Virtuvės reikmenys: kas yra l

Jei esate mažos „virtuvės“, žinosite, kad indai, naudojami maistui ruošti, yra tokie pat svarbūs kaip ir ingredientai, kuriuos naudojame. Mūsų receptų rezultatas priklauso nuo jų, todėl jie turi būti tinkami – ne visi puodai tinka viskam, būti kokybiški ir geros būklės.

Mes žinome, kad virtuvės reikmenų pirkimas reiškia didelę pinigų sumą. Tačiau nors ir neatrodo, kad akumuliatorius yra viena iš pagrindinių taupymo priemonių, kurias galite įgyvendinti savo virtuvėje. Ar norite sužinoti, kaip gauti puodų kolekciją, kuri taps neįkainojama kompanija? Mes jums pasakysime!

Svarbiausias

 • Pagrindinius indus turėtų sudaryti mažiausiai du skirtingo dydžio puodai, viena ar dvi keptuvės, pora dangtelių ir puodas. Visa kita priklauso nuo jūsų.
 • Puodų rinkinių gamyboje dažniausiai naudojama medžiaga yra nerūdijantis plienas, nors vario arba aliuminio liejiniai taip pat pradeda daug rodytis.
 • Eidami nusipirkti virtuvės reikmenų, atsižvelkite į jų dangą, suderinamumą su viryklėmis ir orkaite bei jų dalių skaičių. Į šiuos ir kitus pirkimo kriterijus gilinsimės paskutiniame skyriuje.

Geriausi indai: mūsų mėgstamiausi

Virtuvė yra sektorius, kuris žengia į priekį priverstinių eitynių metu: medžiagos, naudojamos įrankių gamybai, pastaraisiais dešimtmečiais labai pasikeitė. Šiame skyriuje jūsų namams pasirinkome penkias modernias ir funkcionalias baterijas.

Geriausi nerūdijančio plieno indai

Ši „Zilling“ nerūdijančio plieno baterija yra „baterija“, nes tai yra paprastas variantas, be fanfarų ir klasikinio dizaino, kuris derės su bet kokia virtuve.

Mes pasirinkome jį pasirinkdami penkis pagrindinius elementus ir aliuminio šerdį, kuri labai gerai paskirsto šilumą. Šie puodai tinka visų tipų viryklėms, įskaitant indukcines kaitlentes.

Lietinių aliuminio puodų rinkinys

Kitas geras variantas yra lieti aliuminio puodai. „Karcher“ siūlo tobulą akumuliatorių virtuvės įrengimui nuo nulio, nes jame yra dvylika nelipnių dalių ir pora terminių rankenų.

Lietinis aliuminis pasižymi puikiu šilumos laidumu, o nelipnę dangą – ne, ji nėra toksiška – lengva palaikyti geroje būklėje. Jie netinka indukcijai.

Virtuvės indai su spalvomis

„Fagor“ yra vienas iš etaloninių prekės ženklų bet kurioje virtuvėje. Ši baterija turi penkis plieno gabalus, emaliuotus raudonai, ir turi ergonomišką termoizoliacinę bakelito rankeną, apsaugančią nuo galimų nudegimų.

Šis rinkinys tinka visų tipų virtuvėms. Jūsų fondui reikia 75% mažiau energijos, kad pagamintumėte maistui gaminti reikalingą šilumą, o tai padės sutaupyti sąskaitą už elektrą.

Virtuvės indai su vario dalelėmis

Vario akumuliatorius „Warimex“ susideda iš aštuonių dalių su stikliniais gaubtais ir nerūdijančio plieno rankenomis. Nepaisant spalvos, jie iš tikrųjų nėra pagaminti iš vario, bet iš aliuminio lydinio su to metalo dalelėmis.

Jis susideda iš dviejų puodų, dviejų keptuvių, puodo ir trijų dangčių. Šie puodai tinka visų rūšių kepimui, įskaitant indukciją, taip pat naudoti orkaitėje.

Geriausias stiklinių troškinių rinkinys

Nors stiklas yra šiek tiek „pamiršta“ virtuvės medžiaga, tiesa ta, kad jis duoda puikų rezultatą: jis yra labai atsparus temperatūros pokyčiams, jį galima dėti į orkaitę, į šaldytuvą ar net į šaldiklį.

Jie yra mūsų pasirinkime, nes stiklas, būdamas neporėtas, nesugeria kvapų ar skonių. Šie puodai gali būti naudojami dujinėse viryklėse, stiklo keramikoje ir net indukcinėse kaitvietėse.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie virtuvės reikmenis

Nesvarbu, kad ką tik tapote nepriklausomas ar turite atnaujinti virtuvės reikmenis: normalu, kad abejojate, nes virtuvės reikmenų tema – patikėkite tuo ar ne – gali būti gana sudėtinga. Mes jums viską pasakysime žemiau.

Pagrindinius indus turėtų sudaryti mažiausiai du skirtingo dydžio puodai, viena ar dvi keptuvės, pora dangtelių ir puodas. (Šaltinis: Marctran: 87864192 / 123rf.com)

Kokie yra virtuvės indai?

Pirmiausia, mes skirsime tris pagrindinius indų tipus, priklausomai nuo virtuvės, kuriai jie buvo suprojektuoti, tipo:

 1. Dujinių viryklių indai: Galėtume sakyti, kad visos keptuvės tinka šio tipo virtuvėms, tačiau tinkamiausios yra iš ketaus. Ši medžiaga yra labai atspari karščiui ir tiesioginis kontaktas su liepsna, o jos ilgaamžiškumas – tinkamai prižiūrint – puikus. Kita vertus, jūs turite būti atsargūs su jų rankenomis, jie dega!
 2. Virtuvės keramikos indai: Jiems nereikia specialaus tipo medžiagos, nes šiluma gaunama iš elektrinės varžos su stiklo sluoksniu. Negamina suodžių ant puodų ir keptuvių dugno.
 3. Indukcinės viryklės indai: Keptuvių, kurias naudojame su tokio tipo virtuvėmis, pagrindas turi būti pagamintas iš feromagnetinės medžiagos, kodėl? Kadangi indukcinės plokštės įšyla per elektromagnetinį lauką, kurį sukuria ritė, esanti po stiklu. Šiandien indukcijai tinka beveik visi indai.

Kokie gabalai sudaro puodą ir kam jie skirti?

Pakanka pažvelgti į ankstesniame skyriuje pateiktas baterijas, kad suprastume, jog kiekvieno modelio konstrukcija yra skirtinga – kalbant apie dalių skaičių ir tipą. „Pagrindinius“ indus turėtų sudaryti bent šie elementai:

 • Du skirtingo dydžio puodai su atitinkamais dangčiais: Tai mes naudosime ruošdami troškinius, verdydami ryžius ar makaronus, garus. Patogu įsigyti akumuliatorių, kuriame yra visų puodų dangteliai, geriausia – stiklo.
 • Vidutinio dydžio keptuvė: Jis bus naudojamas kepant, troškinant daržoves, gaminant ant grotelių keptą mėsą ar žuvį arba ruošiant omletą. Tai labai universalus indas, todėl patogu turėti bent du skirtingo dydžio.
 • Puodas: Tai tarsi maža troškintuvas be dangčio ir su rankena. Jį galite naudoti šildymui dvigubame katile, virti padažus ar paruošti troškinius tik vienam asmeniui.

Ši įranga gali būti komplektuojama su kitais elementais, tokiais kaip kita kitokio dydžio keptuvė, keptuvė grilis, keptuvė, garlaivis, greitpuodis, keptuvė, wok arba paelijos keptuvę.

Puodų rinkinių gamyboje dažniausiai naudojama medžiaga yra nerūdijantis plienas, nors vario arba aliuminio liejiniai taip pat pradeda daug rodytis. (Šaltinis: Jpchret: 10767426 / 123rf.com)

Virtuvės reikmenų pirkimo privalumai

Virtuvės indų pirkimas gali būti šiek tiek baisus. Tai normalu, nes jie apima dideles pinigų sąnaudas ir yra šiek tiek panašūs į „lažybas už viską vienoje kortelėje“. Tačiau rinkinys turi daug privalumų, palyginti su indų pirkimu atskirai:

 1. Jie yra pigesni nei pirkti kiekvieną daiktą atskirai.
 2. Dalių suderinamumas. Galime juos maišyti ruošdami maistą, nebijodami, kad jų maksimali temperatūra skiriasi, o mūsų virtuvė, be to, atrodys daug tvarkingiau.
 3. Jo trukmė yra visam gyvenimui, jei tik jais tinkamai rūpinatės.
 4. Daugiau nuomonių rasite internete.
 5. Gamintojai dažnai siūlo virtuvės indų garantijas su labai gera aprėptimi.

Virtuvės indų priežiūra

Gerai prižiūrimas puodų komplektas gali tarnauti visą gyvenimą. Kad gabalai būtų nepriekaištingi, svarbu juos visada nuplauti švelniu muilu ir šiltu vandeniu, nenaudojant pernelyg šiurkščių ar metalinių šveitimo įklotų. Taip pat patartina juos nedelsiant nusausinti audiniu, kad neatsirastų baltų kalkių dėmių.

Kitas patarimas – nenaudoti peilių ar aštrių metalinių daiktų tiesiai ant puodų ar keptuvių. Jei jūsų akumuliatorius pagamintas iš nerūdijančio plieno, niekada nenaudokite baliklių ar ploviklių su chloridais, nes jie gali sugadinti dalių poliravimą. Norėdami juos laikyti, uždėkite dangčius, kad viduje nesusidarytų kvapai.

“Krosnelės yra skirtingų dydžių dėl tam tikrų priežasčių: norint visiškai išnaudoti šilumos šaltinį, patartina naudoti puodus, keptuves ir keptuves, kurios yra šiek tiek didesnės nei virimo zona.”

Misija (ne) neįmanoma: nuvalykite sudegusį puodą

Tai nutiko mums visiems: šventasis eina į dangų, o mes pamirštame puodą ant viryklės, pagrindas dega – dėl to gabalas labai negražus – ir mes nežinome, kaip jį valyti. Mes suteikiame jums keletą galimybių:

 • Kolos gėrimas: Įdėkite šiek tiek šio gėrimo į troškintuvą ir padėkite troškintis. Leiskite jam pasėdėti keletą minučių ir patrinkite,voilà!
 • Druska ir citrina: Išdegtoje vietoje išspauskite citrinos sultis ir ant viršaus užberkite druskos. Leiskite mišiniui pabūti kelias minutes ir patrinkite. Procesą galite pakartoti tiek kartų, kiek reikia.
 • Raudonas vynas: Lašinkite vyną į indą, leiskite jam veikti ir patrinkite.
 • Natrio bikarbonatas: Padarykite pastą iš dviejų šaukštų vandens ir vieno iš soda. Tepkite pasta į sudegusias vietas ir leiskite jai veikti keletą valandų.
 • Actas: Įpilkite šiek tiek acto ir įpilkite vandens. Užvirinkite, uždėkite puodo dangtį ir leiskite jam sėdėti penkias minutes. Patrinkite palaikus ir jis bus švarus.

Pirkimo kriterijai

Praėjusių metų močiutės turėjo savo gudrybių nusipirkti indus, kurie tarnaus visą gyvenimą. Ar norite sužinoti jo paslaptis? Čia mes juos atskleidžiame jums: nepraleiskite mūsų pirkimo kriterijų.

Pradėkime nuo medžiagų analizės

Mes rekomenduojame rinktis indus, pagamintus iš medžiagos, pritaikytos jūsų kulinariniams įpročiams. Mes jums pasakome viską, ką reikia žinoti, kad galėtumėte priimti sprendimą:

Medžiaga Argumentai “už” Minusai
Plienas nerūdijančio Stiprus ir lengvai prižiūrimas

Jie nereaguoja su maistu, net su rūgštimis

Greita ir gerai paskirstyta šiluma

Galima plauti indaplovėje ir orkaitėje

Juos gali būti sunku išvalyti

Kai jie neturi lipnios dangos, maistas gali prilipti

Varis Optimalus šilumos šaltinio naudojimas

Jie suteikia puikų maisto skonį

Auksta kaina

Blogas patvarumas

Jie nesuderinami su indukcinėmis kaitlentėmis

Aliuminis išlydytas Aliuminis yra puikus šilumos laidininkas, kuris žymiai sumažina suvartojimą

Labai lengvi puodai

Lengva valyti

Jie neatlaiko ilgo termiškai apdoroto maisto, ypač rūgščių, tokių kaip pomidorų padažai, mėsa ar žuvis.

Jie lengvai įlindo.

Medžiagos nelipnus Labai lengva valyti

Jie leidžia gaminti be aliejaus

Tinka indukcijai ir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *