Vonios kambario plytelių reitingas – n

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Vonios kambarys yra kambarys, kuris turėtų būti funkcionalus ir patogus naudoti kasdien. Yra žinoma, kad svarbu ir interjero išvaizda. Susitarimas turėtų būti kruopščiai apgalvotas, kad neišmestų grynųjų. Daugelis žmonių domisi, kokios yra geriausios vonios plytelės. Viskas priklauso nuo to, kokį efektą norime pasiekti. Sienų ir grindų apdaila turi būti atspari neigiamai aplinkos veiksnių įtakai. Mūsų 2021–2021 m. Vonios plytelių sąrašas tikrai padės jums priimti teisingą sprendimą.

Sąrašas plytelės vonios kambariui – 10 geriausių plytelės vonios kambariui

Vieta Vonios plytelių pavadinimas Kaina Pigiausias pasiūlymas
1 Tubądzin Pietrasanta Mat 59.8X59.8 82 – Patikrink Dabar
2 Stn Stn Tarima Roble 20,5 × 61,5 47 – Patikrink Dabar
3 „Paradyż Loft Brown str“ plyta 25X40 36 – Patikrink Dabar
4 „Opoczno“ nespalvotas raštas A 20 × 50 50 – Patikrink Dabar
5 Tubądzin Abisso baltoji mozaika 29,8 × 27 38 – Patikrink Dabar
6 „Opoczno“ pigi mėlyna 20 × 25 15 – Patikrink Dabar
7 „Tubądzin“ šiuolaikinės perlų papūgos 119,8X11 347 – Patikrink Dabar
8 „Vives Taco“ 6,7 × 6,7 2 – Patikrink Dabar
9 Opoczno Milton Grafit 29,7 × 29,7 24 – Patikrink Dabar
10 „Domino Toscana Beige“ 33,3 × 33,3 32 – Patikrink Dabar

Geriausios plytelės vonios kambariui – apžvalgos

1. Tubądzin Pietrasanta Mat 59.8X59.8

  Tubądzin Pietrasanta Mat 59.8X59.8

– 82 –

Pateiktos vonios plytelės puikiai tinka elegantiškam ir skoningam interjerui. Reikėtų pabrėžti, kad juos pagamino patikimas gamintojas, todėl pirkimas nekelia jokios rizikos. Tai tikras malonumas tiems, kurie pirmiausia laiko kokybę. Atsparumas drėgmei ar svyruojanti temperatūra reiškia, kad plytelės ilgą laiką išliks nepažeistos. Verta paminėti, kad jie pritaikyti didelėms apkrovoms. Gamintojas juos rekomenduoja net intensyvaus eismo interjeruose, todėl jums nereikės jaudintis dėl ankstyvų naudojimo požymių ar kitų trūkumų. Aprašytos plytelės turi penktą dilimo klasę. Neslystančios savybės sumažina netyčinio paslydimo ant vonios plytelių riziką. Tai žymiai padidina interjero ergonomikos lygį ir apsaugo nuo daugelio nemalonių situacijų. Galite rinktis tarp blizgios ir matinės versijos.

2. Stn Stn Tarima Roble 20,5 × 61,5

  Stn Stn Tarima Roble 20.5x61.5

47 –

Mūsų vonios plytelių sąrašas buvo sukurtas žmonėms, kurie protingai investuoja pinigus. Reikėtų pabrėžti, kad efektyvi grindų apdaila neturi kainuoti daug pinigų. Puikus pavyzdys yra aprašytas produktas, kuris fantastiškai veiks pramoninėse, mansardinėse ar modernistinėse priemonėse. Medį imituojančios plytelės sužavės net ir reikliausius žmones. Verta pabrėžti, kad jie tuo pačiu metu atrodo itin originalūs ir stilingi. Jų priežiūra yra ypač paprasta ir greita, todėl jums nereikia jaudintis dėl problemų, susijusių su paviršiaus švarumu. Išskirtiniai našumo parametrai taip pat skatina pirkti. Didelis atsparumas apkrovoms ir išorės veiksniams daro tai investicija daugeliui metų. Plytelių montavimas nėra sudėtingas – jums reikia įsigyti tik reikiamus priedus ir laikytis gamintojo rekomendacijų.

3. Paradyż Loft Brown str plyta 25X40

  „Paradyż Loft Brown str“ plyta 25X40

36 –

Jūs neįsivaizduojate, kurios vonios plytelės veiks geriausiai? Atsižvelkite į pateiktą modelį, kuris yra patrauklaus dizaino ir puikių eksploatacinių savybių derinys. Šios plytelės pasitvirtins net intensyviai naudojamuose interjeruose, o tai tikrai patenkins tuos, kurie protingai investuoja pinigus. Paviršius nesugeria drėgmės, todėl nereikia jaudintis dėl pelėsių ar grybelių augimo. Pateiktos vonios plytelės skirtos montuoti ant sienos. Jie suteiks interjerui unikalią išraišką. Tai tikras malonumas pramoninio stiliaus mėgėjams, bet ne tik. Viskas priklauso nuo individualių pageidavimų. Valyti paviršius nėra iššūkis. Nereikia naudoti specializuotų priemonių ir preparatų, o tai yra neabejotinas pranašumas. Pateiktos plytelės yra pigesnė natūralaus akmens alternatyva. Pasirinkę patikimo prekės ženklo produktą, galite būti tikri, kad pirkimas bus sėkmingas.

4. Opoczno nespalvotas raštas A 20 × 50

  „Opoczno“ nespalvotas raštas A 20x50

50 –

Ar jus domina pigios vonios plytelės? Peržiūrėkite siūlomą modelį, kuris daro įspūdį dekoratyviniu charakteriu. Tai tikrai patiks tiems, kurie vertina minimalizmą. Aprašytas produktas išsiskiria subtiliu dizainu, kuris siūlo daugybę išdėstymo galimybių. Jo pritaikymas aplinkai nebus problema. Iš sertifikuotų medžiagų pagamintos plytelės net po daugelio metų atrodys kaip naujos. Jie yra ne tik vizualiai patrauklūs, bet ir patvarūs, atsparūs įtrūkimams ir įbrėžimams. Klasikinis spalvų derinys puikiai tinka didmiesčio susitarimams. Stiprios ir neapsunkintos plytelės gali būti saugiai dedamos į dažnai naudojamą interjerą. Jie nesugeria drėgmės, todėl vanduo laikomas ant vandens. Bet kokius atsitiktinius purslus galima lengvai pašalinti. Apibūdintas modelis taip pat yra puikus pasiūlymas tiems, kurie nori išvengti nemalonių spalvų pakitimų ir dėmių.

5. Tubądzin Abisso baltoji mozaika 29,8 × 27

  Tubądzin Abisso baltoji mozaika 29,8x27

38 –

Ar norite nusipirkti pigių ir gerų vonios plytelių, turinčių teigiamų vartotojų atsiliepimų? Mūsų sąrašas jums tikrai padės tai padaryti! Pateiktas modelis atrodo išskirtinai prabangus, tačiau jį galima įsigyti už ekonomišką kainą. Tai tikrai patiks tiems, kurie nori išskirtinio ir nesenstančio dizaino. Toks dizainas neišeina iš mados, todėl tai yra investicija ilgam laikui. Mažų deimantų pavidalu aprašytos plytelės sukuria kvapą gniaužiančią mozaiką, kurios negalima ignoruoti. Tai puikus sprendimas tiems, kuriems rūpi originalus efektas. Pateiktos dekoratyvinės plytelės pagamintos iš gerai žinomo ir gerbiamo gamintojo. Reikėtų pabrėžti, kad jie buvo pagaminti atkreipiant dėmesį į mažiausias detales, todėl jums nereikia jaudintis dėl trūkumų. Montavimas yra toks pat kaip klasikinės formos plytelių atveju.

6. Opoczno Tania Blue 20 × 25

  „Opoczno“ pigus mėlynas 20x25

15 –

Ar jums įdomu, kurias vonios plyteles yra pelninga pirkti? Atminkite, kad interjerą veikia neigiami aplinkos veiksniai. Štai kodėl taupyti kokybę nėra gera idėja. Pateiktos plytelės atrodo puikus pasiūlymas tiems, kurie neturi per daug finansinių išteklių ir tuo pačiu vertina optimalius eksploatacinius parametrus. Tinkamai sumontuotos plytelės daugelį metų džiugins klasikiniu dizainu. Paprasta forma ir minimalistinis stilius puikiai tinka dabartinėms interjero dizaino tendencijoms. Pateiktą modelį noriai renkasi tie, kurie pasirinko originalią įrangą. Privalumas yra tas, kad jis puikiai tinka beveik bet kokiam dekorui. Ryškios spalvos nėra didžiulės, be to, jos optiškai padidina ir apšviečia kambarį. Maža pirkimo kaina yra tik vienas iš daugelio privalumų. Plytelės turi reikiamus sertifikatus, todėl jos suteikia numatomą ergonomikos lygį.

7. „Tubądzin“ šiuolaikinės perlų papūgos 119,8X11

  „Tubądzin“ šiuolaikinės perlų papūgos 119,8X11

– 347 –

Ar jūs projektuojate vonios kambarį ir ieškote plytelių, kurios bus vienos rūšies? Mūsų sąrašas 2021–2021 m. Jums padės! Pateiktas modelis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie atkreipia dėmesį net į mažiausias detales. Reikėtų pažymėti, kad jis buvo pagamintas iš kruopščiai parinktų medžiagų, o tai reiškia padidėjusį stiprumą ir mažą jautrumą nuolatinėms deformacijoms. Pateiktos ištaisytos plytelės teikia daug privalumų. Visų pirma, jie leidžia išlaikyti sąnarius iki minimumo. Tai taip pat sumažina drėgmės ir šiukšlių kaupimąsi. Paviršių be didelių sunkumų galima nuvalyti nuo bet kokių atsiradusių nešvarumų. Jums taip pat nereikia jaudintis dėl kalkių nuosėdų ar kitų ploviklių. Tačiau svarbu, kad plytelės būtų tinkamai supjaustytos ir klotos. Dėl to jų tarnavimo laikas bus aukštas.

8. „Vives Taco“ 6,7 × 6,7

  „Vives Taco“ 6,7x6,7

– 2 –

Mūsų sąraše galite rasti tik vartotojų rekomenduojamas vonios plyteles, kurios skoningai atrodys beveik bet kurioje aplinkoje. Pateiktas modelis gali tilpti tiek į modernistinį, tiek į tradicinį interjerą, todėl viskas priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų. Populiaraus prekės ženklo grindų plytelės yra 100% tinkamos intensyviam naudojimui. Verta atsižvelgti į tai, kad vonios kambarys yra kambarys, kurį ypač veikia ankstyvi naudojimo pėdsakai. Štai kodėl verta investuoti į plyteles, tinkamas dideliam eismui. Klasikinė forma ir paprastas dizainas šiuo atveju yra didelis privalumas. Nesvarbu, ar kambarys yra didelis ir erdvus, ar priešingai. Sertifikuotose medžiagose nėra kenksmingų junginių, kurie galėtų turėti toksišką poveikį aplinkai. Atsparumas įtrūkimams ir įbrėžimams palengvina kasdieninę grindų priežiūrą.

9. Opoczno Milton Grafit 29,7 × 29,7

  Opoczno Milton Grafit 29,7x29,7

24 –

Fenomeninės vonios plytelės patiks tiems, kuriems atsibodo monotonija ir schematiški sprendimai. Akmenį imituojančios plytelės traukia akį, todėl pro jas negalima eiti …