą.

„Myprotein Meal Replacement Blend“ yra aukštos kokybės klasikinių patiekalų pakaitalų įvairovė. Jame yra daug baltymų ir skaidulų, jame gausu visų maistinių medžiagų, kurių reikia kokybiškam valgiui. Valgio pakaitalo mišinio naudojimas kaip dienos dalis – pusryčiams, pietums ar abiem – yra patogus būdas išlaikyti savo svorio netekimą be sunkių makro ar kalorijų skaičiavimo ar valandų praleidimo ruošiant valgį virtuvėje. Tai taip pat papildo jūsų treniruotę, nes įneša pakankamai baltymų, kad degintų jūsų raumenis, tuo pačiu ribojant kalorijų kiekį.

Kuo valgio pakaitalai skiriasi nuo baltymų kokteilių?

Nors baltymų milteliai ir kokteiliai yra nepaprastai galingi papildai, valgio pakaitalas yra kitoks, nes jis visų pirma nesusitelkia į vieną makroelementą, o prisideda prie sveikos jūsų organizmui reikalingų makrokomandų ir mikroelementų (vitaminų ir mineralų) pusiausvyros. Baltymų milteliai dažnai naudojami gaminant kokteilius ar kokteilius su kitais maisto produktais – vaisiais, pienu, špinatais, sveikaisiais riebalais – kad būtų labiau patenkinti ir sotūs. Tačiau pakeitus maistą kokteilis, visa tai papildoma mityba sukurta vienoje paprastoje pakuotėje.

Į ką reikia atsižvelgti

Jei planuojate į savo sveiką gyvenimo būdą įtraukti valgio pakaitalus, pagalvokite, kurios naudos jums yra naudingiausios. Nors tai puikus būdas pradėti svorio metimą pakeičiant valgį ar du, vis tiek svarbu sukurti sveikus įpročius ir išmokti kontroliuoti kalorijas reguliariai valgant. Jei naudojate valgio pakaitalą, bet nepašalinate nesveiko maisto ar per didelių porcijų iš savo dietos, nematysite rezultatų, kurių siekiate. Atminkite, kad norint sulieknėti reikia kalorijų deficito. Paverskite valgio pakaitalą savo sveiko gyvenimo būdo dalimi, o ne dingstimi jį persistengti kitu dienos metu.

Paimkite namo pranešimą

Valgio pakaitalai yra labai naudingi įrankiai siekiant įvairių tikslų – metant svorį, laikantis įprasto grafiko ir netgi įtraukiant į savo mitybą ypač sveikas, subalansuotas kalorijas. Valgio pakaitalą laikykite vienu sveikos gyvensenos galvosūkio gabalu – kartu su puikia mankšta, sveika mityba ir pozityviu požiūriu.