Kai padarytos 5 klaidos

Bronzatorius gali padaryti stebuklus – pabrėžti įdegį, kontūro įbrėžimus ir padaryti veidą lieknesnį. Tačiau nesunku persistengti. Mes atskleidžiame, kaip tepti bronzantą, kad būtų išvengta dažniausiai pasitaikančių klaidų.

Nėra kosmetikos priemonės, kuri pabrėžtų vasaros įdegį bronzantas. Žiemą tai suteiks jūsų veidui švytinčio, sveiko švytėjimo. Tačiau tai yra kosmetika, kurią reikia naudoti. Vieno teptuko brūkštelėjimas per daug ir jūs pasieksite dirbtinį, perdėtą efektą.

1-oji klaida – bronzeris visame veide ar netinkamose vietose

Bronzeris tepamas ant viso veido – joks odos atspalvis negali jo gerai valdyti. Ši kosmetika sukurta subtiliai pabrėžti veido bruožus. Jo dėka oda atrodo kaip saulės nubučiuota. Kaip taikyti bronzantas? Tai priklauso nuo to, ar tai matinis, ar perlas. Jei jis šiek tiek blizga, tepkite jį tose vietose, kurios pirmiausia įdega nuo pavasario saulės spindulių. Jei kosmetika pasirodys keliose veido vietose, ji atrodys natūraliai. Suteik jam praplovimą skruostikauliai, smilkiniai, nosis ir kakta ties plauku linija. Tada spalva neatrodys dirbtinė, o veidas įgaus spindesio spindesį. Jei norite įdegti visą veidą, pasirinkite savaiminio įdegio priemonė. Ir jei norite naudoti bronzantą kontūravimui – eikite į kitą skyrių.

2-oji klaida – kontūravimui naudojamas netinkamas bronzantas

Kaip padaryti, kad jūsų veidas būtų lieknesnis? Visi profesionalūs yra skirti šiam tikslui kontūravimo rinkiniai. Apvalus veidas su jų pagalba ji pailgės. Per daug ovalus veidas jis įgis palankias proporcijas, kvadratinis bus lieknas ir tt Kai kurie bronzantai gali praeiti kontūrinei kosmetikainors ne visi jie gerai atliks šį vaidmenį. Šviesą atspindinti kosmetika, atlikdama veido raukšlę, neveikia liekninančio efekto. Jei norite naudoti bronzantą kontūravimui, rinkitės šaltus ir matinius atspalvius. Pavyzdžiui, ikoninis veiks čia „Bahama Mama“ bronzantas. Tai pagilins natūralius šešėlius ir padarys veidą lieknesnį.

3-ioji klaida – stiprus kontrastas

Stiprus jūsų odos ir tono kontrastas bronzantas yra dar viena dažna klaida. Todėl ant veido susidaro stiprios, tamsesnės linijos, kurios užuot išryškinusios veido žavesį, atkreipia dėmesį į patį makiažą. Geras bronzantas jis turėtų būti subtilus ir nesukurti stiprių linijų. Tai negali nupjauti veido spalvos nuo kaklo atspalvio – jums nerūpi kaukės poveikis. Naudokite šiek tiek jo ant iškirptės ir iškirptės, kurios sujungs sekcijas į vieną, darnią visumą.

4-oji klaida – bronzerio spalva nevienoda

Kontrastas yra vienas dalykas, atspalvis bronzantas Kitas. Kosmetika taip pat gali turėti šaltą ar šiltą toną. Verta pasirinkti spalvų sodrumą ir temperatūrą, kad ji atitiktų veido spalvą. Išbandykite kosmetiką su šiek tiek rausvais ir gelsvais pigmentais, kad sužinotumėte, kuri spalva geriausiai tinka jūsų akių šešėliams. Jie puikiai atrodo vasarą bronzantai su mirgančiomis dalelėmis. Švytėjimo efektas žiemą atrodys nepalankiai, nebent tai būtų karnavalinė proga – tuomet galite naudoti perlų atspalvį.

5-oji klaida – netinkamas teptukas tepant bronzantą

Norint tinkamai atlikti makiažą, pakanka tik šiek tiek gerai paskirstyto bronzantas. Prieš tepdami kosmetiką, visada atsikratykite aliejaus pertekliaus, nuvalydami teptuką. Maišymas yra nepaprastai svarbus – šepetys neturėtų palikti dėmių, nes net geriausias bronzantas tada tai neatrodys gražu. Pasirinkite šepetėlį su kiaušinio formos arba perpjautu antgaliu, kuris palengvins kosmetikos pritaikymą.

Vengdami pirmiau minėtų klaidų, galėsite lengviau dirbti efektyviai tepant bronzantą. Jei nesate tikras dėl efekto, patikrinkite savo makiažą dienos šviesoje – tada įsitikinsite, kad makiažas yra natūralus ir spindintis.