Vežimėliai: kuris yra geriausias

Vežimėliai ar vežimėliai yra būtini daiktai kūdikiui atvykti. Tai leidžia mažyliui būti patogiai ir saugiai, einant su tėvais pasivaikščioti. Nors yra atvejų, kai turite laikyti kūdikį ant rankų, šių daiktų anksčiau ar vėliau prireiks. Taigi, tėvai turės didesnę judėjimo laisvę.

Rinkoje galimybės yra kelios, todėl idealų vežimėlį galima rinktis sudėtingai. Idealiu atveju modelis turėtų atitikti šeimos gyvenimo būdą ir, žinoma, biudžetą. Be to, patogu įvertinti aplinką, kurioje jis bus naudojamas. Peržiūrėkite šį vadovą, kad pasirinktumėte tinkamiausią kūdikių vežimėlį.

Svarbiausias

 • Prieš pasirinkdami vežimėlį, užduokite sau keletą klausimų: ar jis tinkamas bagažinės dydžiui ir (arba) viešajam transportui? Ar lengva ir patogu sulankstyti? Ar turite man reikalingų priedų?
 • 3-in-1 vežimėliai yra labai populiarūs. Tarp jų yra nešiojimo lovelė, „maxi-cosi“ (tam tikras kiaušinis su rankena perkėlimams) ir vežimėlis. Tai evoliuciniai modeliai.
 • Geras vežimėlis turėtų turėti tam tikrus pagrindinius priedus. Tarp jų randame lietaus burbulą, tinklelį nuo uodų ar krepšį daiktams laikyti.

Geriausi vežimėliai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Geriausi vežimėliai priklausys nuo kiekvienos šeimos poreikių. Tam tikrais atvejais reikės pasirinkti modelį, kuris tinka šeimos namui ir automobiliui. Taip pat reikės įvertinti, ar jis, be kitų, bus naudojamas trumpiems atstumams ar viešajam transportui. Patikrinkite mūsų vežimėlių reitingą, kad gautumėte geresnį sprendimą pirkti.

Pilniausias ir funkcionaliausias 3-in-1 vežimėlis

Šis modelis yra „3 viename“ vežimėlis, tai yra, automobilinė kėdutė, vežimėlis ir vežimėlis. Tai reiškia, kad tai straipsnis, kuris lydės kūdikį nuo naujagimio iki 5 metų. Turėdamas labai lengvą aliuminio važiuoklę, ją lengva sulankstyti. Dėl nedidelio sulankstyto dydžio jis puikiai tinka laikyti automobilio bagažinėje.

Tiek vežimėlis, tiek „Zero Plus 0+“ automobilinė kėdutė yra tinkami naudoti nuo pat gimimo. Kėdė turi apsaugą nuo šoninių smūgių ir trijų taškų diržus. Nešiojimo lovelę sudaro saugos juosta, krepšelis kūdikio daiktams laikyti ir butelio laikiklis. Modelis sukurtas išlaikyti iki 25 kg.

Geriausias evoliucinis vežimėlis

Šis vežimėlis, konvertuojamas į vežimėlį, tinka vaikams nuo 0 iki 36 mėnesių. Tai lengvas ir kompaktiškas modelis, palaikantis iki 15 kg svorio. Tai modelis, užtikrinantis kūdikiui reikalingą komfortą ir saugumą. Taigi, jis turi atspindintį saugos diržą su penkių taškų apsauga.

Kėdės režimu jis turi atlošiamą kojos atramą ir atlošą. Jame taip pat įrengta pagalvė iš medvilnės, nuimami porankiai ir reguliuojamas baldakimas. Su įvairiomis padėtimis jis gali būti pritaikytas skirtingoms oro sąlygoms. Ratai gali pasisukti 360º, o tai neva palengvina vaikščiojimą su kūdikiu.

Vartotojų mėgstamiausias vežimėlis prisijungęs

Šis vežimėlis „viename“ yra mielos pilkos spalvos, nors yra ir kitų spalvų. Jo aukštis yra 104 cm, o dėl kompaktiško sulankstymo jis sumažėja iki 43 cm. Jo dizainas leidžia būti lopšiu ar sėdyne vos per kelias sekundes. Jis turi lengvą aliuminio važiuoklę ir rato pakabą.

Sėdynės juosta ir penkių taškų diržas užtikrina saugesnį važiavimą. Jame yra kvėpuojanti 3D pagalvėlė, todėl žiemą šilta, o vasarą vėsu. Kalbant apie tentą, jis pagamintas iš dvigubo sluoksnio audinio ir turi saulės apsaugą nuo UV spindulių. Kartu su juo taip pat yra krepšelis.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie vežimėlius

Priimdami sprendimą dėl pirkimo, turėtumėte atsižvelgti į įvairias detales. Prieš pasirinkdami vieną ar kitą vežimėlį, pagalvokite, kokią paskirtį jam suteiksite. Paklauskite savęs, kokioje aplinkoje jį naudosite ar kokios yra jūsų apylinkių gatvės, kad vaikščiotumėte. Įvertinkite automobilio bagažinės dydį, ar su juo keliausite viešuoju transportu.

Vežimėliai

Trijų ratų vežimėliai šiandien auga. (Šaltinis: Rasstock: 32136239 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra vežimėlis?

Vežimėlis yra vienas iš esminių elementų, kurį reikia turėti turint kūdikį. Kadangi pirmaisiais gyvenimo mėnesiais vaikas daugiausia miega, šis prietaisas jį laiko gulėti.

Tai vaikiška lovelė su ratukais, kad pasivaikščiojimų metu jis galėtų nusiraminti ir atsigulti.

Vežimėlis paprastai susideda iš važiuoklės (sudarytos iš kojų ir ratų) ir vežimėlio. Nešiojimo lovelė yra kabina, kurioje bus kūdikis, o važiuoklė paprastai yra sulankstoma. Džiaugiantis šia kokybe, labai sumažėja važiuoklės dydis. Tai palengvina jo laikymą kampe ar bagažinėje.

Iki kokio amžiaus nurodomas vežimėlis?

Kūdikio vežimėlis ar vežimėlis tinka naudoti nuo naujagimio. Paprastai jis naudojamas tik šešis ar aštuonis mėnesius. Tai labai praktiški daiktai tiems pirmiesiems mėnesiams, kai kūdikis dažniausiai miega. Po pusmečio gyvenimo jį dažniausiai pakeičia vežimėlis.

Maždaug po šešių mėnesių kūdikis jau gali pats palaikyti savo mažą galvytę. Tada būtų laikas pereiti prie vežimėlio, kad galėtumėte susipažinti su aplinka. Verta paminėti evoliucinius vežimėlius, tai yra tuos, kurie yra konvertuojami ir lydi mažylį augant.

Mėlynas vežimėlis

Vežimėlio vairas turėtų būti bambos lygyje, kad būtų galima optimaliai valdyti. (Šaltinis: Stepashova: 87868280 / 123rf.com)

Kas yra trio vežimėliai?

„Trio“ arba „3 viename“ vežimėliai tapo mėgstamu daugelio tėvų pasirinkimu. Šių straipsnių pranašumas yra tas, kad jie atitinka vaiko poreikius iki trejų ar ketverių metų. Jį sudaro važiuoklė, suprojektuota taip, kad tilptų tiek vežimėlis, tiek vežimėlis, ir „maxi-cosi“.

Dueto versija būtų be pastarosios.

Taigi, kai mažasis jau praleis savo pusmetį, jis pakeis nešiojimo sėdynę. Tai reiškia didesnes santaupas, nes kiekviename etape nereikėtų pirkti naujų daiktų. „Maxi-cosi“ (kiaušinio formos kėdė) yra labai naudinga kelionėms automobiliu. Savo ruožtu vežimėlis paprastai palaiko iki 15 kg svorio.

Ar yra kokių nors reglamentų, reglamentuojančių vežimėlius?

Vaikiškų gaminių atveju būtina, kad jie atitiktų reikalaujamus saugos reikalavimus. Tai reiškia, kad būtina įsitikinti, jog vežimėlis atitinka Europos Sąjungoje galiojančius teisės aktus. Visi vaikų priežiūros gaminiai turi būti pažymėti EN 1888: 2003 ženklu, nurodančiu atitiktį teisės aktams.

Be šio skiriamojo požymio patikrinimo, reikės patikrinti, ar vežimėlis turi atitinkamas tvirtinimo detales. Žinoma, stabdžių sistemą reikia lengvai įjungti ir, svarbiausia, greitai.

Atminkite, kad pageidautina, kad kūdikio vežimėlis turėtų ratų užrakinimo sistemą

Kokie aksesuarai yra būtini vežimėlyje?

Priedų apimtis yra didžiulė. Jūsų pasirinkimas priklausys nuo kiekvienos šeimos poreikių. Yra priedų, kurie yra su pačiu vežimėliu, o kitus galima įsigyti atskirai. Vienas iš svarbiausių dalykų yra gaubtas, idealiai tinkantis bet kokiam orui. Daug geriau, jei jis yra nepralaidus vandeniui.

Labai reikalingas aksesuaras yra ir lietaus burbulas, tai yra plastikas, uždengiantis visą vežimėlį. Ypač šiltomis vasaros dienomis tinklelis nuo uodų galėtų būti dar vienas aksesuaras, į kurį reikėtų atsižvelgti. Galiausiai patogu, kad vežimėlis turi krepšelį daiktams laikyti.

„Jaunesniems vaikams (tiems, kurie dar negali palaikyti galvos ar sėdėti su parama) reikia vežimėlio, kuris išlaiko nugarą tiesiai ir leidžia gulėti gulint (tai yra veidu į viršų), nes ši padėtis apsaugo nuo staigios kūdikio mirties sindromo“. .

Ar geresni 3 ar 4 ratų vežimėliai?

Tradiciškai kūdikių vežimėliai turi 4 ratus. Tačiau kurį laiką daugėja 3 ratų vežimėlių. Pastarųjų ratai paprastai būna didesni, taip pat ir patys vežimėliai. Šiuose modeliuose dažniausiai pasiskirsto tas pats: du galiniai ratai ir vienas priekis.

Trijų ratų vežimėlių privalumas yra tas, kad jie yra lengviau valdomi. Panašiai jie paprastai turi didesnę apatinę vietą kūdikio reikmenims laikyti. Kaip trūkumas, jie paprastai būna sunkesni ir didesni nei įprasti modeliai. 4 ratų vežimėliai paprastai yra stabilesni.

3 ratų vežimėliai 4 ratų vežimėliai
Ratai 3 didesni ratai 4 mažesni ratai
Funkcionalumas Labiau valdomas ir lengvai naudojamas Sunkiau naudoti, tačiau siūlo didesnį stabilumą
Dydis Jo matmenys yra didesni. Jie yra erdvesni apačioje Jie yra lengvesni nei 3 ratų vežimėliai

Pirkimo kriterijai

Geriausio kūdikio vežimėlio pasirinkimas gali būti nelengva užduotis. Modelių, dizaino ir funkcijų įvairovė rinkoje yra didžiulė. Taigi geriausia atsižvelgti į įvairius veiksnius. Toliau kalbėsime apie svarbiausius pirkimo kriterijus, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant vežimėlį.

 • Matmenys
 • Saugumas
 • Ratai
 • Susiglamžęs
 • Komfortas

Matmenys

Renkantis vežimėlį, būtina įvertinti jo matmenis. Jei gyvenate name su liftu, pažiūrėkite, ar jis tinka. Be to, įsitikinkite, kad jis tinka jūsų automobilio bagažinei ar keliaujant viešuoju transportu. Priklausomai nuo to, kiek erdvės yra jūsų kaimynystėje, jums tiks vienas ar kitas modelis.

Štai penki dažnai užduodami klausimai, kuriuos turėtumėte užduoti sau:

 • Kokioje aplinkoje naudosiu vežimėlį?
 • Ar telpa bagažinėje ir lifte?
 • Ar turite man reikalingų pagrindinių priedų?
 • Ar tikrai lengva sulankstyti?
 • Ar tai patvirtintas modelis?

Saugumas

Saugumas yra neaptariamas visų vaikų prekių aspektas. Įsitikinkite, kad tai straipsnis, atitinkantis galiojančius Europos teisės aktus dėl vaikų priežiūros. Žinoma, patikrinkite, ar jame yra atitinkamos sulaikymo sistemos, taip pat stabdykite. Idealiu atveju nėra laisvų ar pavojingų kūdikiui dalių.

Raudonas vežimėlis

Eikite į kompaktišką sulankstomą kūdikių vežimėlį. (Šaltinis: Stepashova: 92295091 / 123rf.com)

Ratai

Galite pasirinkti vežimėlį su 3 arba 4 ratais. Kiekviena parinktis turi savo …