▷ „Diadora Speed ​​500“ apžvalga

„Diadora Speed ​​5000“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis bėgimo takelį

1. Tipas: įvertinta 10 iš 10

Tipologinis faktorius gauna didžiausią įmanomą įvertinimą, nes „Diadora Speed ​​5000“ yra bėgimo takelis elektrinis tipas elektriniu būdu reguliuojant stalo nuolydį. Šio tipo yra daugiausia baigtas yra atliekantys apyvartoje, tinka ne tik norintiems vaikščioti, bet ir (ir visų pirma) tiems, kurie nori atsidėti intensyviems ir greitiems bėgimams.

Šio kilimo veikimas yra labai paprastas ir dėl to, kad yra a vidinis variklis, šis įrankis galės garantuoti reiklesnius ir tikslesnius sportinius rezultatus nei magnetiniai bėgimo takeliai. Šis tipas, nepaisant to, kad yra brangesnis, taip pat žada vieną didesnis universalumas dėka skirtingų iš anksto nustatytų mokymo programų.

2. Struktūra ir našumas: įvertinta 9 iš 10

Šis veiksnys įvertinamas puikiai, nes „Diadora Speed ​​5000“ struktūra ir veikimas yra gana patenkinami. Pradėkime nuo variklis vidinis, kuris yra a nuolatinė srovė ir kas turi a 2,0 AG galia, leidžiant diržui greitai pasisukti iki 16 km / val. Aukštus rezultatus taip pat garantuoja bėgimo paviršiaus viduje esančių 4 elastomerų, kurie kartu su 1,6 mm diržo storiu garantuoja, kadpuikus amortizavimas žingsnio metu bėgiojant ar einant.
„Diadora Speed ​​5000“ struktūra
Tačiau kilimo struktūra yra labai tvirta ir patikima, jos svoris yra apie 60 kg ir galimybė išlaikyti vartotojų iki vieno ne daugiau kaip 120 kg: visi šie elementai daro „Diadora Speed ​​5000“ labai efektyviu bėgimo takeliu ir tinka intensyvioms treniruotėms. Maksimalus įvertinimas nėra pasiekiamas, nes rinkoje yra „gabesnių“ šio kilimo modelių, tačiau mes kalbame apie profesionalius produktus, kurių kaina yra daug didesnė ir kuriuos sunku įsigyti jūsų namams.

3. Mokymai: Įvertinta 9 iš 10

Treniruotės faktorius teigiamai stebina ir nusipelno tikrai aukšto balo, kuris paliečia maksimaliai įmanomą. Treniruotės, kurią galima pasiekti bėgimo takeliu, kokybę lemia kelių elementų suma, kuri „Diadora Speed ​​5000“ atveju yra labai gera ir leidžianti tiek pradedantiesiems, tiek labiausiai treniruotiems atlikti fizinę veiklą teisingai, saugiai. veiksmingas būdas.
„Diadora Speed ​​5000“ kompiuteris ir rankiniai jutikliai
Pažiūrėkim šios savybės detaliai:

  • Iš anksto nustatytos mokymo programos: jiems gerai 18 šio kilimo siūlomos mokymo programos, iš kurių 12 pasinaudokite greičiu ir polinkiu, 3 jos vadinamos programomis taikinys (t. y. vartotojas pasirenka, ar treniruotis, atsižvelgdamas į sudeginamas kalorijas ar treniruotės trukmę) e 3 programas HRC arba su mokymu krūtinės diržas kad širdies ritmas neviršytų iš anksto nustatytų ribų. Dėl daugybės programų „Diadora Speed ​​5000“ yra labai universalus bėgimo takelis, tinkantis gana daugeliui vartotojų, turinčių skirtingas fizines savybes ir aerobinius poreikius.
  • Šlaito lygiai: koreguojamas šio bėgimo takelio nuolydis elektra ir ateina į polinkį maksimaliai kelionės plano 12%, labai gera vertė, ypač turint omenyje, kad „Diadora Speed ​​5000“ yra neprofesionaliam naudojimui skirtas kilimas
  • Greičio lygiai: šis modelis leidžia nustatyti (net lenktynių metu) skirtingus greičio lygius pagal jūsų poreikius ir galimybes, iki a maksimaliai apie 16 km / val

4. Matmenys: Įvertinta 9 iš 10

Buvo nuspręsta labai gerai įvertinti „Diadora Speed ​​5000“ dydžio faktorių, nes šis kilimas yra geras kompromisas tarp našumo ir dydžio, taip pat turi gerus matavimus techniniu požiūriu. Matmenys, viena vertus, nurodo tikrąjį bėgimo takelio dydį (kuris šiuo atveju yra 72 x 174 x 132 cm, jei jis atidarytas), kuris leidžia jums uždaryk stalą juosta užima mažiau vietos jūsų namuose.
„Diadora Speed ​​5000“ sulankstomas
Yra ir tokių ratukai transportavimui, jei norite uždaryti įrankį ir perkelti jį į kitą kambarį. Kitas faktas, į kurį reikia atsižvelgti perkant gerą kilimą, yra paviršius bėgimo, tiksliau, juostos, kuri šiuo atveju matuoja 43 x 130 cm, įsitvirtinęs kaip tinkama priemonė, leidžianti gerai ir teisingai kojų judėti laisvai tiek einant, tiek bėgant dideliu greičiu.

5. Patogumas: įvertinta 10 iš 10

Patogumo koeficientas gauna aukščiausią balą, nes „Diadora Speed ​​5000“ yra labai patogus naudoti, praktiškas ir aprūpintas kai kuriais priedais, kurie daro sportinę patirtį dar malonesnę ir įdomesnę. Iš tikrųjų yra dievų klaviatūros nuorodos greičio pasirinkimas ir kiti nustatymai turėklas, todėl bėgant nereikia sustoti, kad pakeistumėte kai kuriuos pasirinkimus ir net rankinius širdies ritmo jutiklius, todėl nebūtinai turite naudoti krūtinės diržą.
„Diadora Speed ​​5000“ įrenginio prijungimas
Mes taip pat randame platų LCD ekranas apšvietimas ir galimybė naudoti MP3 garsiakalbiai klausytis muzikos netvarkant ausinių ir ausinių. Galiausiai yra skyrius, kuriame galite įdėti rankšluostį, o valdymo skydelyje taip pat gali tilpti butelis vandens.
„Diadora Speed ​​5000“ konsolė

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos