Kaip kovoti su celiulitu?

Niekam jis nepatinka. Vyresni nei 40 metų moterys skundžiasi juo, taip pat paaugliai, laikantys vidurinės mokyklos egzaminus. Paprastai jis sėdi šlaunų išorėje, tada juda į sėdmenis ir klubus. Nors jis greitai pasirodo, laimėti nėra lengva. Celiulitas, žinomas kaip apelsino žievelė, yra daugelio moterų – tiek lieknos, tiek apvalesnės. Kaip atsispirti nudegusios odos diktatūrai? Štai keletas puikių patarimų!

Celiulitas - kaip jo atsikratyti?

Iš kur celiulitas?

Celiulitas yra tipinė moterų būklė. Apskaičiuota, kad apelsinų žievelėse gyvena 80% moterų. Celiulitas yra klaidingai susijęs su nutukimu – liga taip pat veikia jaunas ir lieknas moteris. Pagrindinė netinkamai pasiskirstiusio riebalinio audinio priežastis yra netinkama hormonų pusiausvyra – moteriškų lytinių hormonų perteklius – estrogenai sukelia vandens ir riebalų išsilaikymą. Mes galime išskirti kelis moters gyvenimo etapus, kai pablogėja celiulitas – tai nėštumo, menopauzės laikotarpis ir laikas, kai moterys vartoja kontraceptikus.

Celiulitas – priežastys

Kas dar prisideda prie celiulito susidarymo ir kodėl mūsų močiutėms nekilo problemų dėl apelsino žievelės ant šlaunų? Sėdimas darbas kartu su fizinio aktyvumo stoka yra tarsi kvietimas celiulitui patogiai įsitaisyti. Jei pridedame blogų valgymo įpročių, geriame daug kavos, arbatos ir vengiame vandens, beveik neabejojame, kad netrūksime riebalinio audinio. Dar blogiau, kai kurie iš mūsų genuose turi polinkį į celiulitą.

Kaip kovoti su apelsino žievelėmis?

Dabar, kai žinome pagrindinius kaltininkus, pagalvokime, kaip su jais kovoti. Skirtingų metodų derinys duos geriausius rezultatus. Geriausia pradėti kovą su apelsino žievelėmis jos pradinėje fazėje, kai tik pamatysite, kad odos raukšlėse yra subtilių gumuliukų. Vėliau bus sunku kovoti su celiulitu net ir naudojant specializuotas procedūras grožio salone.

Visų pirma – pakeisk savo mitybą!

Verta į širdį perimti senų posakių išmintį, juk mūsų prosenelės net nežinojo, kas yra celiulitas. Norėdami sumažinti apelsino žievelės kiekį, pakeiskite savo mitybą.

kova su celiulitu - sveika mityba1. Raudoną, riebią mėsą pakeiskite žuvimi. Atsisakykime valgyti labai perdirbtus maisto produktus ir venkime greito maisto.

2. Venkite vartoti alkoholio ir saldintų gėrimų. Verčiau gerkime daug vandens, net iki 3 litrų per dieną.

3. Į savo kasdienį patiekalą įtraukite daržoves ir vaisius – jie turi mineralų ir skaidulų, skaidančių riebalinį audinį. Valgykime morkas, špinatus, bet taip pat avietes, mėlynes ir vyšnias.


Dėmesio!

Dieta duos geresnių rezultatų, jei sveiką mitybą derinsime su mankšta! Jei neturime laiko sistemingai lankytis sporto salėje ir kas antrą dieną, eikime reguliariai pasivaikščioti ar bėgioti. Vietoj lifto naudokimės laiptais, o važiavimą į darbą pakeiskime važiavimu dviračiu.


Antra, įmasažuokite ir įtrinkite anticeliulitinius losjonus

Be fizinio aktyvumo, veiksime ir iš šalies, palaikydami odą specialiais preparatais. Dėl kosmetikoje esančių veikliųjų medžiagų suspaustas riebalinis audinys atsilaisvins, o nuodingos medžiagos išsiskirs.

Verta rinktis agentus iš anticeliulitinių serijų, pavyzdžiui, preparatus, kuriuose yra jūros dumblių ekstraktų. Juose esanti algino rūgštis skatina medžiagų apykaitą, taip pat prisideda prie riebalų pašalinimo. Be to, jis turi detoksikuojantį poveikį.

Trečia, pamasažuokite odą

Taip pat galime naudoti losjonus ar pilingus su kofeino ekstraktu arba gydomuosius molius. Rinkdamiesi kosmetiką atkreipkite dėmesį į losjonus, kurie yra lengvo kremo konsistencijos ir greitai įsigeria. Sistemingas gelio ar kremo tepimas tikrai pagerins odos būklę. Taip pat turėtume stengtis periodiškai atlikti odos masažus. Tam galime naudoti specialų volą.