„Freshpet Homestyle Creations“ R

„Freshpet“ dažnai laikomas vienu iš originalių šviežių šunų maisto prekių ženklų. Bendrovė pradėjo pardavinėti šviežio stiliaus šaldytą naminių gyvūnėlių maistą 2006 m., O dabar jį galima rasti maisto prekių parduotuvių, naminių gyvūnėlių tiekimo tinklų ir net tokių didžiųjų mažmenininkų kaip „Walmart“ lentynose.

Firminis „Freshpet“ produktas „Freshpet Select“ yra vamzdžio formos mėsos ritinėlis, kurį galima supjaustyti porcijomis ir laikyti šaldytuve iki savaitės. Mes peržiūrėjome šį naminių gyvūnėlių maistą ir nustatėme, kad nors „Freshpet“ ingredientai yra žymiai kokybiškesni nei dauguma maisto prekių lentynų, jie nebuvo artimi kitoms šviežio maisto galimybėms.

Pastaraisiais metais „Freshpet“ susidūrė su didele tiesioginių vartotojams šviežio naminių gyvūnėlių ėdalo pristatymo paslaugų, tokių kaip „NomNom“ ir „Ūkininko šuo“, konkurencija. Siekdama neatsilikti nuo šios naujos paklausos, „Freshpet“ pradėjo savo pristatymo į namus programą „Freshpet Homestyle Creations“ pavadinimu.

Iš pirmo žvilgsnio šie valgiai yra toli nuo SPAM stiliaus kepalų, kuriuos rasite prekybos centre. Bet ar „Freshpet“ tikrai atgavo savo, kaip pramonės lyderio, vietą, ar visa tai yra tik protinga rinkodara?

Ingredientų kokybė

Kaip ir „Freshpet Select“, „Freshpet Homestyle Creations“ dažniausiai naudojami aukštos kokybės, viso maisto ingredientai. Kiekviename pyrago recepte yra pagrindinis gyvūninių baltymų šaltinis ir įvairūs augaliniai angliavandeniai. Stipriausia šio prekės ženklo pusė yra ta, kad kiekviename jo recepte yra mažiau nei dešimt ingredientų, tačiau pačiam pyragui trūksta įvairaus šviežių daržovių asortimento, kurį esame įpratę matyti kituose konkuruojančiuose maisto produktuose. Tam turėsite įsigyti „Healthy Mixers“, kuriuos „Freshpet“ parduoda kaip papildomą patiekalą savo pagrindiniams patiekalams.

„Freshpet Homestyle Creations“ svetainėje yra mažai informacijos apie gamybos procesą ir maisto ingredientus. Tačiau pagrindinėje „Freshpet“ svetainėje teigiama, kad 97% jo ingredientų yra iš JAV ir Kanados be dirbtinių ar cheminių konservantų, o visi maisto produktai yra gaminami „Freshpet“ priklausančiose virtuvėse pagal FDA ir USDA standartus. Nors manome, kad tas pats pasakytina apie „Freshpet Homestyle Creations“, negalime būti visiškai tikri, kaip ir kur gaminamas maistas.

Deja, „Freshpet Homestyle Creations“ labai neatitinka mūsų lūkesčių dėl baltymų kiekio. Tai buvo didelis pardavimo taškas peržiūrint „Freshpet Select“, kuriame yra 37,5% baltymų. Šokiruojančiai: „Freshpet Homestyle Creations“ pyragaičiuose yra tik 16,0–16,5% baltymų; jos sveikuose maišytuvuose beveik nėra baltymų, jie sėdi tik 0,5–1,25 proc.

Tai sakant, didžiausia „Freshpet Homestyle Creations“ receptų problema yra jų dekstrozės įtraukimas. Dekstrozė yra pigus iš kukurūzų pagamintas cukrus, kuris dažnai naudojamas perdirbtame žmonių maiste kaip dirbtinis saldiklis. Nors dekstrozė yra tinkama medicininė paskirtis šunims gydyti, kurie netyčia praryja toksiškų saldiklių, tokių kaip ksilitolis, nėra jokios priežasties, kad tai būtų jūsų šuns kasdieninė dieta. Tiesą sakant, dekstrozė tik padidins jūsų šuniuko cukraus kiekį kraujyje, todėl jis labiau persivalgys ir netgi gali sukelti atsparumą insulinui.

Kaip ir pridėtas cukrus žmonių maiste, dekstrozė šiuose receptuose nėra maistinė, bet tikriausiai dedama tiesiog tam, kad maistas būtų patrauklesnis. Ar nenorite savo šuniui duoti šviežio maisto, kuris jam patiks natūraliai, be cukraus, kad jis būtų patrauklus?

Visi ingredientai ir analizė

Pirmųjų 10 šunų maisto ingredientų analizė yra puikus būdas suprasti bendrą maistinių medžiagų kiekį šunų maiste, nes AAFCO reikalauja, kad visi šunų maisto ingredientai būtų surašyti pagal jų svorį. Štai arčiau, kas viduje „Freshpet Homestyle Creations“ vištienos paplotėliai:

Pilni ingredientai:

Vištiena, vištienos sultinys, žirnių baltymai, žirnių pluoštas, tapijokų krakmolas, mineralai, natūralūs kvapikliai, druska, kultivuota dekstrozė, vitaminai

Ingredientai, apie kuriuos galite pasidomėti:

Vištiena: Vištiena yra įprastas aukštos kokybės gyvūninių baltymų šaltinis šunų maiste, ir tai yra geras ženklas, kad tai yra pirmasis ingredientas sąraše. „Freshpet“ teigia, kad savo receptuose naudojama 100% ūkyje užauginta vištiena be mėsos patiekalų ar šalutinių produktų. Nuoroda

Vištienos sultinys: Be drėgmės pridėjimo, vištienos sultinyje yra daug kolageno sąnarių sveikatai ir glicino kepenų ir inkstų veiklai. Nuoroda

Žirnių baltymai: Žirniai dažnai naudojami kaip augalinis baltymų priedas šunų maiste. Tačiau šis ingredientas buvo nustatytas kaip galimas ryšys su šunų išsiplėtusios kardiomiopatijos (DCM) atvejais 2021 m. FDA ataskaitoje. Nuoroda

Tapiokos krakmolas: Šis augalinis angliavandeniai iš kasavos šaknies nebūtinai yra blogi šunims, tačiau paprastai laikomas pigiu užpildu, kuriame trūksta būtinų maistinių medžiagų. Tapiokoje taip pat yra labai daug cukraus ir tai gali sukelti cukraus kiekio kraujyje padidėjimą. Nuoroda

Mineralai: „Freshpet Homestyle Creations“ mineraliniame mišinyje yra visi mineralai, kuriuos tikitės pamatyti šunų maiste, pavyzdžiui, kalcio karbonatas ir geležies baltymai. Nuoroda

Natūralūs skoniai: „Natūralūs skoniai“ yra gana neaiškus terminas, galintis nurodyti bet kokį ingredientų skaičių. Mes buvome šiek tiek susirūpinę, kad „Freshpet“ svetainėje nebuvo jokios papildomos informacijos apie šiuos ingredientus.

Druska: Natris yra būtinas mineralas jūsų augintinio sveikatai. Nuoroda

Išauginta dekstrozė: Dekstrozė yra paprasto cukraus rūšis, naudojama dirbtinai saldinti maisto produktus. Nuoroda

Vitaminai: „Freshstyle Homestyle Creations“ svetainėje, be kitų, yra vitaminų A, B12, D3 ir E.

„Freshpet Homestyle Creations“ produktų linija

Kadangi „Freshpet Homestyle Creations“ yra palyginti nauja rinkoje, šiuo metu yra tik keturi produktai, kurie yra suskirstyti į dvi produktų rūšis: paplotėlius ir maišytuvus.

Baltymų paplotėliai

„Freshpet Homestyle Creations“ siūlo du baltymų paplotėlių skonius: vištienos ir jautienos. Kiekvienas iš jų yra visiškai paruoštas ir iš esmės yra pagamintas iš vieno gyvūninių baltymų šaltinio ir saujos augalinių angliavandenių.

„Freshpet“ teigia, kad paplotėliai gali būti naudojami kaip atskiras patiekalas arba kaip kito maisto papildas. Tačiau kai mažai baltymų yra apie 16%, trūksta maistingų daržovių ir nėra jokių sveikų riebalų, nebūtinai rekomenduotume tai šerti savo šuniukui atskirai. Esant tokiam mažam baltymų kiekiui, mums įdomu, kiek recepto iš tikrųjų yra mėsos pagrindu ir kiek paprasčiausiai sudaro pigūs „natūralūs“ užpildai.

Sveiki maišytuvai

Pridėję prie „Freshpet Homestyle Creations“ baltymų padažų, sveiki maišytuvai bent jau prideda augalinės mitybos, kurią mes norėtume, kad paplotėliai turėtų patys. Galimi du skoniai: bananas ir moliūgas. Taip pat rasite daugiau vištienos sultinio ir papildomų ingredientų, tokių kaip mėlynės ir žaliosios pupelės. Tačiau šiuose receptuose nematome jokių sveikų riebalų, o apie baltymų kiekį beveik negalima kalbėti.

Apie „Freshpet“

„Freshpet“ buvo įkurta 2006 m. Su misija pristatyti rinkai šviežią naminių gyvūnėlių maistą, kuris tuo metu buvo revoliucinis. Jų maisto dabar galima įsigyti 20 000 mažmeninės prekybos parduotuvių visoje Šiaurės Amerikoje. Bendrovė palaiko įspūdingą labdaros misiją bendradarbiauti su prieglaudomis ir gelbėti visame žemyne ​​bei aukoti maistą ir išteklius.

2021 m. „Freshpet“ paskelbė paleidusi savo „Homestyle Creations“ produktų liniją, leidžiančią naminių gyvūnėlių tėvams užsisakyti šviežią maistą internetu, kad jis būtų pristatytas tiesiai į namus.

Kur nusipirkti

„Freshpet Homestyle Creations“ galima įsigyti tiesiai iš prekės ženklo svetainės. Skirtingai nuo kitų „Freshpet“ produktų, jos nėra mažmeninės prekybos parduotuvėse. Vienintelis mūsų ryšys su „Freshpet Homestyle Creations“ svetaine yra tas, kad prekės ženklas nepadės jums padėti atlikti užsakymo procesą pritaikius pristatymus pagal jūsų augintinio veislę, dydį ir svorį, kaip tai daroma konkuruojančiose šviežių naminių gyvūnėlių ėdalo įmonėse. Turėsite patys tai apskaičiuoti ir nuspręsti, kiek užsisakyti iš karto, o tai gali būti painu, jei dar niekada nebandėte šviežio maisto dietos.

  • „Woof Whiskers“ įvertinimas – 6.4 / 10

6.4 / 10

Santrauka

„Homestyle Creation“ paplotėliai yra labai daug baltymų turintis šunų maistas, tačiau jis yra labai brangus šeriant, jei naudojamas kaip vienintelis jūsų augintinio ėdalo šaltinis. Palyginti su šviežio pristatymo paslauga, pvz., „Nom Nom“, „Homestyle Creations“ kainuos 25 kg šunį 32%! Nematome, kad verta savikainos.