Žiemos grožio tipas – koks makiažas

Žiema yra stiprios charakterio grožio rūšis. Stiprus, išraiškingas ir kontrastingas – taip jį galima apibūdinti trumpai. Jis yra unikalus ir dėl kitos priežasties – jo atstovai vieninteliai tinka nesenstančiam juodos ir baltos spalvos deriniui. Sužinokite daugiau apie žiemos tipo grožio savybes ir, norėdami tai pabrėžti, rinkitės makiažą ir plaukų spalvą.

Kokia kosmetika žiemos grožio tipo moteriai?

Žiemos grožio tipas – būdingi bruožai

Ponia žiema yra moteris su balta sniego oda ir tamsiais plaukais, kurie skiriasi nuo jos veido. Tačiau tokia lengva veido spalva nėra taisyklė – žiemos grožis taip pat yra puri ar alyvuogių oda, kuri kartu su rudais ar juodais plaukais prisimena lotynišką grožį. Žiemos akys yra rudos, lazdyno, mėlynos, tamsiai mėlynos ar net juodos. Nepaisant spalvos, rainelės aiškiai kontrastuoja su baltais akių obuoliais. Pastebimas kontūras taip pat apibūdina lūpas, kurios paprastai įgauna rausvą ar subtilų, šviesiai rausvą atspalvį.


Ar tu tai žinai…

Taip pat yra 3 skirtingos grožio rūšys. Priklauso jiems:

  • vėsi žiema – šis grožis turi aiškiai vėsią vertę. Tai vienintelis žiemos tipas, kurį galima išskirti šviesesniu plaukų atspalviu, pvz., Šviesiai rudais. Sesers grožio rūšis vėsią žiemą yra vėsi vasara.
  • gili žiema – tamsios ir gilios plaukų ir akių spalvos yra jai būdingi bruožai. Susijęs tipas yra gilus kritimas.
  • gryna žiema – išsiskiria kontrastų kupinu grožiu: tamsūs plaukai, skaisti oda ir aiškiai pažymėta rainelė. Jos sesers tipas yra grynas pavasaris.

Makiažas ponios žiemai

Žiemos tipo grožio spalvų analizė tiksliai nustato spalvas, kuriomis ji tiks savo atstovų veidui. Veiks išraiškingos šaltų tonų spalvos, pabrėžiančios akių spalvą – grafitas, pilka, rožinė, violetinė, žalia, kaštoninė. Žiemos grožio moteris taip pat gali naudoti juodą akių kontūrą ir akių kontūrus, taip pat padengti blakstienas – žinoma, taip pat juodas.

Iš šiam grožio tipui skirtos spalvų paletės gili žiema turėtų pasirinkti tamsius ir sočius atspalvius, o gryna žiema – ryškias ir kontrastingas spalvas. Šalčiausiems žiemai yra rezervuojami šauniausi atspalviai, ypač šviesūs ir vidutiniai.

Kalbant apie lūpų makiažą, žiemai labiausiai tinka gryni, intensyvūs rausvi ir raudoni lūpų blizgesiai ir lūpų dažai. Skaistalai gali būti šviesiai rausvi (šviesių akių žiemoms) arba arti kaštoninės spalvos (tamsių akių žiemoms).


Prisiminti!

Jūsų žiemos grožis žydi kartu su šaltomis, prisotintomis spalvomis. Perliniai lūpų dažai ir akių pieštukai netinka jums, taip pat ir akių šešėliai su šiltais – auksiniais ar oranžiniais – pigmentais. Taip pat atsisakykite šiltų rudų atspalvių ir visų dūminių atspalvių, kurie užuot pabrėžę, sumenkins jūsų natūralų grožį.


Plaukų spalva žiemos damai

Žiemos grožio tipui būdingi natūralūs, tamsūs plaukai, o jų atstovai pirmuosius žilėjimo požymius gali pastebėti gana jauname amžiuje. Jei norite dažyti plaukus, pasirinkite vieną iš atspalvių, panašių į jų natūralią spalvą. Juodi dažai, pavyzdžiui, mėlyni ar raudonmedžio atspalviai, pabrėš jūsų grožį – jie ypač tinka švariai ir gilia žiema.

Jei jums šalta žiema, taip pat galite pasirinkti tamsius, šaltus rudus arba tik švelnius atspindžius. Kai kurios žiemos ponios, nors ir labai retai, turi natūraliai platiniškai šviesius plaukus – tada šio atspalvio dažai joms suteiks blizgesio ir pabrėš jų grožį. Spalvindami būtinai venkite šiltų, auksinių atspalvių ir paraudimų, kurie nebus suderinti su jūsų natūraliais polinkiais.