Žingsnis po žingsnio hibridinis manikiūras

Hibridinis manikiūras yra labai populiarus – dėl rimtų priežasčių, nes verta suteikti jam galimybę. Kokius hibridinius lakus rinktis ir ką reikėtų atsiminti, kad kuo ilgiau išliktų graži nagų spalva?

Hibridinis manikiūras

Tapyti hibridiniu laku nėra sudėtinga, jei laikysitės sluoksnių dengimo tvarkos ir būsite tikslūs. Mes jums žingsnis po žingsnio pristatome, kaip pritaikyti hibridą.

Kas yra hibridinis manikiūras?

Tai manikiūras, pagamintas naudojant hibridinius lakus, pritvirtintus po UV lempa. Tai suteikia neįtikėtiną patvarumą, todėl yra tokia populiari. Gerai pritaikytas manikiūras ant nagų gali išbūti iki kelių savaičių, o standartas yra 2 savaitės. Paprastai lakai hibridas yra nuplaunami ne todėl, kad atsirado drožlių, o todėl, kad atauga jau pastebima. Teisingai uždėkite ir priveržkite hibridinis lakas neturi neigiamos įtakos nago plokštelei.

Ko reikia norint pritaikyti hibridą:

  • Lemputė hibridiniams nagams
  • Pagrindo danga, t.y. bazė
  • Pasirinktos spalvos hibridinis lakas
  • Viršutinis sluoksnis, t.y.
  • Valiklis arba riebalų šalinimo priemonė
  • Dulkių neturinčios medvilnės pagalvėlės nagų plokštelės nuriebalinimui
  • Poliravimo blokas matavimui

Gero hibridinio manikiūro sėkmė

Pirma, tai priklauso nuo gero lako. Pasirinkite prekės ženklus, kurie siūlo profesionalius produktus. Tinka kosmetika, kuri yra nagų lako ir gelio derinys, pvz., Vertinama Semilac hibridiniai lakai. Tinkama kompozicija užtikrina gerą aprėptį, lengvą pritaikymą ir spalvų intensyvumą. Taip pat svarbu, kaip tiksliai paruošiate nagus dažymui. Kuo daugiau dėmesio skirsite jų paruošimui, tuo ilgiau lakas tarnaus.

Prisiminkite apie gerą riebalų šalinimo priemonę. Dažant labai svarbu nepilti lako ant odelių aplink lėkštę – mes net negalime jų liesti teptuku, nes UV spindulių paveiktas lakas juos visam laikui sukietins ir nenuplausi nuo odelių be trikdantis visumą. Tapyba hibridiniu laku reikalauja kantrybės ir tikslumo.

Žingsnis po žingsnio hibridinis manikiūras

1. Nagų paruošimas

Pašaliname ar apipjaustome odeles – pasirinkite bet kokį metodą, kad būtų galima parodyti kuo didesnį plytelės paviršių. Tada mes tęsiame nagų plokštelės nuriebalinimą valikliu. Mirkome medvilnines pagalvėles, nepaliekančias dulkių ar plaukų, ir kruopščiai išvalome kiekvieną lėkštę. Tai labai svarbu ir užtikrina ilgalaikį dažų laikymąsi. Taip pat galite šiek tiek nušveisti nagus poliravimo pagalvėle, jei jie būna „riebūs“.

2. Taikant pagrindinį sluoksnį – pagrindinį sluoksnį

Vienos rankos nagai (pirmiausia procedūrą pritaikome ant keturių pirštų, tada pakartojame ant nykščio) padengiame plonu pagrindo lako sluoksniu. Labai svarbu juo neliesti odelių. Padėjome juos po UV lempa, kad sukietėtų pagrindas. Paprastai kietėjimo laikas tradicinėse lempose yra apie 2,5 minučių. UV šviesos diodų lempa šį laiką sutrumpina iki maždaug 45 sekundžių.

3. Spalvoto lako tepimas

Kad neužlietumėte odelių, padėkite teptuką laku maždaug 5 mm atstumu nuo odelių ir labai lėtai perkelkite jį į nago galą, tolygiai paskirstydami spalvą. Mes stengiamės, kad lako sluoksniai būtų ploni. Geri hibridiniai lakai jie nepalieka dryžių, o tai yra patogumas dažant. Mes uždėjome dažytus hibridiniai nagai po UV lempa. Mes dedame kitą sluoksnį ir vėl jį sutvarkome.

4. Viršutinio sluoksnio – viršutinio sluoksnio padengimas

Viršutinis sluoksnis suteikia gražų blizgesį ir papildomai jį sutvarko hibridinis manikiūras. Pagaminę nagus pakišome po lempa.

5. Atlikta!

Didelis hibridinių lakų privalumas yra tas, kad išėmus juos iš po lempos nereikia laukti, kol jie išdžius. Galite eiti miegoti, pradėti gaminti vakarienę ar išeiti į vakarėlį, nesijaudindami, ar nepakenksite nagams.


Hibridinis atsisiuntimas

Hibridinis manikiūras trunka ilgai ir vienintelė priežastis pašalinti laką dažniausiai yra didelis ataugimas. Norėdami jį nuplauti, mums reikia sidabro folijos, medvilnės įklotų ir acetono. Nagų dildė taip pat bus naudinga. Taip pat galite naudoti paruoštus hibridinius rinkinius. Pamirkykite vatos diskelį su nuėmikliu, uždėkite ant nago, apvyniokite folija ir palaukite apie 15 minučių. Nuvyniojus, lako sluoksnis turėtų sklandžiai nukristi nuo nago. Galite švelniai subraižyti specialiu nuėmikliu arba specialiais įrankiais, kurie nepažeis plokštės. Pašalinus hibridą, nagus galima paruošti perdažyti. Sėkmės!


Parašykite komentarą