visus Apple iPad Air 2 trūkumus

Šališka apžvalga: visi Apple iPad Air 2 trūkumai

Vienas iš trijų perkamiausių planšetinių kompiuterių NVS šalyse. Antras pagal dydį Apple planšetinis kompiuteris. Ilgai gyvuojanti rinka su puikiomis perspektyvomis. Ar toks modelis gali turėti trūkumų? Deja, jie gali. Pažiūrėkime, kokias problemas aptiko apžvalgų ir testų autoriai Apple iPad Air 2 ir papildysime jas vartotojų, kurie skundėsi geriausiu planšetiniu kompiuteriu, atsiliepimais.

Trūkumai, kurie parašyti atsiliepimuose ir testuose

Mažai aktyvios atminties jaunesniame modelyje

Pats prieinamiausias iš į rinką atėjusių variantų buvo 16 gigabaitų. Beveik visi atsiliepimai, net ir gana pagiriamieji, nuoširdžiai sako, kad jaunesnį iPad Air 2 modelį galima nusipirkti tik kaip dovaną. Planšetė galinga, multimedija, tiesiog prašosi pažiūrėti filmą ar pažaisti gerą žaidimą – bet… 6 GB atminties nuolatos užima operacinė sistema ir foniniai procesai. Tik 10 GB lieka aktyvūs. Atsižvelgdami į tai, kad įprastos kokybės filmas sveria 4 gigabaitus, suprantame, kad ši įranga tinkama tik internetiniam turiniui žiūrėti.

Apple iPad Air 2 pasirodė vienas pirmųjų modelių, kuriame gamintojas nusprendė neišleisti 32 GB versijos. Kainos skirtumas tarp 16 GB ir 64 GB yra didelis. Na, o kad vartotojams neliktų pasirinkimų, planšetiniam kompiuteriui atimta galimybė išplėsti atmintį naudojant „MicroSD“ korteles.

Nepatogus vaizdo įrašų žiūrėjimas


Nuotrauka: tablet-news.com

4:3 formato formato planšetė nėra pati geriausia išeitis žiūrint vaizdo įrašus: plačiaekraniai filmai virsta kažkuo visiškai keistu ir nesuvirškinamu. Tačiau „Apple“ atkakliai laikosi šio konkretaus santykio, todėl jūs turite ištverti. Pridėkime čia tradicinius „Apple“ duomenų perdavimo ir turinio atsisiuntimo apribojimus. „Android“ ir net „Windows“ yra daug ištikimesni šia prasme.

Silpnas dizainas

Apple inžinieriai padarė viską, ką galėjo, o iPad Air 2 pasirodė tikrai labai plonas įrenginys. Tačiau kartu su malone ji atnešė ir neigiamų pusių. Apžvalgos autorius gagadget.com nusprendė sulenkti planšetę – ir jam tai pavyko be rimtų pastangų. Vaizdas ekrane, kaip suprantate, buvo neatpažįstamai iškreiptas. Be to, tam tikros aberacijos buvo pastebėtos net ir įprastus aštrius rankų judesius, kai įtaisas buvo įsegtas: kūno geometrijos pasikeitimas vyksta esant minimalioms apkrovoms! Aišku, kad visa tai yra nekritiniai momentai, o padalinio veiklos kokybei jie beveik neturi įtakos – tačiau sumokėjus tiek pinigų vis tiek jauti psichologinį diskomfortą.

plokščias garsas

iPad Air 2 yra vienas garsiausių planšetinių kompiuterių rinkoje. Garso galia įspūdinga. Tačiau kūrėjams teko paaukoti garso gylį ir sodrumą. Pasirodė kažkas klestinčio ir balkšvo: jei klausai maksimaliu garsu, nuolat pagauni save jaučiant, kad kažko trūksta. Tačiau gerose ausinėse šis efektas išnyksta.

Marky ekranas


Nuotrauka: thenextweb.com

Nepaisant aukštos kokybės, iPad Air 2 ekranas yra silpnoji vieta. Planšetę verta imti į rankas, kaip sakoma, iš širdies – kaip nuo pirštų, laikančių įrenginį už nugaros, ekrane lieka dėmės. Ir nuo stipraus spaudimo ekrane – taip pat. Ir tuo pačiu metu spaudžiant dešinę ir kairę pusę. Žvelgdamas į gautą rezultatą, apžvalgos autorius apie keddr.com Prisiminiau net savo senovinę kinišką Ainol tabletę už 3 tūkstančius rublių, ant kurios tokių problemų nebuvo. Sąžiningai pažymime, kad vis tiek geriau palyginti sudėtingą „Air 2“ su „klasės draugais“.

slidus korpusas

Prietaisui akivaizdžiai trūksta korpuso šiurkštumo. Išimdami iš maišelio būkite atsargūs – jis išslysta ir be jokio įspėjimo nuskrenda ant grindų. Be to, žmonėms su mažais delnais problemiška viena ranka paimti planšetę nuo stalo – per plona, ​​bet kartu pakankamai plati. Ir slidu. Dažniausiai turėsite naudoti dvi rankas, nebent, žinoma, norite nustumti įtaisą žemyn.

Apžvalgose nurodyti trūkumai

Sistemos „sekumos“ kaitinant

Planšetinis kompiuteris pastebimai įkaista, ypač naudojant „sunkias“ programas ar rimtus žaidimus. O kai atšyla, prasideda stebuklai. Dažniausiai prietaisas blogiau reaguoja į spaudimą. Programos kartais neatsidaro. Kai kuriais atvejais įvyksta perkrovimas.

Touch ID klaidos


Nuotrauka: applesin.me

Jutiklinis slėgio jutiklis buvo sukurtas iPad Air 2 kaip vienas pirmųjų Apple planšetinių kompiuterių. Pagrindinė programinė įranga kartais įkaisdavo: pavyzdžiui, Touch ID…