▷ Geriausios padelio raketės

Kaip pasirinkti padelio raketę

The padelis yra sportas, kurio populiarumas per pastaruosius penkerius metus išaugo Italijoje, nepaisant to, kad jis buvo Lotynų Amerika ir Ispanija jau kurį laiką yra labai populiarus ir vertinamas. Išrastas padelis meksikietis Enrique Corcuera 1969 m, kuris nusprendė savo namuose pastatyti teniso kortą. Kadangi vietos buvo nedaug, jis nusprendė sienas naudoti kaip neatsiejamą žaidimo lauko dalį. Iš pradžių žaidimas sužavėjo Centrinėje ir Pietų Amerikoje, o vėliau ir Europoje, ypač Ispanijoje, Portugalijoje ir Švedijoje. Per pastaruosius penkerius metus padelio teismų skaičius Italijoje yra išaugo 800% o 2021 metų pradžioje jų yra daugiau nei 1860 laukų ir 830 statinių.padelio raketėNorint žaisti padelį, reikia aikštės, raketės ir kamuolio. Laukas jos ilgis yra 20 m, plotis – 10, ją supa 3–4 metrų aukščio sienos arba tvoros. Norėdami pamatyti kamuolį tai tas pats kaip tenise, tačiau vidinis slėgis yra mažesnis, kad žaidimas būtų sklandesnis, o atšokimas ant paviršių būtų ne toks stiprus. Jei norite išbandyti padelį, raketės pasirinkimas yra vienas pagrindinių aspektų, į kurį reikia atkreipti dėmesį. Kitose pastraipose mes surinkome ir išanalizavome pagrindines savybes, į kurias reikia atsižvelgti, norint įsigyti geriausią jūsų reikmėms skirtą padelio raketę.

Padelio raketės tipai

Nors visi jie atrodo vienodai, padelio raketės turi svarbių smūgio paviršiaus skirtumų, kurie keičia jų pusiausvyrą ir prisitaiko prie skirtingų žaidimo stilių. Čia pateikiami pagrindiniai padelio reketų tipai.

Apvali raketė

Pradedantiesiems labiausiai tinka apvalios raketės. The raketės svorio centras yra nuo vidutinio iki žemo ir yra pusiaukelėje tarp smūgio paviršiaus ir raketės sukibimo. Dėl svorio centro padėties juos ypač lengva valdyti. Idealiausia būtų tai padaryti smūgiuokite kamuolį į smūgio paviršiaus centrąvis dėlto tai ne visada lengva, ypač pradžioje. Šio tipo raketėse taškas, kur jūs gerai paveikiate kamuolį, yra šiek tiek platesnis nei kitų rūšių raketėse. Dėl svorio centro padėties gynybinė fazė tampa lengvesnė, o puolamoji – ne tokia efektyvi. Didesnis idealus kontaktinis plotas yra pranašumas gynyboje, tačiau svorio centro padėtis sumažina jėgą, daromą rutuliui dunko metu. Todėl apvali raketė rekomenduojama visiems pradedantiesiems ir labiau patyrusiems žaidėjams, kurie nori gynybinio vaidmens.

Ašaros lazdelė

Šis raketės tipas yra populiariausias ir rekomenduojamas vidutinio lygio žaidėjams. Ašarų raketės leidžia suteikti daug jėgų kamuoliui išlaikant puikią kontrolę. Kontrolės ir galios sujungimas leidžia žaidėjui smūgiuoti į kamuolį suteikiant jam ypatingų efektų. The raketės svorio centras yra šiek tiek labiau pasislinkęs link pataikymo paviršiaus nei link rankenos. Šios raketės yra kryžminimas tarp apvalių ir deimantinių, ir dėl šios priežasties jos yra labai universalios, iš tikrųjų jos prisitaiko tiek gynyboje, tiek puolime. Idealus smūgio paviršius yra šiek tiek siauresnis už apvalią raketę, tiesą sakant, kaip sakėme, tokio tipo raketes dažniausiai naudoja tarpiniai žaidėjai.

Deimantinė raketė

Deimantines raketes dažniausiai naudoja profesionalūs žaidėjai. The raketės svorio centras neabejotinai pasislenka link galo pačios raketės, todėl rutuliui tenkanti jėga yra labai didelė. Tačiau didelė jėga apsunkina kamuolio valdymą, todėl šios formos raketes pirmiausia naudoja profesionalai, sugebantys valdyti kamuolį beveik bet kurioje situacijoje. Idealus kamuolio smūgio į raketę taškas yra gana mažas, o tai yra viena iš priežasčių, kodėl kamuolio valdymas yra toks sunkus. Pirmą kartą deimantų raketės vartotojams rekomenduojami lengvi modeliai, siekiant palaipsniui priprasti prie aukšto šių raketų svorio centro.

Padelio raketės struktūra

Rėmas

Raketės rėmas turi būti ypač atsparus, iš tikrųjų nedažnai jis atsitrenkia į sieną ar grindis. Medžiaga, naudojama šiai raketės daliai, paprastai yra stiklo arba anglies pluoštas. Abi medžiagos yra labai geros svorio ir stiprumo santykis ir yra vieni pigiausių rinkoje. Kita vertus, brangesniuose modeliuose dažnai naudojamas kevlaras, brangesnė, bet ir patvaresnė medžiaga.padelio raketės šoninė konstrukcijaRėmo storis paprastai skiriasi nuo 36 iki 38 mm ant suaugusiųjų raketų ir klaidžiojimų Berniukams skirtas 35 mm. Maksimalus raketės storis, leidžiamas pagal padelio reguliavimą, yra 38 mm. Apskritai, jūs galite nepamiršti, kad raketės plonesni jie yra lengvesni ir lengviau valdomi, o sunkesni leidžia jums suteikti daugiau jėgos rutuliui, tačiau manevruoti yra mažiau lengva. Pradedantiesiems paprastai patariama naudoti 36 mm storio raketes, kurias lengviausia manevruoti.

Indas

Plokštės užduotis yra sušvelninti smūgį rutuliu ir tuo pačiu būti pakankamai tvirta, kad atlaikytų smūgius. Paprastai naudojama medžiaga yra polietileno arba EVA gumos. Abi medžiagos yra labai minkštos, jų tekstūrą galima palyginti su pelės kilimėliais ar kūno kilimėliais. Ten EVA guma yra šiek tiek kietesnė, taigi kontrolė bus lengvesnė, tačiau hitų galia šiek tiek mažesnė. Raketės, kuriose naudojama EVA guma, labai dažnai naudojamos žaidimuose dideliu greičiu, nes leidžia greitai ir tiesiogiai reaguoti į varžovų smūgius. Paprastai pradedantiesiems naudojamos raketės, kurių plokštė pagaminta iš polietileno ir todėl yra minkštesnė. Idealiausias kontaktinis taškas raketėse, kuriose naudojamas polietilenas, yra platesnis, todėl jas lengviau naudoti, jei nesate ypač patyręs. Kalbant apie trukmę, EVA guma, nes ji yra kietesnė, laikui bėgant yra atsparesnė. Mes taip pat pranešame, kad kai kurie gamintojai naudoja plastikinių kaučiukų ir EVA gumos mišinį, kad gautų universalesnę raketę.

Veidas

Veidas sudaro smūgio paviršių ir gali būti pagamintas iš trijų skirtingų medžiagų: stiklo pluoštas, anglies pluoštas arba grafitas. Nepaisant naudojamos medžiagos, jų gali būti iki trijų sluoksniai; kuo didesnis sluoksnių skaičius, tuo didesnis smūginio paviršiaus kietumas ir dėl to mažesnė smūgių galia. smūgio paviršiaus padelio raketėGamintojai dažnai nurodo bendrą rakečių kietumą su formuluotėmis salida de bola arba kamuolio išvestis. Reikšmių skalė eina nuo mažiausiai 0 iki didžiausios 100, kur 100 reiškia minkščiausią smūgio paviršių ir todėl stipriausią atšokimą. Raketės su salida de bola gynybiniams žaidėjams paprastai rekomenduojama aukšta, tačiau smūgio paviršiaus minkštumo pasirinkimas priklauso ir nuo asmeninių pageidavimų.

Padelio raketės svoris

Raketės svoris yra vertybė, kurią reikia atidžiai įvertinti atsižvelgiant į jūsų žaidimo stilių, jėgą ir asmenines nuostatas. Raketės lengvesnius yra labai lengva manevruoti, tačiau dunko metu jie suteiks mažiau jėgos kamuoliui. svorio padelio raketėDėl šios priežasties paprastai rekomenduojama naudoti kuo sunkesnę raketę, natūraliai atsižvelgiant į naudojimo paprastumą. Rinkoje esančios padelio raketės sveria nuo 330 iki 370 g ir dauguma sveria 365 g. Raketės, viršijančios 365 g, laikomos sunkiomis, o žemiau esančios – lengvomis.

Šūviai padelyje

Su ta pačia rakete galima atlikti keletą smūgių, kurie gali padėti komandai būti palankioje padėtyje, palyginti su kita. padelio raketės smūgių tipaiŽemiau norėjome surinkti pagrindinius smūgius, kuriuos galima naudoti žaidžiant „padel“:

  • Bandeja: Šis smūgis apima smūgį rutuliu tiesiai virš galvos raketę pakreipus atgal, kad rutulys suktųsi atgal. Šūvis yra įtemptas, bet ne per stiprus ir naudojamas reaguoti į skiltį ir laikyti oponentus tolimiausioje aikštės vietoje;
  • Jis virpa: šis smūgis taip pat atliekamas virš žaidėjo galvos, o rutuliui suteikiama jėga yra didesnė nei bandaja, bet mažesnė nei dunk. Šio smūgio ypatumas yra tas, kad dilbio judesio dėka kamuolys pasisuka šoniniu būdu;
  • Gaublys: tai padelio skiltis. Dažniausiai ją gina komanda, norėdama pereiti į puolimo poziciją. Idealus gaublys yra labai aukštas ir nukreipia kamuolį šalia tolimiausios aikštės pusės;
  • Dejada: Šio smūgio rezultatas – lėtas kamuolys, nukreiptas į varžovų lauko dalį arti tinklo. Jį naudoja patyrę žaidėjai, kai varžovai ginasi ties pradine linija, o jei jis nebus įvykdytas puikiai, rizikuoja suteikti priešininkams galimybę gauti tašką;
  • Čikita: Tai yra panašus į gaublį smūgis, kurio tikslas – sugėdinti priešininkus prie tinklo. Tiesą sakant, skirtumas nuo skilties yra tas, kad šiuo atveju siekiama priversti kamuolį kristi priešininkų kojose ir ne toliau.

Kiti lemiami veiksniai renkantis padelio raketę

Ar svarbu kaina?

Kaip ir daugeliui kitų produktų, kaina gali būti geras padelio raketės kokybės rodiklis. Be to, raketės kainos gali labai skirtis, iš tikrųjų dauguma pigūs kainuoja apie 60 € o tie daugiau brangu net viršyti 300 €. Jei esate pradedantysis, rekomenduojame pereiti prie vidutinio ir žemo kainų diapazono produkto, kuris gali būti nuo 60 iki 100 €. Susipažinę su sportu ir raketės rūšimi, galite pereiti prie to, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius ir žaidimo stilių.

Ar medžiagos yra svarbios?

Medžiagos yra labai svarbios, nes jos kartu su forma apibrėžia bendrą raketės našumo lygį. Kaip jau minėjome ankstesnėse pastraipose, medžiagos apibūdina raketės minkštumą, taigi ir savo reakcija į kontaktą su kamuoliu. Minkštesnės raketės suteikia daugiau jėgų dunkso metu ir leidžia sukti šūvius, o kietesnes paprastai yra lengviau naudoti. Be žaidimo, medžiagos taip pat yra svarbios raketės patvarumui, iš tikrųjų aukštos kokybės medžiagos, tokios kaip kevlaras, užtikrina raketę …