Žemės riešutų sviesto ir želė baltymų prancūzų Toa

Žemės riešutų sviesto ir želė sumuštiniai ką tik patobulinti.


Labai populiarus JAV, žemės riešutų sviestas ir želė (mes ją vadiname uogiene) yra vienas iš tų liūdnai pagarsėjusių derinių, kurie tiesiog veikia – pavyzdžiui, žuvis ir traškučiai, ar druska ir pipirai.

Sumuštinių įdarai greičiausiai taip nėra kad maistinga, bet kartais tenka pasiduoti kaltam malonumui, tiesa?

Šiame itin paprastame recepte Niallas Kirklandas pakelia klasikinį amerikiečių duetą į visiškai naują lygį. Kodėl reikia tenkintis paprastu senu „PB & J“ sumuštiniu, kai iš jo galite pasigaminti skanių, išsiskiriančių prancūziškų skrebučių?

O ir dėka mūsų perkamiausio „Impact Whey“ baltymo ir poros kiaušinių jis padidino baltymų kiekį šiuose atlaidžiuose pusryčiuose. Tai pergalė.

Aptarnauja 2

Ingridientai

Metodas

  1. Pirmiausia į purtyklę įpilkite pieno ir samtelio vanilės „Impact Whey Protein“ ir tinkamai suplakite, kad mišinys nebūtų vienkartinis.
  2. Įmaišykite šį baltymų kokteilį į didelį dubenį kartu su kiaušiniais, druska, cinamonu ir kepimo milteliais. Kruopščiai sumaišykite, kad sujungtumėte visus ingredientus.
  3. Kiekvieną duonos riekelę pamirkykite kiaušinių mišinyje, užtikrindami, kad visos duonos dalys būtų uždengtos, ir palikite pakankamai laiko, kad duona sugertų drėgmę.
  4. Tada nelipnėje keptuvėje įkaitinkite nedidelį kiekį kokosų aliejaus (maždaug po ½ šaukšto tarp visų keturių griežinėlių) ir suberkite duonos riekeles.
  5. Kepkite kiekvieną riekelę 2-3 minutes iš kiekvienos pusės arba tol, kol duona išorėje bus šiek tiek traški, ir išimkite iš keptuvės.
  6. Kol prancūziški skrebučiai vis dar šilti, ant vieno gabaliuko paskleiskite žemės riešutų sviestą ir uogienę, tada uždenkite viršutine riekele, kad gautumėte sumuštinį.
  7. Patiekite perpjaukite per pusę ir nuvalykite dulkes su cukraus pudra – tada įsigilinkite!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *