Vestuviniai sveikinimai

Oficialūs vestuvių sveikinimai

Jei ieškote vestuvinių atvirukų idėjų, niekada nesuklysite pasirinkę oficialų vestuvinį sveikinimą. Juk tai oficiali proga. Perduokite geriausius linkėjimus nuotakai ir jaunikiui su viena iš šių elegantiškų žinučių.

 1. „Tegul ši diena būna ilgo ir laimingo gyvenimo kartu pradžia.”
 2. „Linkėdamas viso ko geriausio jums pradedant šį naują gyvenimo etapą”.
 3. „Linkiu jums džiaugsmo, meilės ir laimės vestuvių dieną.”
 4. „Jūsų vestuvių diena gali ateiti ir praeiti, bet tegul jūsų meilė amžinai auga.”
 5. „Tegul meilė ir laimė, kurią jaučiate šiandien, spindi per visus metus.”
 6. „Už meilę, laimę ir vienas kitą visą gyvenimą.”
 7. „Tegul meilė, kuria šiandien dalijatės, stiprėja jums kartu senstant”.
 8. „Geriausi linkėjimai šioje nuostabioje kelionėje, kai kursite savo naują gyvenimą kartu.”
 9. „Tegul ateinantys metai būna kupini ilgalaikio džiaugsmo.”
 10. „Sveikiname jus abu su jūsų ypatinga diena! Jūsų didžiausias nuotykis ką tik prasidėjo.”

Vestuviniai sveikinimai

Jei oficialių vestuvinių linkėjimų rašymas tiesiog nėra jūsų stilius arba aplinka nėra tokia tradicinė, galite pasirinkti siųsti labiau atsitiktinius santuokos linkėjimus jaunavedžiams. Jei norite tiesiog būti savimi arba kalbėti trumpai ir saldžiai, šie vestuvinių atvirukų posakiai tiks.

 1. „Geriausi linkėjimai smagios ir linksmos ateities kartu”.
 2. „Daug meilės šiandien ir vėliau.”
 3. „Linkiu jums viso ko geriausio šiandien ir visada.”
 4. „Man didelė garbė praleisti šią laimingą progą su jumis ir jūsų šeima.”
 5. „Mums taip malonu matyti jus abu tokius laimingus.”
 6. „Labai džiaugiamės galėdami švęsti šią ypatingą dieną su jumis abiem!”
 7. „Linkime jums visos pasaulio meilės ir laimės!”
 8. „Mes taip džiaugiamės dėl jūsų! Už ilgą ir laimingą santuoką!”
 9. „Šiandien tik linksmybių pradžia! Nekantriai laukiame, kada galėsime švęsti šį sezoną kartu su jumis.”

Juokingi vestuvių sveikinimai

Juokingas atvirukas gali būti tinkamas būdas, jei rašote vestuvinę žinutę draugui arba galbūt broliui ar seseriai, su kuriais jus sieja artimi, juokų kupini santykiai. Jei jaunavedžių taip gerai nepažįstate, geriau vengti sarkazmo ir rinktis elegantiškesnį vestuvinį sveikinimą. Šie juokingi vestuviniai linkėjimai tiks, jei žinote nuotakos ir jaunikio humoro jausmą.

 1. „Būti susituokusiam yra kaip bet kuriame kitame darbe; padeda, jei patinka tavo viršininkas!”
 2. „Tegul prasideda kova! Sveikiname susituokusią porą.”
 3. „Puikiai pavyko susirasti žmogų, kuris erzins jus visą likusį gyvenimą.”
 4. „Sveikiname pasirašius savo gyvenimą!”
 5. „Ačiū, kad priminėte, kiek pinigų sutaupysiu nekeldamas vestuvių.”
 6. „Mūsų santuokos patarimai: Meilė, pagarba ir… tualeto šveitimas.”
 7. „Santuoka reiškia įsipareigojimą. Taip pat ir beprotybė. Jūs turite būti tikrai bepročiai arba beprotiškai įsimylėję.”
 8. „Tikiuosi, kad gausite tiek daug puikių vestuvinių dovanų, kad nesuprasite, jog nė viena nėra nuo manęs.”
 9. „Nesijaudink. Jei ne su šia, tai su kita jau susitvarkysi. Į sveikatą!”
 10. „Laimingos santuokos paslaptis lieka paslaptimi.” – Henny Youngman
 11. Žinutės naujam šeimos nariui
 12. Šeima yra viskas, o naujo šeimos nario priėmimas yra nuostabus dalykas. Padarykite jį dar ypatingesnį, parašydami vestuvinį atviruką, kuriuo leiskite jiems žinoti, kokie dėkingi esate, kad jie tapo jūsų šeimos nariais. Prie žinutės drąsiai pridėkite ir ką nors asmeniško!
 13. „Sveikiname ir sveikiname šeimoje!”
 14. „Džiaugiamės galėdami dalytis šia diena su jumis abiem.”
 15. „Mes jus abu mylime. Ačiū, kad leidote mums pasidalyti jūsų švente.”
 16. „Negalėtume būti laimingesni galėdami jus vadinti šeima. ačiū, kad leidote mums prisijungti prie didžiosios dienos.”
 17. „Sveiki atvykę į mūsų didelę, beprotišką šeimą!Sveikiname jus abu ir labai mylime.”
 18. „Nuo pat pradžių jautėtės kaip šios šeimos dalis. Dabar tai oficialu!”
 19. „Jūsų naujoji šeima visada siunčia jums meilę ir apkabinimus.”
 20. „Šiandien mūsų šeima pagausėjo vienu nauju nariu ir tiek daug meilės bei laimės.”
 21. „Jūsų vestuvės – tokia nuostabi diena jums abiem ir mūsų šeimai.”
 22. „Koks nuostabus mūsų šeimos papildymas. Esame tokie laimingi galėdami dalyvauti jūsų šventėje.”

Vestuvių linkėjimai dukrai

Ar yra pasaulyje gražesnis jausmas nei tada, kai jūsų dukra išteka? Tai didžiausia diena tėvams ir tokia kupina džiaugsmo ir meilės, kad sunku žodžiais išreikšti emocijas. Šiame geriausių tėvų linkėjimų dukrai rinkinyje ji vestuvių dieną jausis kaip niekada mylima. Būdami nuotakos motina ar tėvas, būtinai pridėkite keletą asmeninių akcentų arba savo vedybinių patarimų.

 1. „Mano princese, linkiu tau didžiulės laimės, džiaugsmo ir juoko santuokoje. Tegul jūsų santuokinis gyvenimas būna nuostabus!”
 2. „Siunčiu tau šiltus linkėjimus šiandien ir visada, mano miela dukrele.”
 3. „Sveikinu, mieloji, su tavo didžiąja diena! Tegul jūsų santuoka visą gyvenimą būna kupina meilės, pasitikėjimo ir pagarbos.”
 4. „Sveikinu tave, brangioji, suradus savo tikrąją meilę. Tegul ši meilė stiprėja ir gilėja kiekvieną jūsų santuokinio gyvenimo dieną.”
 5. „Mano dukra, tikiuosi, kad jūs abu susikursite namus, kuriuose jums abiem patiks gyventi, kaip ir mūsų namuose. Laimingos vestuvių dienos!”
 6. „Ačiū, kad padarėte mane šios dienos dalimi; tikrai tai vertinu. Tegul jūsų santuoką visada lydi meilės lietus, mano brangioji. sveikinu!”
 7. „Būkite vienas kitam kantrūs, mylėkite vienas kitą ir likite vienas kitam ištikimi. Joks kalnas nebus per aukštas, kad į jį įkoptumėte. Sveikinu su vestuvėmis!”
 8. „Sveikinu, mano brangioji, su jūsų vestuvėmis. Tegul jūs abu išliksite įsimylėję amžinai ir linkiu jums laimingo santuokinio gyvenimo ateityje!”
 9. „Didžiuojuosi, kad esu tavo mama, mano brangioji dukrele. tegul Dievas laimina jus abi amžina meile.”
 10. „Aš taip džiaugiuosi tavo vestuvėmis, nors tu ir lieki mano mažoji princesė. Tegul su savo partneriu gyveni nuostabų gyvenimą!”

Vestuvių linkėjimai sūnui

Tėvams tai jaudinantis metas, kai jūsų sūnus apsigyvena ir pagaliau randa savo gyvenimo meilę. Vestuviniai linkėjimai sūnui turėtų parodyti, kad šeimoje įgijote vyrą ir dukrą, o ne praradote sūnų. Pasveikinkite naująją porą šiame gražiame naujame gyvenimo etape ir nepamirškite pasiūlyti sūnui asmeninių patarimų, kuriuos jis galėtų pasiimti su savimi į kelionę.

 1. „Sūnau, šią dieną jaučiame daug emocijų. Labiausiai džiaugiamės, kad suradai nuostabų žmogų, su kuriuo galėsi dalytis savo gyvenimu. Geriausi linkėjimai jums abiem.”
 2. „Mes žinome, kad neprarandame sūnaus. Mes įgyjame dukrą. Daug laimės jums.”
 3. „Šios dienos laukiau nuo tos akimirkos, kai tu atsiradai mano gyvenime, sūnau. Tikiuosi, kad ši santuoka atneš tau visą gyvenimą meilės ir džiaugsmo”.
 4. „Linkiu jums kuo geriausios santuokos. Esu įsitikinęs, kad jūs abu būsite palaiminimas vienas kitam ir tiems, kuriuos sutiksite savo bendroje kelionėje.”
 5. „Brangus sūnau, jūsų vestuvių diena ateis ir praeis, bet linkiu, kad beribė meilė ir laimė išliktų visą jūsų gyvenimą.”
 6. „Mūsų širdys taip tiki, kad jūs išlaikysite vienas kitą laimingus su daugybe meilės ir prieraišumo. Tegul Dievas laimina jus gražiu gyvenimu. Sveikiname!”
 7. „Kad ir kaip ten būtų, tegul būna geras, užjaučiantis ir supratingas savo žmonai! Laimingo vedybinio gyvenimo, sūnau.”
 8. „Sveikinu su vestuvėmis, sūnau! Tai nelengvas kelias, bet vienas su kitu santuoka bus geriausias dalykas, kurį kada nors esate padarę.”
 9. „Tegul jūs abu būnate laimingiausia pora ir tegul visas jūsų gyvenimas būna aprūpintas pagarba, aistra ir džiaugsmu!”
 10. „Sveikiname su geriausia diena jūsų gyvenime! Tegul abu būnate puikus mylinčios ir rūpestingos poros pavyzdys ir tampate vienas kitam stiprybe.”

Vestuvinės žinutės bendradarbiui

Rašyti sveikinimą kolegai skiriasi nuo sveikinimo šeimos nariui. Bendradarbio vestuvėms norėsite, kad vestuviniai linkėjimai būtų trumpi ir elegantiški arba neįpareigojantys, priklausomai nuo to, kaip gerai jį pažįstate. Naudokite vieną iš toliau pateiktų žinučių, skirtų būtent bendradarbiams, arba slinkite į viršų, kad pamatytumėte oficialius ir kasdienius vestuvių linkėjimus.

 1. „Linkime tau ir tavo sutuoktiniui laimės visą gyvenimą!”
 2. „Dėkingas, kad buvau pakviestas pasidalyti šia diena su jumis ir jūsų šeima. Linkiu jums visko, kas geriausia jūsų santuokoje!”