Žaidimų ausinių reitingas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Kompiuteriniams žaidimams reikalinga geriausia garso kokybė. Kaip ir klausantis muzikos, skaičiuojamas kiekvienas akordas, įvairaus intensyvumo garsai ir, žinoma, galimybė izoliuoti išorinio pasaulio garsus. Kokias ausines žaidėjams reikėtų rinktis? Kurie modeliai tinka jungti su skirtingais įrenginiais? Peržiūrėkite mūsų žaidėjų ausinių reitingą 2021/2021, kuriame pristatome populiariausius ir geriausius įvairių elektroninės įrangos gamintojų modelius. Geriausios žaidėjų ausinės turėtų būti suderintos su jūsų mėgstama veikla, todėl patikrinkite, ar jūsų tipas yra įtrauktas į žemiau pateiktą sąrašą.

Geriausių 2021–2021 m. Žaidėjų ausinių sąrašas – TOP 10

1. „Razer Thresher Ultimate PS4“

„Razer Thresher Ultimate PS4“ žaidimų laisvų rankų įranga

„Razer Thresher Ultimate PS4“ yra labai geros ausinės grotuvams, uždaro tipo ant ausies. Gerai žinomos ir gerbiamos įmonės modeliui būdingas aukštos kokybės laidinės ir belaidės versijos darbas. Ausinės efektyviai veikia nuo 12 Hz iki 28 000 Hz dažnių diapazone. Be to, ausinėse yra mikrofonas, skirtas aiškiam bendravimui, kuris skamba natūraliai. Įranga gali būti naudojama tiek laidiniu, tiek belaidžiu būdu – naudojant kabelį su 3,5 mm kištuku arba nenaudojant laidų 2,4 GHz juostoje. Įtaisyti valdikliai leidžia greitai ir neatitrūkus nuo žaidimo, pakeisti pagrindinį garsumą ir stebėti mikrofoną. Ausinės pagamintos iš geriausios dirbtinės odos, jos yra lengvos ir leidžia patogiai naudoti net ilgas žaidimo valandas. Gamintojas pagalvojo ir apie žmones, nešiojančius akinius, nes mūsų reitinge pateiktos ausinės turi specialias akinių išpjovas. Naudodamiesi belaidžio ryšio parinktimi, visiškai įkraudami ausines, galime jas naudoti iki 16 valandų, nesijaudindami dėl staigaus atjungimo dėl energijos trūkumo.

2. „Corsair HS60 Carbon“ ausinės

Ausinės grotuvams Corsair HS60 Carbon ausinės

„Corsair HS60 Carbon“ yra laidinės, geros ausinės žaidėjams, skirtos kelių platformų vartotojams. Mes galime juos naudoti asmeniniame kompiuteryje, PS4, „Nintendo Switch“, mobiliuosiuose įrenginiuose ir „Xbox One“ (šiuo atveju gali prireikti atskirai parduodamo „Microsoft“ adapterio). Dažnio atsakas yra: nuo 20 Hz iki 2000 Hz. Ausinėse yra mikrofonas ant galvos juostos su įmontuotu triukšmo slopinimu. Gamintojas ant ausinių korpuso uždėjo dvi naudingas funkcijas – garsumo valdymą ir mygtuką mikrofonui nutildyti. Kasdien naudoti šią įrangą yra labai patogu, nes tai yra reguliuojami ir padengti specialiais atminties putplasčio ausų pagalvėlėmis. Šiuolaikinės putos prisimena mums patogiausią padėtį ir prisitaiko prie formos. Mūsų reitinge pateiktas „Corsair HS60 Carbon“ modelis pagamintas iš aukštos kokybės, patvarių medžiagų. Kartu su ausinėmis yra USB adapteris, skirtas asmeniniams kompiuteriams, kuris prijungus siūlo virtualų erdvinį garsą. Diafragmos skersmuo yra 50 mm. Ausinių jautrumas 111 dB. Kabelio ilgis: 1,8 m. Svoris: 320 g.

3. „Razer Thresher Ultimate Xbox One“

„Razer Thresher Ultimate Xbox One“ žaidimų laisvų rankų įranga

„Razer Thresher Ultimate Xbox One“ – geriausios belaidės ausinių ausinės žaidėjams, sukurtos „XBOX ONE“ vartotojams. Modelyje yra ištraukiamas skaitmeninis mikrofonas, leidžiantis gerai bendrauti su žaidėjais net ir nepalankiomis sąlygomis. Daugiakryptis mikrofonas su 100–10 000 Hz dažnio atsaku ir aktyviu triukšmo mažinimu. Odinės dirbtinės ausinės yra pagamintos iš atminties efekto kempinės, todėl ausinės pritaikomos vartotojui, o ne vartotojui prie ausinių. Praktiškas garso reguliavimas, esantis korpuse, garantuoja galimybę greitai valdyti mikrofono lygį ir bendrą garsumą. Platus dažnio atsako diapazonas nuo 12 Hz iki 28 000 Hz užtikrina pasitenkinimą ir labai reikliems žmonėms, turintiems jautrią klausą. „Dolby Headphone“ technologija, palaikanti 7.1 erdvinį garsą, suteikia labai gerą balso patirtį. Šio modelio dizaineris galvojo ir apie akinius nešiojančius vartotojus – putplasčio reljefas nesuspaudžia šventyklų. Belaidis ryšys veikia iki 12 metrų nuo konsolės, vienu įkrovimu – iki 16 valandų. Šios įrangos garantija yra 24 mėnesiai.

4. Vėžlių paplūdimio ausų jėga „Recon 50“

„Turtle Beach Ear Force Recon 50“ žaidimų ausinės

„Turtle Beach Ear Force Recon 50“ yra ausų pergalės, geros žaidėjų ausinės. Modelyje

ant lanksčios rankos sumontuotas mikrofonas. Ausinės išsiskiria lengvumu, užtikrinančiu patogų naudojimą. Mūsų reitinge pateiktas modelis veikia su asmeniniais kompiuteriais arba „Mac“, „Xbox One“, PS4 ir mobiliaisiais įrenginiais. Jungiama per 3,5 mm mini lizdą. Ausinėse yra nuotolinio valdymo pultas ant laido, leidžiantis greitai ir patogiai valdyti garsumą ir galimybę greitai nutildyti mikrofoną. Papildomas privalumas yra nuimamas mikrofonas, kurį galima atjungti, kai mums to nereikia, pavyzdžiui, žiūrint filmus. Dažnio atsakas yra 20 – 20 000 Hz diapazone. Labai gerą garso kokybę užtikrina 40 mm vairuotojai. Juoda ir raudona spalva patiks daugeliui vartotojų. Svoris: 460 g. Gamintojo garantija galioja 24 mėnesius.

5. „Kingston HyperX Cloud Orbit S“

„Kingston HyperX Cloud Orbit S“ žaidimų laisvų rankų įranga

„Kingston HyperX Cloud Orbit S“ – tai geriausios grotuvų ausinės. Uždara versija. Aukštos kokybės tikrovišką garsą užtikrina „Audeze“ ortodinaminiai magnetiniai imtuvai ir „3D Waves Nx“ garso technologija. Be to, ausinėse naudojama „Waves Nx“ galvos judesių sekimo technologija, leidžianti tiksliai lokalizuoti garsą. Triukšmo mažinimo technologija garantuoja geriausią skirtingo intensyvumo garsų priėmimą. Dėl to jūsų girdimi balsai tampa dar realistiškesni. 10-50000 Hz dažnio atsakas garantuoja, kad tai yra aukštos kokybės įranga. Komplekte su ausinėmis ant galvos juostos gauname nuimamą mikrofoną su triukšmo slopinimu ir pop filtru, kuris pašalina greitai judančio oro keliamus garsus. Rinkinyje taip pat yra trys nuimami kabeliai su įvairiais kištukais, kurie leidžia laidinį ryšį su įrenginiu. Galime naudoti 3,5 mm lizdą, USB arba USB-C jungtį. Ausinės yra suderinamos su kompiuteriu, „Mac“, PS4, „Xbox One“, mobiliaisiais įrenginiais ir „Nintendo Switch“ konsolėmis. Kairieji ausinės gali greitai pasiekti 3D garso nustatymus, ekvalaizerio profilius, garsumo valdymą, nutildyti mikrofoną. Ausinių svoris yra: 368g. Gamintojo garantija galioja 24 mėnesius.

6. „iBox X4 Gaming“ ausinės

Ausinės grotuvams „iBox X4 Gaming“ ausinės

„IBox X4 Gaming“ ausinės – tai labai geros ausinės grotuvams su minkštomis pagalvėlėmis, mažinančiomis foninį triukšmą. Jungtis atliekama naudojant kabelį, kurio ilgis yra 2,4 m. Kabelyje yra du 3,5 mm kištukiniai kištukai (vienas skirtas ausinėms, kitas – mikrofonui). Mūsų reitinge pateiktose ausinėse yra mikrofonas su galimybe reguliuoti jo padėtį, o tai leidžia bendrauti su kitais žaidėjais nereikalaujant įsigyti atskiro mikrofono. Ausinių dažnio atsakas yra 20 – 20 000 Hz. Siekiant didesnio naudojimo patogumo, ant laido uždėtas nuotolinio valdymo pultas, kuris turi dvi labai naudingas funkcijas – bendrą garsumo valdymą ir mikrofono nutildymą. Ausinių galvos juosta yra minkštai išklota, todėl ilgesnis naudojimas mūsų galvos nevargins. Ausinių ilgis yra reguliuojamas, o ausinės yra minkštos ir patogios odai. Jie turi papildomą triukšmo mažinimo funkciją, užtikrinančią aiškų, aiškų garsą. Modelis yra juodos ir raudonos spalvos. Garsumas: 102 dB. Gamintojo garantija galioja 24 mėnesius.

7. „Turtle Beach Stealth 600X“

Žaidimų ausinės „Turtle Beach Stealth 600X“

„TURTLE BEACH Stealth 600X“ – geros ausinės, skirtos grotuvams. Modelyje papildomai sumontuotas įvairiakryptis kilnojamasis mikrofonas, kurio dėka galite lengvai bendrauti su kitais žaidėjais. Šią aparatinę įrangą galima naudoti tiek su „Windows“ kompiuteriais, tiek su „Xbox One“ konsole. Ausinių dažnio atsakas svyruoja nuo 20 Hz iki 20 000 Hz, o neodimio diafragmos skersmuo yra 50 mm. Ausinės taip pat gamina erdvinį garsą, todėl ausinių naudojimas tampa dar malonesnis. „Turtle Beach Superhuman Hearing“ garso nustatymo dėka žaidimo metu vartotojas galės išgirsti net minkščiausius garsus. Darbo laikas su vienu įkrovimu yra iki 15 valandų. Ausinių dizaineris taip pat pagalvojo apie žmones, nešiojančius akinius – speciali „ProSpecs“ sistema sumažina rėmų spaudimą. Be to, korpuse yra garso reguliatoriai, kurių dėka galite greitai pakeisti garsumą. Šios įrangos garantija yra 24 mėnesiai.

8. Pasitikėkite „GXT450“

Patikėkite žaidimų ausines GXT450

„Trust GXT450“ – labai geros ausinės ausinėms, skirtos grotuvams, kuriems patinka geriausia garso kokybė. Laidinis modelis su savo mikrofonu ant galvos juostos. Prietaiso šonuose yra sklandus RGB apšvietimas, dėl kurio ausinės atrodo labai modernios. Aukštos kokybės garsą užtikrina 7,1 erdvinis garsas ir 40 mm garsiakalbiai. Ilgas be raizginių nailono kabelis turi labai patogų nuotolinio valdymo pultą, kuris leidžia greitai valdyti garsumą, nutildyti mikrofoną ir apšvietimą. Net ilgas šių ausinių naudojimas nebus varginantis dėl minkštos apdailos, besisukančių ausinių ir lanksčios galvos juostos. Ausinės prijungiamos per USB prievadą, esantį 2 metrų laido gale. Ausinių svoris yra 326g. Garantija galioja 36 mėnesių laikotarpiui, kai naudojama įranga.

9. „KINGSTON HYPERX CLOUD II“ ausinės

Ausinės grotuvui KINGSTON HYPERX CLOUD II AUSINĖS

„Kingston Hyperx Cloud II“ ausinės – laidinės žaidimų ausinės su …