Skaitmeninės rinkodaros praktika 20

„REVIEWBOX“ yra tarptautiniu mastu veikianti skaitmeninės žiniasklaidos įmonė, orientuota į skaitmeninį turinį. Mes gyvename dinamiškos, decentralizuotos korporatyvinės kultūros, kuri orientuota į ilgalaikį ir stiprų augimą, idėja. Mus skatina aistra kurti aukštos kokybės interneto turinį ir pramogas, neatsižvelgiant į temą.

Ar norite sužinoti apie išsamią internetinę rinkodarą? Ar norite sužinoti, kokia yra skaitmeninė laisvė? Tada jūs patekote į reikiamą vietą!

Tai daro mūsų skaitmeninės rinkodaros praktikos programą unikalia.

 • Dirbkite ir mokykitės internetu iš bet kur: Galite atlikti visas praktikas patogiai savo namuose, nesvarbu, kur esate pasaulyje. Jums tereikia interneto ryšio.
 • Gilios žinios apie internetinę rinkodarą: Sužinokite iš profesionalų, kaip internetinė rinkodara veikia praktiškai. Būdamas praktikantu, jūs taip pat turėsite galimybę baigti mūsų internetinės rinkodaros akademiją su išskirtiniu mokymosi turiniu.
 • Atsakingos ir prasmingos užduotys: Čia kavą pasigaminsite tik sau. Visos užduotys praktikos metu yra svarbios ir naudingos. Be to, būsite visiškai integruotas į mūsų komandą, net jei dirbame decentralizuotai.

Jūsų atsakomybė

Mes aprėpiame įvairias internetinės rinkodaros disciplinas, įskaitant paieškos sistemų optimizavimą (SEO), turinio rinkodarą, socialinę žiniasklaidą ir filialų rinkodarą. Praktikos metu turėsite kontaktą su skirtingomis temomis, taigi jums teks atlikti įvairiausias užduotis:

 • „WordPress“
 • Partnerių marketingas
 • Puslapio SEO (WDF * IDF analizė)
 • Ne puslapio SEO (nuorodų kūrimas)
 • Turinio rinkodara (raktinių žodžių tyrimas, reklamų rašymas)
 • Kokybės valdymas

Tavo profilis

 • Saugus įprastų biuro programų tvarkymas
 • Domėjimasis internetine rinkodara, ypač SEO, filialų ir turinio rinkodara
 • Gebėjimas greitai išmokti
 • Didelis įsipareigojimas ir patikimumas

Mes jums siūlome

 • Stažuotės pažymėjimas / patvirtinimas baigus praktiką.
 • Interneto praktikos su lanksčiu laiko planavimu ir nepriklausomybe nuo vietos.
 • Galimybė patekti į internetinės rinkodaros sektorių baigus praktiką.
 • Atsakingos užduotys nuo pat pradžių

Kaip taikyti

Parašykite laišką Johannui Dielertui (johann.dielert[at]reviewbox.es) su šiais dokumentais: gyvenimo aprašymas, trumpas motyvacinis laiškas, jūsų įgytos kvalifikacijos įrodymas ir pavadinimas https://www.reviewbox.es.

Stažuotės tinka visų studijų krypčių ir visų stažų studentams.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI: Svarbiausi klausimai apie internetinę praktiką

Kada galiu pradėti?

Galite pradėti bet kada. Paraiškos metu aptarsime su jumis individualiai.

Kiek man reikia?

Galite nuspręsti, ar norite dirbti visą, ar ne visą darbo dieną. Pilnas etatas yra 40 valandų per savaitę, o ne visą darbo dieną – 20 valandų per savaitę.

Ar galiu laisvai valdyti laiką?

Galite laisvai organizuoti laiką, kaip norite. Mes dirbame su savaitės terminų sistema. Tai reiškia, kad jums yra paskirtos konkrečios užduotys ir galite jas atlikti pagal savo tvarkaraštį.

Kaip veikia internetinė praktika?

Mes bendraujame per „Slack“ pranešimų tarnybą ir kiekvienos savaitės pradžioje nustatome jūsų tikslus ir užduotis. Žinoma, jūs dalyvaujate visuose atitinkamuose komandos skambučiuose. Žinoma, nereikia praleisti ir komentarų!

Ar ši praktika priskiriama universiteto studijoms?

Prašome pasitarti su savo universitetu, ar mūsų internetinės praktikos yra pripažintos.

Kokios yra mano konkrečios užduotys ir ar galiu eksperimentuoti įvairiose internetinės rinkodaros srityse?

Jūs esate paskirtas į komandą ir palaikote mus šioje srityje. Tačiau, jei norite peržiūrėti kitą sritį, galime ją sutvarkyti.

Kaip sužinoti, ar ši praktika man tinka?

Mūsų darbas yra įdomus ir sudėtingas: mums reikia visiško jūsų įsipareigojimo per trumpą laiką suteikti jums geriausią internetinės rinkodaros patirtį. Reikalavimai tam yra ryškus smalsumas, greitas suvokimas ir jūsų susidomėjimas sprendžiant nežinomas temas.

Kur yra mano darbovietė?

Kur tu nori. Mūsų komandą galima rasti visuose pasaulio kampeliuose (JAV, Vokietijoje, Austrijoje, Kosta Rikoje, Meksikoje, Brazilijoje, Ispanijoje …). Jūs taip pat gyvensite skaitmeninio klajoklio gyvenimo būdą ir būsite visiškai nepriklausomi nuo vietos.

Kas yra už šios internetinės programos?

Mes esame jaunų ir ambicingų internetinės rinkodaros ekspertų komanda. Kartu su visais suinteresuotaisiais subjektais mes stengiamės perkelti internetinę rinkodarą į kitą lygį.

Kaip vyksta atrankos procesas?

Peržiūrėję jūsų dokumentus susisieksime su jumis el. Paštu, kad surengtume vaizdo konferenciją su atsakingu asmeniu.

Ar man reikia mokėti užsienio kalbas?

Turėtumėte puikiai mokėti rašytinę ir sakytinę anglų kalbą. Taip pat laukiamos kitos kalbos, pavyzdžiui, vokiečių, ispanų, prancūzų ar italų!

Skaitmeninės rinkodaros praktika: dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra internetinė rinkodara?

Jei norite atlikti internetinės rinkodaros praktiką, pirmiausia turite aptarti internetinės rinkodaros pagrindus. Internetinę rinkodarą daugiausia sudaro rinkodaros įgyvendinimas internetiniuose kanaluose.

Pagrindiniai klasikinės internetinės rinkodaros kampanijos komponentai yra šie:

 • Įmonės tinklalapis
 • Paieškos sistemos optimizavimas (SEO)
 • Paieškos sistemų reklama
 • El. Pašto rinkodara
 • PR internete
 • Partnerių marketingas
 • Mobilioji rinkodara
 • Socialinės žiniasklaidos rinkodara

Kiekvienas iš šių pagrindinių komponentų paprastai yra atskiras parajonis, tačiau taip pat yra sąveikų tarp disciplinų.

Kokie yra internetinės rinkodaros darbo profiliai?

Internetinės rinkodaros pramonė šiandien labai stipriai auga. Vis daugiau įmonių Amerikoje ir Europoje paskirsto savo rinkodaros biudžetus, daugiausia dėmesio skirdamos internetinei rinkodarai.

Tai taip pat yra priežastis, kodėl pramonėje ieškoma vis daugiau gerai paruoštų specialistų. Internetinės rinkodaros vadybininkai dažnai dirba įmonėse ir gali specializuotis viename darbe ar net naudoti holistinę darbo sritį.

Išorės ar laisvai samdomų konsultantų, taip pat agentūrų paklausa taip pat didėja. Kiekvienas, įgijęs patirties internetinės rinkodaros srityje, gali pasiūlyti įmonėms didžiulę pridėtinę vertę šiandieniniame pasaulyje.

kampanijos kūrėjai / „unsplash“

Koks yra internetinės rinkodaros praktikos mokymosi turinys?

Internetinės rinkodaros praktikos mokymosi turinys įmonėje daugiausia pagrįstas jos kasdienėmis užduotimis ir rinkodaros kanalais.

Internetinio redakcijos skyriaus atveju tikriausiai praktika bus sutelkta į turinio rinkodarą, tuo tarpu įmonėje, turinčioje internetinę parduotuvę, praktika bus labiau orientuota į vaizdinę reklamą ar net paieškos sistemų optimizavimą.

REVIEWBOX.es internetinėse praktikose pagrindinis dėmesys skiriamas turinio rinkodarai ir paieškos sistemų optimizavimui. Todėl mūsų mokymo turinys tinka visiems, kurie domisi ekologišku sektoriumi. Internetinės praktikos padės išmokti paieškos sistemų optimizavimo ir turinio rinkodaros pagrindus.

Turinio rinkodaros praktika: modernus ir tvarus SEO

Anksčiau mes eksperimentavome su įvairiomis turinio rinkodaros strategijomis, kurios labai gerai pasiteisino tiek mūsų pačių, tiek klientų projektuose. Todėl didelis mūsų internetinės praktikos akcentas yra turinio rinkodara. Nesvarbu, ar šiandien norite būti matomas internete kaip verslas, ar kaip asmeninis prekės ženklas, jokiu būdu negalima kurti aukštos kokybės turinio.

Mūsų internetinėse praktikose sužinosite apie turinio rinkodaros procesą, kurį galėsite atkurti bet kuriai norimai temai ir taip tiksliai žinosite, kas veikia praktiškai.

Kokios yra internetinės rinkodaros mokymo galimybės?

Deja, oficialių internetinės rinkodaros mokymų nėra arba jų yra nedaug, ypač tokiuose parajoniuose kaip paieškos sistemų optimizavimas ar turinio rinkodara.

Net studijų metu turinys yra traktuojamas labai ribotai. Geras būdas įsigilinti į pasiūlymus ar internetinius seminarus, kurie dažnai kainuoja daug pinigų.

Praktikos įmonėse kaip studijų dalis yra prasmingos, tačiau įprastos praktikos yra susietos su konkrečia vieta. Su internetine REVIEWBOX.es praktika rinkoje buvo sukurta veiksminga alternatyva.

Internetinės praktikos turi pranašumą, kad praktikantai gali be didelių pastangų pažinti įmones.

lilly-rom / unsplash

Internetinės rinkodaros praktika: kodėl internetinė praktika prasminga?

Jei norite pradėti savo karjerą internetinėje rinkodaroje, daugelyje įmonių dažnai susiduriate su naujais darbo metodais. Ypač agentūrose ar mažose komandose labai dažnai dirbama decentralizuotai arba „internetu“.

Toks darbo metodas reikalauja visiškai kitokio požiūrio į darbą. Mūsų internetinės rinkodaros praktikoje išmoksite efektyviai bendrauti ir pasiekti tvarių rezultatų naudodamiesi tokiomis priemonėmis kaip „Slack“ ar „Asana“, taip pat per internetą.

Politikos mokslų, verslo administravimo, psichologijos ar teisės studentams internetinės praktikos yra idealios, nes ateityje bus vis svarbiau reklamuoti savo įmonę ar prekės ženklą internete.

Nuorodos: vis dar neįtikinate?

Tada perskaitykite mūsų absolventų komentarus …

„Kaufberaterio“ ekspertas

Galiu tik labai rekomenduoti praktiką visiems. Aš visada maniau, kad mokytis dirbant yra geriau! Daugiausia užsiimsite turinio rinkodara ir puslapių SEO bei atliksite daug tyrimų ir rašymo.

Apskritai sužinosite, ką turite žinoti, kad galėtumėte įvertinti raktinį žodį „Google“. Daugumą šių žinių sužinosite naudodamiesi vaizdo pamokomis ir pritaikysite jas kitame žingsnyje. Vienam…

Leave a Reply

Your email address will not be published.