Išmušęs vartus nuo pasaulio taurės

2021 m. Kriketo pasaulio taurė, prasidėjusi gegužės 30 dtūkst yra ypač įdomios varžybos. Naujokai Afganistanas šiemet pirmą kartą užims pasaulio taurę, MS Dhoni galbūt pasirodys paskutiniame pasaulio taurės turnyre, o australai Steve’as Smithas ir Davidas Warneris turės daug grįžti į ODI po to, kai bus sustabdyti nuo tarptautinio ir vietinio kriketo Australijoje. 2018 m.

Mes atidžiau pažvelgėme į šių metų pasaulio taurės būrius, norėdami sužinoti, kurios komandos ir žaidėjai yra greičiausi mušamieji, aukščiausi žaidėjai ir rezultatyviausi.

  • Indija apėmė didžiausia distancija vatininkų bėgimuose ODI (įskaitant ribas), kaupiantis 521 mylios
  • Vakarų Indija yra aukščiausia komanda, su vidutinis aukštis 1,84m o kaupiamasis aukštis – 27,53m
  • Greiti boulingai priversti kamuolį keliauti per kriketo aikštelę 0,23 sekundės greičiu 85-90mph – tai greičiau nei gepardas!
  • Viratas Kholi yra žaidėjas su dauguma mušamųjų bėgimų ODI (10,843 vatinas bėga). Bėgdamas 9 km / h greičiu, Kholi praleido 15 valandų iš eilės bėgdamas kaip mušėjas ODI ir bus sudegęs 15 309 kalorijos taip darydami!


Kas laimėjo pasaulio taurę?

Norėdami sužinoti, kuri komanda daugiausiai įveikė distanciją kriketo aikštelėje, mes pažiūrėjome į tai, kiek kiekvienas žaidėjas įveikė ODI krikete iki šių metų pasaulio taurės.

Apskritai visi žaidėjai 2021 m 4812km vatino bėgimuose. Tai tas pats, kas bėgti 185 maratonai, prilygsta a 10tūkstŽemės perimetro ir yra toliau nei važiuojama Iš Melburno į Darviną (3 741 km).

Iš visų šiais metais rungtyniaujančių komandų Indija yra komanda, kuri labiausiai nuvažiavo šikšnosparnių bėgimais (įskaitant ribas), iš viso aprėpdama 839km.

Nenuostabu, kad žaidėjas, turintis daugiausiai smūgių yra Indijos kapitonas, Viratas Kholi. Iki šiol Kholi įgijo 10 843 vatino bėgimus ODI (įskaitant ribas), kuris prilygsta 218 km arba 136 mylių. Tai yra daugiau nei ilgis nuo Dehli iki Agros (208 km)!

Jei Kholi smūgio greitis yra 9 km / h, tada jis išleido 15 valandų iš eilės bėga kaip mušėjas ODI. Per šį laiką Kholi bus sudegęs 15 309 kalorijos – tai prilygsta 6 dienų maistui, atsižvelgiant į kasdien vyrams rekomenduojamą 2 500 kcal kiekį.

„Spin vs Speed“

Mes žinome, kiek toli kiekviena komanda nuvažiavo šikšnosparniais ODI, bet kaip greitai jie dubenaujasi?

Tipiškas suktis bouleris pristato kamuolį greičiu nuo 45-60mph. Tokiu atveju kamuolys keliaus per svirplio aikštelę 0,4 sekundės.

Tačiau tipiškas greitai bouleris, pavyzdžiui, anglas Liamas Plunkettas, pristato kamuolį greičiu tarp 85-90mph, o tai reiškia, kad kamuolys keliaus per kriketo aikštelę 0,23 sekundės. Tai greitesnis už greičiausią pasaulyje sausumos gyvūną gepardą, kurio greitis yra didžiausias 68-75mph.

Kaip būriai matuojasi?

The Vakarų Indija yra aukščiausia komanda šių metų pasaulio taurėje, vidutinis žaidėjo ūgis 1,84m o kaupiamojo būrio aukštis – 27,53 m – tai toks pat aukštas kaip 10 telefono dėžučių sukrauti vienas ant kito!

Anglija yra kita aukščiausia komanda, kurios vidutinis aukštis siekia 1,83 m, o kaupiamasis aukštis – 17,38 m, o šalia jo yra Australija, kurios vidutinis aukštis siekia 1,82 m, o kaupiamasis aukštis – 27,53 m.

Nors iš visų komandų Indijoje yra daugiausiai mušamųjų bėgimų, jos yra trumpiausia komanda, konkuruojanti šiais metais, kurių vidutinis aukštis yra 1,74 m, o akumuliacinis aukštis – 26,11 m – tai daugiau nei metru trumpiau nei Vakarų Indijoje.

Tačiau, priešingai nei manoma, kad ilgesnės kojos jus nuneš toliau, Vakarų Indijos ūgio pranašumas nereiškia, kad jie yra daugiausiai taškų surinkusi pasaulio taurės komanda. Nors Indija yra trumpiausia komanda, rungtyniaujanti šių metų pasaulio taurėje, joms tenka daugiausiai smūgių, įrodančių, kad norint pasisekti ODI krikete, greitis yra svarbesnis už aukštį.

Šiais metais aukščiausias žaidėjas iš visų komandų yra „West Indie“ universalus boulingas, Jasonas Holderis, stovėdamas prie švilpuko 2,01 m! Kita vertus, trumpiausias žaidėjas šių metų pasaulio taurėje yra Bangladešo vartininkas Mushifiqur Rahim kas stovi 1,60 m ūgio.

Šių metų pasaulio taurės komandų ūgis nėra vienintelis didelis neatitikimas – žaidėjų amžius taip pat labai skiriasi. The jauniausias žaidėjas šių metų pasaulio futbolo čempionate yra Afganistano žaidėjas Mujeedas Ur Rahmanas kuris patenka į savo pirmąją pasaulio taurę tik 18 metų. Kita vertus, š.m. vyriausias žaidėjas yra Pietų Afrikos futbolininkas Imran Tahir, kuris grįžta į ODI 40 metų.

Paimkite namų pranešimą

Kalbant apie mušimo įvarčius ODI, Indija galva ir pečiais viršija kitas komandas, tačiau Vakarų Indija pažodžiui galva ir pečiais virš visų kitų konkuruojančių komandų kaip aukščiausia šių metų pasaulio taurės komanda.

Greitis yra svarbesnis už aukštį, kai norima įveikti mušimo bėgimus ODI, nes trumpiausia šių metų komanda, Indija, turi daugiausiai smūgių (įskaitant ribas).

Vartų prižiūrėtojai ir mušamieji turi turėti neįtikėtinai greitus refleksus, nes svirplio kamuolys per aikštę nuvažiuos vos per 0,4 sekundės nuo greitaeigio ir 0,23 sekundės nuo greito žaidėjo. Nesvarbu, kurią komandą palaikote šiais metais, ji tikrai bus įdomi pasaulio taurė – bet kas laimės?