Vietų reitingas – geriausia nuotrauka

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Kviečiame į biuro fotelių reitingą. Aukšti galvos atlošai, ergonomiški atlošai, patogūs porankiai ir tylūs, savaeigiai pagrindai su ratais, kurie nesibraižo grindų. Čia yra geriausi foteliai, kuriuos galite rasti baldų rinkoje. Jie užtikrina patogų darbą ir atsipalaidavimo akimirkas pertraukiant kasdienes pareigas. Sulankstomas ir pakreipiamas, su galimybe maloniai siūbuoti. Pristatome geras ir pigias pasukamas kėdes namams ir verslui.

Vietų sąrašas – 10 geriausių fotelių

Geriausių fotelių aprašymas

1. „Grospol Ergohuman Plus BT KMD31“

  „Grospol Ergohuman Plus BT KMD31“

1990 –

„Grospol Ergohuman Plus BT KMD31“ yra geriausia pasukama biuro kėdė, pasižyminti ergonomišku dizainu. Universali juoda spalva veiks bet kurioje modernioje ir tradicinėje erdvėje. Sinchroninis judesio mechanizmas ir reguliuojamas sėdynės gylis leidžia gerai pritaikyti kėdę pagal vartotojo poreikius. Reguliuojant galima sinchroniniu judesiu pakreipti atlošą ir sėdynę, nustatyti atlošo pasipriešinimo jėgą ir blokadą, leidžiančią sustabdyti atlošo ir sėdynės pasvirimą bet kurioje padėtyje. Apmuštas galvos atramos aukštis reguliuojamas 5 cm, o pasvirimo kampą galima reguliuoti. Pneumatinio pavaros nustatymo diapazonas yra 100 mm. Produktas turi DIN 4550 „Klasse 3“ bandymo sertifikatą. Porankiai yra reguliuojami 4 plokštumomis, o sėdynė ir atlošas yra apdailos iš erdvios, tinklinės medžiagos, užtikrinančios sėdėjimo patogumą net ilgas darbo valandas. Chromuotose kojose yra juodi, tvirti ratai, leidžiantys lengvai judėti su kėde. Maksimalus fotelio aukštis: 129 cm. Sėdynės aukštis: 45-54 cm.

2. Angelo Kalisto pasukamas ergonomikos biuro pirmininkas

  Angelo Kalisto pasukama ergonominė biuro kėdė

688 –

„Angel Kalisto“ pasukamas ergonominis biuro fotelis užtikrins darbo patogumą ir tinkamą vėdinimą bei šilumos išsiskyrimą. Tinkamai pritaikius atskiras kėdės dalis, galite ją puikiai pritaikyti pagal savo pageidavimus. Galite dirbti daug valandų be nuovargio ir nugaros skausmų, patogiai ir pakankamai švelniai. Tyliai judantys guminiai ratai leidžia lengvai judėti su kėde darbo vietoje. Lygūs apskritimai nesubraižo grindų paviršiaus. Kaip ir visos geriausios sėdynės, „Angel Kalisto“ turi galvos atramą, kurią galima reguliuoti ir aukštyn, ir žemyn, ir aukštį. Pritaikysite jį prie savo ūgio, kad išvengtumėte kaklo ar galvos skausmo. Atlošas ir sėdynė pagaminti iš mikro tinklelio, užtikrinantys patogų naudojimą ir pakankamą oro cirkuliaciją.Audinys yra atsparus dilimui ir patvarus. Mūsų sėdynių reitinge rekomenduojamas modelis gali būti pritaikytas individualiems poreikiams, o tai palengvins sėdynės reguliavimą 44-55 cm ir aukščio nuo 125 iki 136 cm diapazone. Juodas fotelis turi peteliškės svirtį ir „TILT“ funkciją, kuri leis lengvai sūpuoti kėdę ir labai pakreipti atlošą su galimybe užsiblokuoti. Fotelio matmenys yra (ilgis / plotis / aukštis): 61/61 / 135cm. Kėdės svoris yra: 12,5 kg. Maksimali apkrova – iki 100 kg.

3. „Giosedio“ konferencijų fotelis juodas su raudonu siūlu Fbk004R su kojų atrama, atlošiamu atlošu

  Giosedio konferencijų fotelis juodas su raudonu siūlu Fbk004R su kojų atrama, atlošiamu atlošu

429 –

„Giosedio Black“ konferencijų fotelis su raudonu siūlu Fbk004R yra patogumo, funkcionalumo ir modernaus dizaino derinys. Geriausias GIOSEDIO fotelis buvo sukurtas atsižvelgiant į reikliausius vartotojus. Profiliuotas, patogus atlošas su plataus kampo pakreipimo reguliavimu turi papildomą nuimamą pagalvėlę, kuri suteiks atramą juosmens stuburui. GIOSEDIO modelį, kaip vieną iš nedaugelio mūsų reitinge pateiktų fotelių, galima giliai pakreipti atgal, sukuriant sofos funkciją. Guminiai ratai nesubraižo grindų paviršiaus, o patvari konstrukcija garantuoja ilgalaikį ir patikimą naudojimą. Fotelis pagamintas iš minkštos ir malonios liesti ekologiškos odos. Visiškai besisukantis baldas, skirtas sėdėti prie stalo ar stalo, taip pat turi pneumatinį aukščio reguliavimą. Išplečiamas kojos atrama leidžia pavargusioms kojoms pailsėti ir lengviau atsigulti. Gaminiui taikomas 2 metų garantinis laikotarpis.

4. „Home Invest“ „Diavolo Ii“ juoda ir raudona sukama kėdė

  Pradžia Investuok Diavolo Ii juoda ir raudona sukama kėdė

379 –

„Home Invest“ „Diavolo Ii“ juoda ir raudona pasukama kėdė yra puiki vieta sėdėti žaidimų entuziastams. Funkcionalus, modernios išvaizdos baldas pravers daugelį maratonų valandų priešais ekraną. Tai suteiks komfortą dėka pagalvės po galva ir po juosmeniu. Kilnojami porankiai leis pritaikyti rankos atramos nustatymą pagal individualius vartotojo poreikius. Mūsų reitinge pateiktas raudonas ir juodas modelis yra labai geras fotelis su TILT mechanizmu, kuris leidžia labai pakreipti atlošą. Baldai pagaminti iš PU eko odos, jų aukštis yra reguliuojamas nuo 128 iki 138 cm, plotis 56 cm ir gylis 72 cm. Atlošo aukštis nuo sėdynės iki viršutinio krašto yra 83 cm. Sklandus aukštyn-žemyn reguliavimas leidžia greitai nustatyti tinkamą kėdės aukštį ir pritaikyti prie stalo ar stalo. Silikoniniai ratai judindami kėdę nesubraižo grindų paviršiaus.

5. „Calviano Xenos“ biuro pirmininkas

  „Calviano Xenos“ biuro pirmininkas

165 –

„Calviano Xenos“ biuro kėdė pagaminta iš aukštos kokybės poliesterio audinio su tinkliniu audimu. Ergonomiška atlošo ir sėdynės forma užtikrina patogumą net ilgą darbo laiką. Fotelis turi minkštą sėdynę ir plačius porankius bei stabilų, chromuotą penkių žvaigždučių pagrindą su ratukais, kad būtų lengva judėti. Reguliuojamas sėdynės aukštis leidžia pritaikyti kėdę prie stalo ar stalo. Erdvus tinklelis ant atlošo užtikrina gerą ventiliaciją ir patogų kėdės naudojimą net karštomis dienomis. Maksimali kėdės apkrova yra 120 kg. Galima nustatyti laisvo sūpynės režimą. Atlošo aukštis iš vidaus: 48 cm; sėdynės gylis: 46 cm; sėdynės plotis: 44 cm; porankio ilgis: 32,5 cm; porankio plotis: 5 cm; sėdynės aukštis: 46-58 cm. „Calviano Xenos“ modeliui, pateiktam mūsų sėdimų vietų reitinge, taikomas 12 mėnesių garantinis laikotarpis.

6. „Markadler“ biuro kėdžių vadybininkas 2.0 juodas

  „Markadler Manager 2.0“ „Black Office“ kėdė

– 198 –

„Markadler“ „Manager 2.0“ biuro kėdė pagaminta iš vėdinamos AiR MESH medžiagos, užtikrinančios komfortą net ilgomis naudojimo valandomis. Kėdė turi sklandų sėdynės aukščio reguliavimą ir „TILT PLUS“ funkciją, kuri leidžia pakreipti atlošą ir siūbuoti. Ergonomiška forma sumažina nugaros nuovargio jausmą, o stabili struktūra užtikrina patogų sėdėjimą prie stalo ar stalo. Gamyboje taip pat naudojamos minkštos „Thermo-Elastic“ putos, o reguliuojamas galvos atlošas padeda išlaikyti teisingą kaklo ir kaklo padėtį, užtikrinant raumenų atsipalaidavimą. „Manager 2.0“ modelis yra geriausias ilgaamžiškumas ir iki 130 kg keliamoji galia. Dujinė svirtis leidžia sklandžiai reguliuoti sėdynės aukštį, o dvigubi ratai, kurių skersmuo 50 mm, tvirtinami specialia medžiaga, apsaugančia grindis nuo įbrėžimų. Mūsų reitinge rekomenduojamas „Markander“ fotelis yra juodos arba pilkos spalvos. Sėdynės plotis – 51 cm. Sėdynės gylis – 56 cm. Sėdynės aukščio reguliavimo diapazonas: nuo 38 iki 48 cm.

7. Biuro kėdė pasukama biuro kėdės pakreipta chromuota juoda 8983

  Biuro kėdė Pasukama biuro kėdė „Tilt Chrome“ juoda 8983

263 –

MALATEC biuro kėdėje yra dvigubi guminiai ratukai, kurie apsaugos grindis nuo įbrėžimų. Penkių žvaigždučių pagrindas, pagamintas iš chromuoto plieno, užtikrina stabilumą, o patogus, profiliuotas atlošas puikiai tinka vartotojo kūno formai. Aukštas, įmontuotas galvos atrama suteiks minkštą atramą kaklui ir galvai, leis atsipalaiduoti pertraukos metu ir patogiai atsipalaiduoti. Minkšti ir patogūs porankiai suteikia gerą atramą dilbiams rašant. Kaip ir visi geriausi foteliai, „Malatec“ modelis turi minkštą ir patogią sėdynę ir atlošą su dvigubu kempinės sluoksniu. Standartinis sėdynės aukščio reguliavimas ir TILT funkcija, leidžianti kėdę pakreipti ir siūbuoti, leis ne tik gerai sureguliuoti baldus darbui prie stalo, bet ir suteiks malonaus poilsio akimirkų. Geras „MALATEC“ fotelis pagamintas iš ekologiškos odos, kuri yra maloni liesti ir kurią lengva išlaikyti švarą. Fotelio matmenys: (ilgis / plotis / aukštis): 60/63 / 123cm. Sėdynės aukštį galima reguliuoti 73–83 cm. Maksimali kėdės apkrova yra 130 kg.

8. „New Style Hit“ fotelis

  Nowy Styl Hit fotelis

– 230 –

„Nowy Styl Hit Hit“ fotelis užtikrins patogų darbą prie stalo ar stalo. Labai geras fotelis su aukštu atlošu yra pagamintas iš eko odos kartu su tinkline medžiaga, kuri garantuoja tinkamą ventiliaciją ir membraninį audinį ant sėdynės. Atrama ant kėdės atlošo palaiko juosmeninę stuburo dalį, suteikdama vartotojui patogų sėdėjimą. Sklandus aukščio reguliavimas leidžia pritaikyti kėdę pagal individualius poreikius, o „TILT“ funkcija, atleidus spyną, leidžia atsipalaiduoti siūbuojant pertraukų metu. Juodas fotelis turi chromuotą 5 žvaigždučių pagrindą su ratukais, kad būtų lengva judėti. Sėdynės gylis yra 50 cm. Sėdynės plotis – 49 cm. Didžiausia galima apkrova yra 120 kg. Sėdynės aukštis gali būti reguliuojamas nuo 46 iki 55 cm. HIT modelis yra pasiūlymas, įrodantis, kad pigūs foteliai yra ne tik patogūs, bet ir funkcionalūs kasdien. Produktui taikoma 12 mėnesių garantija.

9. „Grospol“ fotelis „Maxpro Bs Hd“

  „Grospol“ fotelis „Maxpro Bs Hd“

1063 –

„Grospol“ „Maxpro BS HD“ fotelis yra geriausia modernaus ir stilingo išvaizdos biuro kėdė. Puikiai tinka kasdien dirbant kompiuteriu. Jame yra plokšti, reguliuojami porankiai, kurie rašydami palaiko dilbius ir alkūnes. Juodas nailoninis tinklinis audinys yra geriausia medžiaga atlošui, …