▷ 20 geriausių stalo žaidimų

Lemiami veiksniai renkantis stalo žaidimus

Jums gali kilti klausimas, kas paskatino mūsų ekspertų komandą pateikti šį pirkimo vadovą stalo žaidimai. Paprasta! Mes visi bent kartą gyvenime esame turėję pasirinkti stalo žaidimą, galbūt praleisti laisvalaikį per atostogas. Stalo žaidimai leidžia grupei žmonių bendrauti linksminantis, bendrauti tiesiogiai, trumpam palikdami išmaniuosius telefonus, kitus elektroninius prietaisus ir socialinius tinklus ir tikrai žiūrėdami vienas kitam į veidą; nenuostabu, kad iš tikrųjų jie taip pat vadinami stalo žaidimai, apibrėžimas, leidžiantis gerai suvokti šių žaidimų svarbą žmonių pažinimo ir santykių raidai, ypač mažųjų, ir vis dar gali.

Stalo žaidimams paprastai nereikia baterijų ar elektros energijos, nors akivaizdu, kad yra išimčių ir, dar svarbiau, juos galima naudoti be interneto ryšio. Galite jų rasti pačių įvairiausių tipų, tačiau pirmas ir neatidėliotinas diskriminacinis veiksnys yra tas, kuris susijęs su žaidimais, skirtais specialiai vaikams, ir žaidimais, kurie skirti suaugusiems; Įvairiuose kataloguose galite rasti tuos produktus, kurie yra skirti be jokių pasirinkimų mažiems ir dideliems žaidėjams. Tolesniuose punktuose mes išsamiau išanalizuosime šiuos produktus, išnagrinėję savybes, kurios galėtų suteikti naudingų idėjų, kaip pasirinkti stalo žaidimą, kuris atitiktų jūsų poreikius.

Stalo žaidimas suaugusiems ir vaikams

Žaidėjų amžius ir skaičius

Pirmoji savybė, į kurią reikia atsižvelgti renkantis, neabejotinai yragalimų dalyvių amžius, kaip paminėta aukščiau.

Šie duomenys dažniausiai gaunami nurodyta ant pakuotės arba jį galite rasti gamintojo svetainėje, kol ieškote. Apskritai žaidimas, skirtas labai mažiems vaikams, išsiskirs paprastomis taisyklėmis ir intuityviu bei greitu naudojimu, paremtu linksmybėmis ir mokymusi, o ne tik dalyvių konkurencija; Tiesą sakant, per sudėtingos ištraukos gali sukelti nepasitenkinimą ar nusivylimą ir sukelti žaidime dalyvaujančių vaikų neįdomumą. Padidėjus rekomenduojamam stalo žaidimo amžiui, pradedame rasti sudėtingesnių taisyklių ir daugiau situacijų bei sąvokų, kurias reikia valdyti ir organizuoti; Be to, kurso metu aptartas turinys taip pat gali parodyti, ar konkretus žaidimas tinka jaunai auditorijai, ar ne. Dėl šių priežasčių rekomenduojame atidžiai informuoti apie rekomenduojamas amžiaus diapazonas prieš perkant.

Kalbant apie žaidėjų skaičius, akivaizdu, kad jei dažnai tenka žaisti trise, o gal norite padovanoti stalo žaidimą savo trims vaikams, tačiau reglamente numatytas mažiausias keturių žaidėjų skaičius, tada šis titulas nebus tinkamas jūsų poreikiams. Jei, kita vertus, galite pasikliauti dideliu draugų būriu, entuziastų grupėmis, kurie susitinka periodiškai, ar su didele šeima, galite atkreipti dėmesį į titulus, kuriuose dalyvauja daugybė dalyvių, kad niekas neišskirtų .

Stalo žaidimas su kortomis

Ilgaamžiškumas

Kitas klausimas, kurį turėtume sau užduoti ieškodami idealaus stalo žaidimo savo poreikiams, yra toks: ar mes norime jį žaisti potencialiai amžinai, arba mes tiesiog norime pasiekti užsibrėžtą tikslą nuo žaidimo ir tada jo atsikratyti? Iš tikrųjų yra žaidimų, su kuriais galbūt būtų galima žaisti visą gyvenimą, pavyzdžiui, „Monopolis“ ar žąsų žaidimas, kad pateikčiau keletą klasikinių pavyzdžių tarp jau kiekvienuose namuose esančių pavadinimų; kiti stalo žaidimai, kita vertus, yra pagrįsti kampanijas ir tikslus kurį pasiekę jūs nebeteiksite pagrindo žaisti ar net žaidimų, pagrįstų a galutinis kortelių ir informacijos skaičius tai, kadaise išnaudota ir dabar žinoma, nebeleis linksmintis kaip pirmą kartą.

Žaidimai, kurie sugeba pateikti daugybę alternatyvų, pavyzdžiui, naudojant modulinius žemėlapius, naujus kortų paketus ar išplėtimai pirkti vėliau, jie gali būti puikus pasirinkimas, kai ieškote pavadinimo, kuris ilgainiui išliks.

Klasikinis stalo žaidimas

Žaidimo laikas ir trukmė

Vienas aspektas, kurio negalima pamiršti renkantis kitą stalo žaidimą, yra jo trukmė, būtent tikrasis rungtynių laikas. Ar norite praleisti keletą valandų su draugais, užsiimdami gana sudėtinga veikla? Tokiu atveju galėtumėte lažintis šarnyriniai stalo žaidimai, skirta net didelei žmonių grupei ir su galimybe susiburti į komandas. Kita vertus, jei norėtumėte rasti lengvą ir ne itin reiklų laisvalaikio praleidimo būdą, galite rinktis žaidimą, kuriame posūkiai trunka kelias minutes ir kurį, pasibaigus, galite norėti pakartoti kelis kartus savo nuožiūra. Šiuo atveju kortų žaidimas su vienos trumpos rungtynės kurie niekaip nesusiję su kitais, galėtų patenkinti jūsų poreikius. Vis dėlto, kai žaidime yra kauliukai, lenta ir pėstininkai, trukmė gali trukti kelias valandas.

Klasikiniai ar neseniai išleisti stalo žaidimai?

Amžina dilema, kai reikia pirkti salono žaidimą, yra neapsisprendimas klasikiniai stalo žaidimai arba titulai, priklausantys vadinamiesiems Skelbimai. Mūsų patarimas šiais atvejais neturi būti šališkas nei vienų, nei kitų atžvilgiu, nes praeities stalo žaidimų žavesys, net jei jie buvo rinkoje dešimtmečius, gali užkariauti visus, didelius ir mažus. . Tačiau būkite atsargūs: jus taip pat gali maloniai nustebinti naujausi stalo žaidimai, nes jų gerbėjai ir autoriai išaugo, o pastaraisiais metais pastebimai išaugo siūlomų stalo žaidimų skaičius. Kasmet rinkoje išleidžiama apie tūkstantis naujų pavadinimų, ir daugelis jų greitai tampa labai populiarūs ir žinomi. Jei jus domina neseniai vykęs stalo žaidimas, rekomenduojame skirti šiek tiek laiko tyrinėti informaciją apie jį, galbūt perskaityti taisykles ir keletą klientų atsiliepimų gamintojo svetainėje, kad suprastumėte, ar šis pavadinimas iš tikrųjų gali jus dominti; tokiu būdu taip pat galėsite nustatyti, kurios auditorijos tipui yra skirtas atitinkamas žaidimas.

Žaidimų mechanika ir nustatymai

Šiame skyriuje mes analizuosime dvi charakteristikas, turinčias įtakos grojamumas pavadinimo, kurį nusprendėte įsigyti. Tai yra:

  • Nustatymas, kuris bendrojoje sistemoje taip pat gali būti laikomas ribiniu aspektu;
  • Mechanika, kuris yra tikrasis žaidimo akcentas.

Kalbant apie nustatymą, patariame pirmiausia suprasti, ar tai jums svarbus aspektas. Šiais laikais, kalbant apie stalo žaidimus, rinkoje yra daugybė nustatymų tipų Fantazija tiems istorinis, eidamas per atmosferas siaubas, politinis, piratas, rytietiškas ar kolonijinis, tik pateikdamas keletą pavyzdžių; todėl jūs turite rasti savo mėgstamą, galbūt pasikliaudami susižavėjimu konkrečiu dizaineris stalo žaidimų. Tiesą sakant, pastaroji yra profesionali figūra, kuri rūpinasi grafika, ir mes žinome, kad, ypač reikliausiems klientams, dizaino aspektas taip pat yra labai svarbus. Atidūs scenarijai, galintys pritraukti žaidėjo dėmesį, turintys charakterį ir įvairias detales, iš tikrųjų gali labai pagerinti visą žaidimo patirtį.

Stalo žaidimas su fantazija

Net ir mechanikų atveju galite rinktis įvairiai, rinkdamiesi stalo žaidimus, kurie kuriami per mesti kauliukus arba kelių naudojimas kortų kaladės, kurie apima išteklių ir dalyvių valdymas, kurie stimuliuoja samprotavimai ir strategija ar kurie pašaipiai nepaiso sėkmė, kurie yra pagrįsti tik vienu iš šių metodų arba kurie numato įvairų derinį.

Stalo žaidimų panorama yra didžiulė ir, kaip minėta, nuolat plečiasi: mes kalbame apie kelio žaidimus, vaidmenų žaidimus, modeliavimo žaidimus, vokiško ar amerikietiško stiliaus žaidimus, kooperatyvinius žaidimus ir jau minėtus miniatiūrų žaidimus; todėl viskas yra kuo daugiau eksperimentuoti ir vienų ar kitų mechanikų nešama. Vieni įsimyli tik vieno tipo žaidimus, o kiti mieliau išbando daugybę vakarėlių žaidimų. Jums tereikia išsiaiškinti, kurį iš jų norėtumėte išbandyti pirmiausia!

Ar medžiagos yra svarbios?

Laikantis laiko trukmės perspektyvos, atsakymas į šį klausimą neabejotinai yra teigiamai. Stalo žaidimas, jei jis naudojamas daug, paprastai būna sugadintas. Žinoma, svarbų vaidmenį vaidina ir vartotojo galimybės išsaugokite kiekvieną jo dalį geriausiu įmanomu būdunuo lentos iki kortų kaladžių, einančių per kauliukus, pėstininkus ar dar ką nors. Jei stalo žaidimas yra sudarytas iš kelių komponentų, verta būti atsargiems, kad jų neprarastumėte, visada pasirūpinkite, kad kiekvienas mažas gabalėlis būtų įdėtas į dėžutę, kai žaidimas baigsis. Valgymas ar gėrimas žaidžiant, kaip dažnai nutinka susitikimų su draugais metu, gali pakenkti jūsų stalo žaidimui, todėl mes visada patariame tai daryti su didžiausiu dėmesiu ir atsargumu: net lenta, pagaminta iš atsparių ir aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, gali nepataisomai sugadinti susilietę su aliejais ir skysčiais.

Paprastai stalo žaidimai parduodami kartoninėse dėžėse ir, nors ir ne visada, tačiau išsiskiria dydžio kurie leidžia jums pasiimkite juos su savimi už namų ribų, galbūt kuprinėje. Tačiau yra ir patogių kelionių versijos, taip pat vadinama kišenė, puikiai tinka naudoti būnant paplūdimyje, stovyklaujant su draugais ar net automobilyje, traukinyje ir lėktuve. Tokiu atveju galime rasti:

  • Tikros sumažintos tradicinių stalo žaidimų versijos, svarbesnės dekoracijose, bet vis tiek pilnos;
  • Stalo žaidimai, gimę kaip nedideli kišeniniai žaidimai: norint juos naudoti, pastariesiems dažnai reikia tik kortų kaladės, kauliukų ar kaladėlės ir pieštuko.

Kišeninės versijos stalo žaidimas

Ar prekės ženklas yra svarbus?

Prekės ženklas, kaip dažnai atsitinka, yra svarbus, kai kalbamapatikimumas pavadinimas, klientų aptarnavimo tarnyba, internete pateikiamos informacijos skaičius ir istoriškumas, garantuojantis perkamo produkto kokybę. Vis dėlto nėra tikra, ar geras stalo žaidimas negali atsirasti iš nežinomo ar bet kuriuo atveju ne itin populiaraus gamintojo. Vis dėlto, kalbant apie …