▷ „Chicco 038460“ apžvalga | Klausimas

„Chicco“ 038460

Mūsų vertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis aerozolį

1. Technologija: įvertinta 9 iš 10

„Chicco 038460“ aerozolio veikimo technologija buvo įvertinta puikiai, nes tai turi daug privalumų.
Suslėgto oro valdymas, dažnai dar vadinamas stūmokliu, apibūdina aerozolis daugiau žinomas ir plačiai paplitęs, be pigiau rinkoje.
Purškimas vyksta per suspaustą orą, kuris įstumiamas į ampulę su vaistu ir taip suskaidoma į mažas ir kvėpuojančias daleles.
Ten spaudimas su kuriuo oras judinamas yra Chicco 038460 di 2 atmosferos, vertė, kuri mums atrodo gera ir prisideda prie energingesnio purškimo, t kartų nelabai greitai, net beveik dvigubai, palyginti su ultragarso modeliu.
Kaip pamatysime vėliau, net suslėgto oro aerozolio triukšmas yra didesnis, tačiau priežasčių, kodėl jo technologija vis dar „apdovanojama“ aukštu įvertinimu, galima rasti tuo, kad šis modelis yra galima naudoti su bet kokio tipo narkotikais atsižvelgiant į tai, kad mechaninio veikimo metu jis negamina šilumos, galinčios pakenkti veikliosioms medžiagoms.

2. Nebulizavimo charakteristikos: įvertinta 8 iš 10

„Chicco“ 038460„Chicco 038460“ purškimo charakteristikoms nusprendėme priskirti teisingą balą, nes, nors medicininės terapijos sėkmei reikia daugiau laiko, ji vis tiek atrodo veiksminga ir patenkinama, ypač atsižvelgiant į šį prietaisą.
Norint pateikti tikrą aerozolių terapijos prietaiso purškimo charakteristikų apibūdinimą, reikia įvertinti du kriterijus: pradėkime nuo ištirpusių dalelių dydžio, kuris šiuo atveju apima matavimą tarp 3 ir 4 mikrometrų (atsižvelgiant į vartojamo vaisto tankį), dėl kurio a geras veikliųjų medžiagų transportavimas purškiama tiesiai į kvėpavimo takus. Tačiau tai nėra patys geriausi duomenys, kuriems gali prireikti daugiau seansų, palyginti, pavyzdžiui, su ultragarso modeliu, kuris purškia vaistus mažesnėmis dalelėmis.
Antrieji analizuojami duomenys yra atomizavimo galia, kuris yra šiame modelyje 0,25 ml / min (taip pat šis skaičius skiriasi priklausomai nuo purškiamo vaisto tankio), kuris atitinka inhaliacijos laiką, daugiau ar mažiau atitinkantį kitus stūmoklio įtaisus, tačiau tikrai ilgesnį nei modeliai, kuriuose veikia infraraudonieji spinduliai.

3. Funkcijos: Įvertinimas 5,5 iš 10

Šio aerozolinio įtaiso nėra jokios funkcijos, todėl „Chicco 038460“ reitingas yra žemesnis nei pakankamas.
Nėra jokio automatinio maitinimo išjungimo ar parinkimo, du nėra to, kas iš tikrųjų jie per daug nestebina atsižvelgiant į ekonominį kainų intervalą, į kurį dedamas šis aerozolis, ir dėl to, kad modeliuose su suslėgto oro funkcija savaiminis išjungimas nenumatytas, o tik rečiau – galimybė nustatyti skirtingus dozavimo lygius.

4. Priedai: įvertinta 8,5 iš 10

„Chicco 038460“ priedaiLabai geri įvertinimai buvo skirti aerozolinio purkštuvo „Chicco 038460“ priedams, visiems komponentams išplėsti universalumą įrenginio ir kurie, beje, ne visada priskiriami tokiems pigiems modeliams kaip šis. Čia yra visas sąrašas:

  • Kandiklis: šis aksesuaras labiau tinka suaugusiesiems, nes tam, kad būtų išvengta išsisklaidymo, visą terapijos laiką reikia tobulai prilipdyti lūpas prie purkštuko. Be asmeninio patogumo, kandiklis gali būti pirmenybė gydant apatinius kvėpavimo takus, pavyzdžiui, esant tracheitui ir bronchitui.
  • Nosies dozatorius: taip pat vadinamas “šakute”, tai yra priedas, suteikiantis du kanalus, kurie yra įkišti į šnerves ir yra ypač naudingi gydant su viršutine kvėpavimo sistema susijusias ligas, tokias kaip alerginė astma, peršalimas ar sinusitas.
  • Kaukė suaugusiems ir vaikams: Pridedamos dvi kaukės, sukurtos pritaikyti vaikų ir suaugusiųjų veidui. Kai kurie nenori naudoti šio priedo, nes jis padidina vaisto dozę, kuri nusėda ant paciento veido ir nosies, todėl šiek tiek išsisklaido. Tai ypač rekomenduojama vaikams, nes prie veido gali būti pritvirtinta gumine juosta

5. Lengva naudoti: įvertinta 6 iš 10

„Chicco 038460“ aerozolio naudojimo praktiškumas pasiekia reitingą, kuris yra pakankamas, bet negali būti toliau, ne todėl, kad šį prietaisą sunku naudoti, bet dėl ​​jo savybių mažiau universalus yra nelabai nešiojamas palyginti su kitais kitų tipų modeliais. Pažiūrėkime išsamiai, kokios yra šios savybės:

  • Triukšmas: mūsų vertė yra 63 dB, kuri, nors ir atrodo aukšta, iš tikrųjų atitinka paties šio prietaiso pobūdį, t. y. prietaisą, skirtą aerozolių terapijai su suslėgtu oru. Stūmoklių triukšmas darbe yra neišvengiamai didelis, todėl šis modelis nėra geriausias, jei jums reikia jį naudoti naktį ar galbūt anksti ryte.
  • Transporto paprastumas: net šio gaminio gabenimą apsunkina jo tonažas, tai, kad jis veikia tik su elektra, ir tai, kad nėra dėklo surinkti visus priedus ir patį prietaisą bei pasiimti su savimi į kelionę ar toli nuo namų

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *