Žaidimai suaugusiems 2021 m.> Nuomonės

Suaugusiųjų žaidimai

Žaidimai yra ne tik pramogos vaikams, bet ir puikus būdas praleisti laiką su svečiais, šeima ar artimu žmogumi. Suaugusiųjų žaidimai gali turėti patrauklų siužetą ir sudėtingas taisykles, arba jie gali tiesiog nurodyti meilės linksmybes. Išsiplėtė žaidimas gali jus užklupti žaidėjams iki kelių valandų, užtikrinant didelę pramogą, integraciją ir strateginių įgūdžių ugdymą. Rinkoje esančių žaidimų įvairovė reiškia, kad ne kiekvienas žaidimas gerai veikia susirinkusioje įmonėje. Pasirinkimas žaidimai be elektros turėtų atsižvelgti į žaidėjų kartas, kurių dėka visi žaidėjai bus įsitraukę ir norės varžytis.

Pasirinkimas įdomus žaidimas suaugusiemsnelengva. Rinka yra pilna įvairių sprendimų, leidžiančių gerai praleisti laiką. Verta kruopščiai pasirinkti patikrintą žaidimą, kuris per anksti nesibaigs socialinio susitikimo. Todėl gerai pasinaudoti suaugusiųjų žaidimų reitingu ir praleisti nepamirštamą laiką su šeima ir draugais. Jūsų piniginės labui parengėme suaugusiųjų žaidimų reitingą, pagrįstą geriausių kainų pasiūlymais, kurie turi gerą stalo žaidimų, kortų žaidimų ir kitų žaidimų suaugusiems mėgėjų nuomonę.

Suaugusiųjų žaidimų sąrašas 2021 m. Gegužės mėn

Rengdami žaidimų reitingą suaugusiems, mes, be kitų, atsižvelgėme į tai stalo žaidimai, arkadiniai žaidimai, loginiai žaidimai, galvosūkiai, vakarėlių žaidimai suaugusiems, integracijos, edukaciniai, kortų žaidimai ir dar daugiau. Tikrindamas mūsų reitingą, kiekvienas suaugęs žmogus tikrai išsirinks sau ir savo artimiesiems įdomų žaidimą.

Žaidimai suaugusiems – lenta

Žaidimai su lenta žmoniją lydėjo šimtus metų, o pastaruoju metu jie mėgaujasi vis didesniu populiarumu, o tai reiškia, kad žaidimai be elektros visada bus madingi. Geriausias žaidimas suaugusiems reikia suaktyvinti visas pilkas ląsteles, o tai savo ruožtu suteikia daugiau džiaugsmo laimėti. Strateginiai žaidimai suaugusiesiems gerina strateginį mąstymą ir plėtoja logiką, teigiamai veikdami tarpusavio santykius. Platus struktūros stalo žaidimas suaugusiems gali papildomai išplėsti žinias ar susidomėjimą įdomiais faktais. Šiuolaikiniai stalo žaidimai suaugusiems tai ne tik kinų, „Monopoly“ ar „Scrabble“, bet ir daug sudėtingesni stalo žaidimai su žaidimą palaikančiais priedais. Jie reikalauja priimti tinkamą strategiją ir labai dažnai ją keisti, kad prisitaikytų prie kitų žaidėjų. Varžovų netikėtumo elementas sukelia daug emocijų ir stebina posūkiais.

Stalo žaidimai suaugusiems, atsižvelgiant į jų sudėtingumą, gali reikėti naudoti kauliukus arba nustatyti posūkio tvarką. Jiems būdinga daugybė taisyklių ir gairių, kad žaidimas nebūtų per daug nukrypęs nuo scenarijaus. Žaidimai su pėstininkais Jie sugeba keliasdešimt minučių perkelti visą žaidėjų grupę į visiškai kitokį pasaulį ar skirtingus laikus, kur galioja taisyklės, kurios skiriasi net nuo tikrovės. Žaidėjų pomėgis suaugusiems skirtiems stalo žaidimams kelia gamintojams naujų iššūkių sukurti naujus žaidimų priedus, paįvairinant pagrindinį žaidimą. Žaidimas siejamas su puikia pramoga, kurią stalo žaidimai teikia kartu su šypsena ir didžiule endorfinų doze. Stalo žaidimai jie yra dideli nuobodulys ir gali praskaidrinti savaitgalį, net esant blogiausiam orui. Malonu integruotis į šeimos ratą ir įdomų žaidimą, sumažinant stresą, pagerėja atmintis ir suteikiama džiaugsmo ilgiems vakarams, o tai leidžia lengviau pailsėti po įtempto darbo. Šios suaugusiųjų stalo žaidimų rūšys yra pagrįstos mūsų reitingu.

TOP 10 suaugusiųjų žaidimų

Kiek laiko užima vienas žaidimas?

Daugumą stalo žaidimų galima užbaigti per vieną valandą, patrauklesniems pastatymams reikia loginio mąstymo iki 120 minučių.

Ką gali sudaryti stalo žaidimas?

 • Popierinės kortelės
 • Kartono lenta
 • Kauliukai
 • Mediniai, plastikiniai ar metaliniai gabalai
 • Papildomos žymos
 • Instrukcijos su žaidimo taisyklėmis
 • Derantis skydas
 • Smėlio laikrodis

Suaugusiųjų sekso žaidimai

Geriausias meilės žaidimas dviems yra gera pramoga ir gali praeiti prieš žaidimą. Pikantiški žaidimai suaugusiesiems skirti pažadinti žaidėjų vaizduotę, bet ir pradžiuginti jų žaidimu.

Suaugusiųjų erotiniai žaidimai skatina libido, šildo atmosferą ir yra fantastiškos linksmybės. Sekso žaidimai taip pat yra gera dovana bernvakariui ar mergvakariui, kuris gali padėti jauniems sutuoktiniams sulaužyti pirmuosius lytinio akto žingsnius.

Sekso žaidimo kortos paįvairina santykius, siūlydamos naujas seksualines pozicijas, kurios gali labai padėti atkurti partnerystę. Dažnai rinkiniuose yra erotiniai priedai ir įtaisai, skirti paįvairinti žaidimo patirtį. Sekso žaidimai suaugusiems jie taip pat padeda nutraukti erotines fantazijas ir svajones, užtikrindami jaudulį. Erotiniai žaidimai dažnai turi du scenarijus – naujoms ir naujai sutiktoms poroms bei ilgalaikiams santykiams.

Dėlionė – žaidimai suaugusiems

Galvosūkiai suaugusiems yra puikus užsiėmimas ilgiems rudens ir žiemos vakarams ir jie puikiai pakeičia stovėjimą prie televizoriaus. Jie teikia pasitenkinimą, palaiko aukšto lygio koncentraciją ir piršlybas. Dėlionių rengimas suaugusiems apima abiejų smegenų pusrutulių darbątodėl jis naudingas bet kuriame amžiuje. Įtemptas smegenų darbas padidina jų pajėgumus ir efektyvumą, intensyviai dirbdamas su ląstelėmis. Galvosūkiai tylūs ir palengvinti pamiršimą apie per didelę atsakomybę ir problemas, kurios dažnai pasireiškia nauja idėja išspręsti komplikacijas. Didelių paveikslų sujungimas iš mažų gabalėlių taip pat leidžia kartu sukurti darbą, kuris dažnai sukuriamas per kelias savaites. Suderinus mažus galvosūkius, naudojamas atkaklumas ir tikslumas. Priklausomai nuo viso paveikslo temos, galite sužinoti daug vertingų dalykų. Žemėlapio lankstymas ar egzotiško peizažo išdėstymas gali būti puikus įkvėpimas pasirinkti svajonių atostogas. Yra daug dėlionės sprendimo būdai, neabejotinai pagrindinis principas yra rasti netoliese esančius elementus, kurie sudaro tam tikrą viso paveikslo dalį, arba sutvarkyti dėlionės kraštus.

Kokie yra galvosūkio išdėstymo privalumai?

 • Jie stimuliuoja loginio mąstymo sritis.
 • Jie formuoja motorinę koordinaciją ir rankinius įgūdžius.
 • Jie moko erdvinės vaizduotės.
 • Jie ugdo kūrybiškumą.
 • Išdėstymas dėlionės teikia didelį pasitenkinimą.
 • Jie leidžia įsitraukti daugeliui žmonių.
 • Puikiai tinka nuoboduliui užmušti.

Mažiausiems ir mažiausiai sudėtingiems galvosūkiams patyrusiam žaidėjui prireiks kelių sekundžių, viskas priklauso nuo patirties, modelio sudėtingumo, elementų dydžio ir, svarbiausia, dėlionių skaičiaus. Labai sudėtingoms formacijoms, kurių dėlionės detalių, atspalvių ir spalvų įvairovė yra nedidelė, galvosūkis gali užtrukti kelias dienas ar net kelis mėnesius laisvu laiku.

Kiek vienetų gali turėti dėlionė?

Vaikams galvosūkis gali būti sudarytas iš kelių didesnių gabalų, kurių suma svyruoja apie 9 vienetus. Didelius galvosūkius suaugusiesiems gali sudaryti nuo kelių iki dešimčių tūkstančių mažų gabalėlių ir pasiekti net 54 000 galvosūkių.

Kortų žaidimai suaugusiems

Suaugusiųjų kortų vakarėlių žaidimai gerokai skiriasi nuo tradicinių. Suaugusiųjų kortelės reikalauja daugiau suvokimo, dažnai yra supakuotos į metalinę dėžę ir yra gausiai iliustruotos. Vakarėlių kortelės jie gali, priešingai nei klasikinės, apvalios ir kvadratinės formos. Kortų žaidimai suaugusiems tampa vis populiaresni, nes jie yra puikus elementas paįvairinti socialinius susibūrimus, o jų kompaktiška forma leidžia korteles sutalpinti į mažą piniginę.

Kur nusipirkti žaidimų kortų?

Tradicinių žaidimo kortų galima įsigyti žaislų parduotuvėse ar mokyklinių prekių. Korteles naudingiau rinktis iš suaugusiųjų žaidimų reitingo, todėl galite būti tikri, kad nepermokėsite. Internetas siūlo daug įdomesnį tradicinį kortelių dizainą, taip pat daug įdomių kortų žaidimų su priklausomybės taisyklėmis.

Suaugusiųjų žaidimai namuose

Žaidimas namuose ar terasoje leidžia atsipalaiduoti ir praleisti laiką geroje kompanijoje su šiek tiek teigiamų emocijų, susijusių su varžybomis. Tai gerai suderinti žaidimą su suaugusiųjų skaičiumi žaidėjų, kad kiekvienas dalyvis galėtų žaisti savarankiškai. Kitas svarbus veiksnys yra žaidimo trukmės pasirinkimas pagal laisvo laiko kiekį. Žaidimas nesibaigiant ir neapsisprendus laimėti nesukelia emocijų ir niekam neteikia pasitenkinimo. Suaugusiųjų žaidimas tai neturėtų būti per lengvaKad nebūtų nuobodu žaidėjams, taip pat gerai pasirinkti tokį, kurio niekas gerai nežino arba visi žaidimą žino panašiu laipsniu. Namų žaidimai suaugusiems yra puikus būdas Naujųjų metų išvakarėse laukti iki vidurnakčio, šiltų atostogų vakarų ar lietingų savaitgalių. Nežinote, kokius suaugusiųjų žaidimus verta pirkti? Peržiūrėkite mūsų stalo žaidimų, kortų žaidimų ir dar daugiau reitingą.

Kūrybiniai žaidimai suaugusiems

Vienas iš garsiausių kūrybinio mąstymo žaidimų yra kalambūras. Kūrybinis žaidimas suaugusiems yra puikus būdas pradėti savo vakarėlį namuose. Kai kurie kūrybiniai žaidimai yra pagrįsti kortelėmis, užpildytomis užduotimis, klausimais ar slaptažodžiais. Taip pat yra tokių, kuriems reikia gerai mokėti lenkų kalbą, kad lentoje būtų teisingai išdėstyti žodžiai. Savo ruožtu kūrybiškumas aukštu lygiu
pateikite žaidimų, kuriems reikalingas pasakojimo išdėstymas, nurodant įrašus iš ištrauktos kortos. Kūrybinių pramogų forma tai labai priklauso nuo įmonės ir suteikia lygias galimybes, priklausančias nuo paties kūrybiškumo. Vien tik suaugusiems žaisti kūrybinius žaidimus tikrai sunku, todėl labai svarbu atsieti įmonę nuo skaitmeninio išmaniųjų telefonų pasaulio ir paskatinti juos linksmintis kartu, paįvairinant kartu praleistą laiką.

Suaugusiųjų žaidimas namuose ar kompiuterinis žaidimas?

Kompiuteriniai žaidimai grotuvą užima kelias valandas, o tai labai smagu asmeniui ar porai žaidžiant kartu. Tačiau nepamirškite, kad ekrano žaidimai …