10 šokiruojančių kvepalų kvapų

Daugelis žmonių nori pauostyti originaliai, todėl kruopščiai renkasi sau kvepalus, o rinka stebina įvairove, kuri nuolat pridedama prie naujų daiktų. Kai kurie ingredientai (net ir labai populiarūs kvapikliai) gali jus šokiruoti, bet kaip elgsitės į butelį, kurio turinys turėtų kvepėti žalia žuvimi? Taip, yra tokių kvepalų. Sužinokite apie 10 tokių prieštaringų kvapų, kuriuos galite nusipirkti, nors greičiausiai niekada to nepadarysite.

Sunku pasakyti, kuo vadovavosi (labai) nestandartinių kvapų kvepalų kūrėjai, nes kyla nemažai abejonių, kad jie yra labai populiarūs, o tai galėtų išversti į galimą jų pardavimą. Ir vis dėlto jie buvo pagaminti, ir taip, jūs galite juos nusipirkti. Ar yra žmonių, kurie jais pabarsto prieš eidami į darbą, į pasimatymą ar vakarėlį? Kai kurie žemiau esančio reitingo kvepalai yra „normalesni“ nei kiti – jūs turite galimybę pamatyti, ar tarp jų yra bent vienas butelis, galintis patekti į jūsų lentyną ir turinį, purškiamą ant riešų. Čia yra labiausiai ginčytini kvepalai.

10. Pinigai – kvepalai su pinigų kvapu

Tiesą sakant, tai yra vienas normaliausių kvepalų šiame reitinge, todėl jis buvo paskutinis. Jų kilmė paprasta – turime „Microsoft“ viceprezidento ir japonų tyrimų derinį, kuris parodė, kad žmonės yra produktyvesni darbe, kai ore purškiasi pinigų kvapas. Jų įkvėptas Patrickas McCarthy sukūrė kvepalus, kurie aiškiai siejami su sėkme. Kvapas, žinoma, yra iš Jungtinių Valstijų, todėl galite būti tikri, kad iš buteliuko išsiskiria dolerių kvapas. Šie kvepalai yra rozmarino, citrusinių vaisių, medžio ir vandenyno vėjelio natų kompozicija, tačiau pagrindinis aromatas yra banknotas. Šiuos originalius kvepalus papildo dryžuoti doleriai, kurie buvo įdėti į dėžutę kaip išskirtinis butelio laikiklis. Na, kas uždraus turtinguosius?

„Likvidžių pinigų“ kaina? 85 USD.

9. Kraujo samprata – žmogaus kraujo kvapas

Tai skamba siaubingai, bet jūs tikrai galite suprasti šiuos kvepalus. Šiek tiek metalinis aromatas, kuris turėtų būti susijęs su krauju, čia buvo gautas aliuminio ir kitų metalinių natų pagalba. Tačiau tai nereiškia, kad kvepalai kvepia tik kvapais, kurie džiugintų vampyrą. Gausioje kolekcijoje rasite visų kraujo grupių serijas – AB, B, A ir 0 bei daugybę variantų – todėl prekės ženklas jau išleido 24 skirtingus „Blood Concept“ kvapus. Buteliukas primena vaistinės lašintuvo buteliuką. Šių originalių kvepalų kūrėjai italai tikina, kad jų darbas nenukentėjo.

Už kraują butelyje sumokėsite apie 500 -.

8. Mano DNR kvapai – kvepalai su jūsų genetinio kodo kvapu

„Pateikite mums savo duomenis ir mes jums pasakysime, kuo turėtumėte kvepėti“ – daugiau ar mažiau taip veikia prekės ženklas. Jo kūrėjai sugalvojo, kad mūsų genetinis kodas lemia, kaip tam tikras aromatas derės su mūsų oda. Remdamiesi tuo, jie padarė išvadą, kad visi yra skirtingi ir turi turėti individualiai sukurtus kvepalus. Jei norite būti tikrai nepakartojamas, jums tereikia laižyti specialią lazdelę ir išsiųsti savo DNR mėginį, kuris bus perskaitytas ir sukurtas jūsų tobulas kvapas. Ragana? Kaip tvirtina profesionalios „nosys“, tie patys kvepalai kiekvienam kvepia skirtingai. Kaip dėl kito šio prekės ženklo pasiūlymo? Ji sukūrė kvepalus pagal garsių žvaigždžių genotipą, neva paėmusi didžiausios pasaulyje kolekcijos savininko Johno Reznikoffo plaukų DNR kodus. Tuo remiantis buvo sukurti Michaelo Jacksono, Marylin Monroe, Elvio Presley ar net Napoleono Bonaparte kvapai. Šie kvepalai tikrai yra prieštaringi.

„Padovanoti savo genotipą“ kaina – 99 USD
Už kvepalus, pagrįstus jūsų DNR, sumokėsite 59,99–89,99 USD

7. „Comme des Garcons“ „Nauji kvepalai“ – lipnios juostos kvapas

Šie japonų mados namai savaime yra prieštaringi – nuo 1973 m. Jie kuria šokiruojančius gaminius, viena vertus, yra išskirtinumo esmė ir, kita vertus, rodo vidurinį pirštą į standartinę madą ir modelius. Daugeliui „Commes des Garsons“ sukurtų kvapų reikia drąsos juos dėvėti, tačiau kvepalai su lipnios juostos ar popieriaus klijų kvapu, esantys buteliuke „A Ne Perfume“, gali būti tiesiog nepakeliami. O gal jie ras tiek šalininkų, kiek „Odeur 53“ pasiūlymas, kuriame buvo sumaišyta kuo daugiau keistų produktų – tokių kaip celiuliozė, nagų lakas ar sudegusi guma ir deguonis, skalbinių džiovinimas vėjo ir smėlynuose …? Jie turėjo būti šiuolaikinio pasaulio kvintesencija ir įgijo nemažą populiarumą. Vienas dalykas yra tikras, kad šio prekės ženklo kvepalai yra prabangūs ir originalūs.

Jei norite užuosti lipnia juosta, turite sumokėti maždaug 80 USD.

6. Kushas – kvepalai su marihuanos kvapu

Šiuo atveju ginčą kelia ne tik pats pagrindinis ingredientas, bet ir jo naudojimo aspektas, norint sukurti kvepalus ir paskleisti narkotikų kvapą aplink juos. Alanas Hochbergas, sukūręs šią kompoziciją, taip pat naudojo vanilės ir simondsijų aliejų, o Kusho kanapių bazė savaime nėra neteisėta. Dalis pelno iš pardavimo taip pat turi būti panaudota aplinkosaugos tikslams. Taigi, jei esate „žalias“, galite saugiai kreiptis į tokį pasiūlymą. Galbūt kompozicija kvepia stebėtinai maloniai ir atpalaiduojančiai? Tikrai daugelis žmonių norėtų užuosti tokius originalius kvepalus.

Už 29 ml skysto marihuanos kvapo sumokėsite maždaug 33 USD.

Likę keisto kvapo kvepalai bus pateikti kitame skyriuje.