Žaibo kabelis: kas yra m

Sveiki atvykę į REVIEWBOX.es! Šiandien mes naudojame daugybę technologijų, kurioms reikalingi kabeliai duomenims perduoti ir pačiam gaminiui įkrauti. Tai garantuoja mums autonomiją, kuri galų gale vis dar yra ribota. Dėl nuolatinio jo naudojimo patys kabeliai susidėvi, nutrūksta, todėl laikui bėgant juos turime pakeisti kitais.

Šiandien mes pasirengę jums padėti su tokio tipo kabeliu, kuris ypač tinka „Apple“ gaminiams. Mes remiamės Žaibu. Jei įvedėte straipsnį, taip yra todėl, kad galbūt turite garsaus prekės ženklo produktą. Arba ne, ir jūs turite tai padaryti, todėl galbūt ieškote informacijos apie tokio tipo ryšį. Kad ir koks būtų jūsų atvejis, mes norime būti jums naudingi.

Svarbiausias

 • „Lightning“ laidą sukūrė „Apple“, kad patobulintų savo pirmtaką.
 • Jis naudojamas perkelti skirtingus duomenis ir įkelti visus jūsų straipsnius. Kad šis kabelis būtų 100% suderinamas, jis turi būti „Apple“ sertifikuotas MFi.
 • Straipsnio pabaigoje rasite pirkimo kriterijus, kurie padės sutelkti dėmesį į svarbiausius dalykus, norint gerai nusipirkti.

Geriausi „Lightning“ kabeliai rinkoje: mūsų rekomendacijos

„Lightning“ kabelių apžvalgą pradedame keletu įdomiausių pasiūlymų rinkoje. Jei turite „Apple“ produktą, kurį reikia pakeisti, arba tiesiog norite pasirinkti naują, turintį kitą funkciją, tai gali jus įtikinti. Idėja yra tai, kad jūs galite tuo pasinaudoti ir pasiekti optimalų jo funkcijos efektyvumą.

Geriausias kokybės žaibo kabelis: „Apple“

Jei kalbėsime apie tokio tipo kabelius, logiška yra tai, kad mes atspindime „Apple“, galų gale, tai yra jos kūrėjas. Tai A tipo USB kabelis, kuris kitame gale turi „Lightning“ jungtį.

Jo ilgis yra 1 metras ir, be abejo, jis turi prekės ženklo MFi sertifikatą. Jis naudojamas duomenų sinchronizavimui ir jūsų „iPod“, „iPad“ ar „iPhone“ įkrovimui.

Redakcinis vertinimas: Jis išsiskiria tuo, kad yra originalus kabelis ir pagamintas iš kokybiškų medžiagų.

Geriausias „Lightning“ kabelis už kainos ir kokybės santykį

Šis „Amazon“ tiekiamas laidas „Basics“ serijoje siūlo USB A jungtį su „Lightning“.

Mūsų rankose esantis kabelis yra 0,9 m ir naudojamas prisijungti prie sieninio įkroviklio arba daryti tą patį su suderinamu nešiojamuoju kompiuteriu. Mums tai patinka dėl apdailos, suderinamumo ir ilgaamžiškumo.

Redakcinis vertinimas: Jis turi „Apple“ „MFi“ sertifikatą, todėl garantuoja suderinamumą kraunant ir sinchronizuojant su įvairiais savo prekės ženklo modeliais.

Geriausiai parduodamas žaibo kabelis: „Rampow“

„Rampow“ yra prekės ženklas, žinomas dėl to, kad siūlo daug skirtingų tipų kabelių. Kaip gali būti mažiau, jie taip pat siūlo „Apple“ USB A tipo ir „Lightning“ jungtį.

Jis turi „MFi“ sertifikatą, kad užtikrintų jo sinchronizavimą ir įkrovimą su „Apple“ produktais. Jis pagamintas iš varinės vielos, aliuminio korpuso ir TPE medžiagos (termoplastinių elastomerų).

Redakcinis vertinimas: Jis išsiskiria kokybe ir greitu duomenų perdavimu.

Geriausias žaibo kabelis su C tipo jungtimi: „Belkin“

Šis USB tipo „C“ ir „Lightning“ jungties kabelis turi „Belkin“, vieno patikimiausių gamintojų, kalbant apie „Apple“ priedus, ypatumus.

Jis turi „MFi“ sertifikatą, kuris garantuoja jo sinchronizavimą ir yra suderinamas su greito įkrovimo parinktimi. Tai įtikina mus savo dizainu, naudojamomis medžiagomis, ilgaamžiškumu ir efektyvumu.

Redakcinis vertinimas: Jo kaina yra didelė, palyginti su kitomis galimybėmis, tačiau medžiagos užtikrina kokybę ir ilgaamžiškumą.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie žaibo kabelį

Suprantame, kad „Lightning“ tipo kabelis neturi per daug komplikacijų nei dėl savo konstrukcijos, nei dėl veikimo. Tačiau yra keletas klausimų, kuriuos verta apsvarstyti, kad galėtume juos toliau nagrinėti. Be to, daugelis žmonių žino, kas yra USB kabelis, tačiau nežino, kokios yra tokio tipo jungties savybės.

„Lightning“ laidą sukūrė „Apple“, kad patobulintų savo pirmtaką. (Šaltinis: Baumeister: G2lgiBBzeEM / Unsplash.com)

Kas yra „Lightning“ kabelis ir ką jis gali pasiūlyti?

„Lightning“ tipo laidą sukūrė „Apple“ prekės ženklas. Jos produktai naudoja įkrovimui ir duomenų perdavimui. Iš viso jis turi 8 kaiščius ir buvo reikšmingas patobulinimas, palyginti su pirmtaku, kuris iš viso turėjo 30 kaiščių ir buvo žymiai didesnis.

Tai yra viena iš pagrindinių jo savybių.

Be mažo dydžio, reikia pažymėti, kad jis yra grįžtamas, todėl galite jį prijungti nebijodami suklysti, kaip tai daroma naudojant USB tipą C. Šiuo atveju kalbame apie skaitmeninį kabelį, daug daugiau patvaresnis nei ankstesnis, be to, jis yra ir patogesnis. Jis suderinamas su USB 3.0 ir garantuoja ypač didelį perdavimo greitį, priklausomai nuo modelio.

Kitas „Lightning“ kabelio bruožas yra galimybė kokybiškai perduoti garsą. Štai kodėl „Apple“ nusprendė pašalinti savo lizdo įrašą iš savo straipsnių. Tai yra pavyzdys viskam, ką gali pasiūlyti kabelis su tokio tipo jungtimis. Dabar, kai yra kitų gamintojų prekės ženklų, o ne pati „Apple“, turite būti atsargūs.

“Aš taip pat didžiuojuosi tuo, ko nepadarėme, kaip ir tuo, ką padarėme. Naujovės reiškia pasakyti ne tūkstančiams dalykų”.

Kokia yra TPE medžiaga, kurią turi kai kurie „Lightning“ kabeliai?

Trumpai tariant, TPE yra termoplastinis elastomeras, arba kas yra tas pats, termoplastinė guma. Mes kalbame apie polimerus arba jų mišinius, tokius kaip guma ir plastikas, kurie pasižymi termoplastinėmis ir elastomerinėmis savybėmis. Tai reiškia, kad jie yra atsparūs, juos galima ištempti ir tada grįžti į pradinę padėtį.

Šių elastomerų naudojimo pranašumų galima rasti ir jų pačių gamyboje. Tarsi to būtų negana, juos galima perdirbti. Paprasčiausiai ištirpinkite medžiagą, kad vėl dirbtumėte. Jei matote, kad kabelis palaiko tam tikrus sukimus ir, be to, lengvai grįžta į pradinę padėtį, tai lemia TPE medžiaga. Tai yra ilgaamžiškumo garantija.

Kokie yra „Lightning“ kabelio įsigijimo pranašumai ir trūkumai?

Na, atėjo laikas pateikti keletą jo funkcijų ir komunalinių paslaugų. Mes žinome, kad kabelis su „Lightning“ jungtimi yra gana paprastas, tačiau, turint tam tikrą išskirtinumą, būtina atlikti šią nedidelę analizę. Tai atliksime per lentelę, kurioje atspindėsime svarbiausius dalykus.

Privalumas

 • Naudojamas duomenims įkrauti ir perkelti į „Apple“ elektroninį įrenginį
 • Geriausiu atveju kai kurie suderinami gali perduoti duomenis iki 10 Gb / s greičiu.
 • Žaibo jungtį galima pakeisti
 • Jis sugeba perduoti garsą
 • Yra įvairių tipų kabeliai su „Lightning“ jungtimi
 • Mažesnis ir lengviau valdomas nei ankstesnis „Apple“ kabelis

Trūkumai

 • Išskirtinis „Apple“ gaminiams
 • Jei jis nėra „MFi“ sertifikuotas, jis gali neveikti arba veikti netinkamai
 • Kai kuriuose suderinamuose, perdavimo greitis gali būti mažesnis nei „Apple“. Jie galėtų apeiti 480 Mb / s spartą

Kiek gali kainuoti „Lightning“ kabelis?

Žaibo kabelio kaina yra labai įvairi, nes ji priklauso nuo gamintojo, jo ilgio ir jungties tipo kitame gale. Pavyzdžiui, laidas nuo USB tipo A iki „Lightning“ jungties ir vieno metro ilgio gali būti apie 8 eurus. Yra gamintojų, kurie siūlo net skirtingo ilgio ir spalvų asortimentą už maždaug 10 eurų.

Jis naudojamas perkelti skirtingus duomenis ir įkelti visus jūsų straipsnius. Kad šis kabelis būtų 100% suderinamas, jis turi būti „Apple“ sertifikuotas MFi. (Šaltinis: Dzmitryienka: 103502696 / Unsplash.com)

Pirkimo kriterijai

Atėjo laikas nustatyti kriterijų seriją, į kurią reikėtų atsižvelgti perkant „Lightning“ tipo kabelį. Kadangi kalbame apie patį kabelį, didžiąją dalį informacijos turėsime išgauti iš kiekvieno gamintojo specifikacijų. Dabar yra keletas aspektų, apie kuriuos turite aiškiai žinoti, pasirinkdami teisingai.

Kabelio tipas

Atminkite, kad žaibo laidą galima pasiūlyti su skirtingomis jungtimis kitame gale. Tai turite analizuoti, nes parinktys skirsis priklausomai nuo to, ką ir su kuo jūs naudosite. Tai būtų ne pirmas kartas, kai kažkas paėmė ne tą laidą ir vėliau dėl tam tikrų įtikinamų priežasčių jį turėjo grąžinti.

Be to, yra labai įdomus variantas, kurį sudaro kabelis su 3,5 mm lizdo kištuku iki galo su „Lightning“ jungtimi. Taigi? Na, todėl galite prijungti „iPhone“ ar „iPod“ į papildomą garso įrangos lizdą, pavyzdžiui, savo automobilyje. Kai jūsų automobilyje nėra „Bluetooth“, tai gali būti puiki galimybė jį naudoti.

Tai yra populiariausi tipai:

 • USB tipas A link „Lightning“ jungties.
 • C tipo USB link „Lightning“ jungties.
 • 3,5 lizdo mm iki „Lightning“ jungties.

Geriausiu atveju kai kurie suderinami gali perduoti duomenis iki 10 Gb / s greičiu. (Šaltinis: „Rrawpixel“: 109643353 / 123rf.com)

MFi sertifikatas

Kiekvieną kartą, kai ketinate įsigyti ne „Apple“ ir kito gamintojo „Lightning“ kabelį, įsitikinkite, kad jis turi „MFi“ sertifikatą (pagamintą „iPhone“ / „iPad“ / „iPod“). Šis sertifikatas garantuoja, kad kabelis veiks tinkamai su visais prekės ženklo gaminiais ir garantuos teisingą įkrovimą ir duomenų sinchronizavimą. Todėl tai labai svarbu.

Iš tikrųjų „MFi“ yra lustas, kuris yra jo kabelių jungtyje, ir, jei jis jo neintegruos, jo veikimas gali būti prastas arba jis tiesiog neatliks savo funkcijos. Laimei, yra įvairių gamintojų, kurie šią mikroschemą įtraukė sumokėję už jos įkūrimą. Dėl šios priežasties galite pasirinkti įsigyti skirtingų markių „Lightning“ kabelį.

Ilgis ir greitis

Vienas iš svarbių aspektų yra kabelio ilgis. Apskritai, šio tipo jie paprastai eina nuo 0,5 m iki 1 m. Tačiau jie gaminami daug mažesni ir taip pat ilgesni nei minėtas asortimentas. Raskite sau tinkamą ilgį, nes jei įsigysite vieną iš 10 cm ir dėl kokių nors priežasčių nesuvokėte, kabelio naudojimas bus apribotas labai mažu veikimo spinduliu.

Perkėlimo greitis yra dar vienas labai svarbus kriterijus, nes nuo jo priklausys laikas, per kurį reikės perkelti skaitmeninius failus, kuriuos ketinate naudoti. Patikrinkite, ar kabelis suderinamas su 2.0 ir 3.0 prievadais. Apie visa tai galite sužinoti …

Parašykite komentarą