Vasaros kvepalai – gaivūs

Kuo kvepia vasarą? Saulė, atogrąžų vaisiai ar gaivus vėjelis? Siūlome, kurias kvapų natas šventėms rinktis ir kurių vengti. Peržiūrėkite kvepalų pasiūlymus, kurie yra susiję su nerūpestingu laiku ir išsaugos jūsų atostogų prisiminimus!

Kaip ir vasarą, pamirštame storus megztinius ir kepures, per vasaros atostogas juos atidėjome į šalį rytietiški kvepalai ir šilta. Kai lauke temperatūra pasiekia zenitą, mes svajojame apie atvėsimą. Be to, per stiprios natos gali tiesiog sutrikdyti kitus mus supančius žmones. Kompozicijose esančios aromatinės natos išleidžiamos skirtingu greičiu, priklausomai nuo temperatūros – kuo šilčiau, tuo jos intensyvesnės. Nes vasaros kvepalai jie turėtų būti švarūs, lengvi ir gaivūs.

Citrusiniai ir vaisiniai kvepalai


Bergamotas, arbūzas, mandarinas – mylėkime vaisius per šventes ir patiekime juos ne tik lėkštėje. Tegul mūsų oda vasarą kvepia saldžiai ir skaniai. Vaisiniai kvepalai jie gali būti lengvesnė klasikinių aromatų versija (rekomenduojame juos darbui!) arba atskira kompozicija, sukurta specialiai atostogų sezonui. Vaisių mišiniai tikrai patiks žmonėms, kurie yra energingi ir kupini gyvenimo. Pasiūlymai:


– „Delicious Delights Fruity Rooty“ –
DKNY kvepalai yra žinomi dėl saldžių natų, uždarytų būdingame obuolio formos butelyje. Vasarai siūlome kompoziciją su cukruotu obuoliu ir šerbetu. Šis viliojantis aromatas papuoš jūsų odą vasaros, žvaigždėto vakaro metu.


– Egzotika,
arba Roberto Cavalli kvepalai yra saldus ir aštrus kvapas savimi pasitikinčioms moterims, kurios mėgsta … mangus ir linksminasi.


– „L’imperatrice 3“ – „Dolce Gabbana“ kvepalai
džiuginkite vaisiniu rabarbarų, kivi ir arbūzų garsu. Medžio pagrindas puoselėja kompoziciją, todėl ją galite lengvai dėvėti ir oficialesnėms progoms, pavyzdžiui, darbui biure.

Žalieji kvepalai


Keli mėtų lapai, truputis baziliko ir šviežias bergamotas – tai ne gaivaus mojito receptas, o vadinamojo vadinamojo kompozicija. žali kvepalai, pagaminti karštoms dienoms. Jų naudojimas suteikia malonų palengvėjimą, kai šiluma plūsta iš dangaus. Taip pat galime rasti tokių ingredientų kaip mėta, žolė, agurkas, gebenė, vetiverija, bambukas ir arbata. Žalios spalvos kvapiosios medžiagos dažniausiai grindžiamos šviesiai baltomis gėlėmis arba subtiliais medienos aromatais. Čia yra pasiūlymai:


– „Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca“,
tai yra tualetinis vanduo, kvepiantis žaliąja arbata, suteikiantis nuostabų, lengvą gaivą. Puikiai tinka naudoti kasdien ir vakarėliui.


– Elizabeth Arden žaliosios arbatos vasara
yra naujas pasiūlymas už prieinamą kainą. Žalieji moteriški kvepalai jie kvepia ledine arbata su citrusais. Pagrindas pagrįstas subtiliu ambru, suteikiančiu mišiniui jausmingą pobūdį.


– Giorgio Armani Acqua di Gioia
yra šviežių citrusinių vaisių, žalių lapų ir šviesių gėlių puokštė. Bazėje esantis kedras nukelia į Viduržemio jūros pakrantę.

Kvepalai su vandens akordais


Ar žinote, kaip kvepia jūros vėjelis, vasaros lietus ar rasa ant egzotinių gėlių? Išbandykite mūsų pasiūlymus. Vandens kvepalai yra skaidrūs, kartais šiek tiek sūrūs ir kartais saldūs, tačiau visada gaivūs ir paslaptingi:


– Roberto Cavalli Acqua
yra kvepalai moterims, kurios mėgsta saldainių kvapus ir pasižymi charakteriu. Šaltinio vanduo juos šiek tiek atvėsina, o pakalnutės suteikia rafinuotą charakterį.


– Davidoff Cool Water –
Jūros atspalvių galima rasti abiejuose kvepaluose iš ikoniškos kolekcijos „Cool Water“, skirtos vyrams ir moterims. Kaip sako jų vardas – jie tokie pat vėsūs ir ramūs, kaip netrikdoma jūra.


– Dolce Gabbana šviesiai mėlyna
yra vyriškų ir moteriškų kvepalų kolekcijos, įkvėptos dangaus ir jūros mėlynos spalvos. Ypač rekomenduojama žmonėms, kurie mėgsta elegantišką, bet nevertą stilių.

Kaip naudoti kvepalus vasarą?
Nepersistenkite – pakaks kelių lašų ant jūsų smilkinio, kaklo ar riešo. Be to, pabandykite pabarstyti odą už kelių, nuo kurios kvapas lėtai kils ir niekam neerzins. Jei kvepalai jums per sunkūs, vasarą juos galite pakeisti kvapnia migla. Produktai be alkoholio bus švelnūs odai. Gaivinančius rūkus galite naudoti ir ant plaukų. Tikrai rasite mėgstamą kvapą, kuris taps nuolatiniu jūsų šventės palydovu!