Kodėl verta išbandyti kosm

2018/04/23 | Straipsniai, priežiūra

Gera natūrali kosmetika saugiai prižiūri jūsų kūną. Dėl daugybės augalinių ingredientų iš patikrintų šaltinių, turinčių daug vitaminų ir mineralų, jie teigiamai veikia odą ir plaukus. Tai yra natūralios kosmetikos prekės ženklo „Phytorelax“ tikslas. Sužinokite, kodėl turėtumėte tai išbandyti!

natūrali kosmetika

Keletas žodžių apie „Phytorelax“ prekės ženklą

Viskas prasidėjo 1980-aisiais Bolonijoje (Italija). Pirma, šis prekės ženklas veikė kaip natūralios kosmetikos laboratorija „Harbour“, garsėjanti puikiais plaukų priežiūros gaminiais. Ampulės su maistiniu mišiniu, turinčios net 33 augalines veikliąsias medžiagas, novatoriškos tiems laikams, buvo vadinamos „Phytorelax“. Šiuo pavadinimu prekės ženklas veikia nuo 90-ųjų.


Phytorelax arba …

Vardas yra žodžių formavimo temos fito-, etimologiškai kilusios iš graikų kalbos ir prasmės, kaip augalo, derinys, o žodis „atsipalaiduoti“ turi žinomą reikšmę. Todėl „Phytorelax“ tvirtai nurodo gamtos jėgų palengvėjimą. Prekės ženklo filosofija remiasi psicho-fizinės sveikatos pasisavinimu iš augalų.


Šiuo metu natūrali „Phytorelax“ kosmetika yra vis labiau prieinama visame pasaulyje. Prekės ženklas, dėka nuoseklaus verslo vystymo ir jo idealų laikymosi, jau yra atpažįstamas ir pripažino natūralios kosmetikos kompozicijų mėgėjai. Pagrindiniai skiriamieji „Phytorelax“ bruožai yra šie:

  • natūralios kosmetikos gamybos nuoseklumas 98%,
  • nauja sertifikuotos, ekologiškos, veganams draugiškos kosmetikos linija,
  • puiki plaukų kosmetikos kolekcija, paremta daugiau nei 30 metų patirtimi,
  • natūralių veikliųjų medžiagų, intensyviai prižiūrinčių viso kūno odą, galia.

Ką rasite natūralioje „Phytorelax“ kosmetikoje?

Prekės ženklas grindžia visas savo produktų linijas keliais pagrindiniais ingredientais. Jie daugiausia: argano aliejus, kakavos sviestas, alavijas, taukmedžio sviestas, alyvuogių aliejus, migdolai, ramunėlės, žalioji arbata, goji uogos.

„Phytorelax“ prekės ženklas specializuojasi gamyboje natūralūs kremai ir visi preparatai, skirti viso kūno ir plaukų odai prižiūrėti. Pagrindinės kosmetikos linijos yra šios:

  • Alijošius – žinomas dėl jo išskirtinai drėkinančios alavijo savybės yra pagrindinis serialo komponentas – žinoma! – giliai drėkina. Visapusišką viso kūno odos maitinimą suteiks visiškai natūralus priežiūros aliejus „Dermo Oil“.
  • Olio di Arganas – kur visų pirma rasite giliai maitinamų ir stangrinamų kūno preparatų, tokių kaip šis balzamas, sukurtas tam, kad oda taptų elastinga ir stangri. Natūrali kosmetika, kurioje gausu argono aliejaus, puikiai tinka brandžiai odai;
  • Bio – ši serija ypač rekomenduojama žmonėms su jautria oda, kurią reikia švelniai prižiūrėti. Čia rasite švelnių dušo želių, kūno aliejų ir natūralių pilnų kremų brangios ramunėlių savybės. Pažiūrėkite, kaip „Bio Gentle Daily“ šampūnas raminamai veiks jūsų plaukus;

Kam skirta natūrali kosmetika „Phytorelax“?

Jei esate susipažinę su maksimalios natūralios kūno priežiūros idėja ir tuo pačiu norite būti tikri, kad jūsų kosmetikoje gausu kruopščiai parinktų veikliųjų medžiagų, šio prekės ženklo pasiūla pritaikyta jūsų poreikiams.

Plaukų šampūno, kūno aliejaus ar „Phytorelax“ dušo želės naudojimas galite būti tikri dėl odai saugios kompozicijos ir aprūpinti ją reikalingais vitaminais ir mineralais. Natūrali šio prekės ženklo kosmetika yra aiškiai suskirstyta pagal jų paskirtį ir veiksmus, todėl galite lengvai rasti tinkamiausias jūsų kūnui ir plaukams.


Tai yra įdomu!

Skirtingai nuo daugelio kosmetikos prekių ženklų, tik 2008 m. „Phytorelax“ daugiausia dėmesio skyrė ne tik geriausiam, natūraliam savo specifikos sastāvui, bet ir pakuotės išvaizdai. Šis unikalus dizaino ir gamtos derinys yra dar vienas išskirtinis šio Italijos natūralios kosmetikos gamintojo bruožas.


Priešingai nei atrodo, kosmetikos rinkoje neįmanoma rasti daug prekių ženklų, turinčių tokią didelę patirtį, kurie nuo pat savo veiklos pradžios buvo orientuoti į natūralią priežiūros preparatų sudėtį. Štai kodėl „Phytorelax“ gali didžiuotis žavisi pusiausvyra tarp natūralios kosmetikos kokybės ir turtingos augalų formulės.

Jei jums patinka šampūnai, kremai ir kūno losjonai, kuriuose gausu natūralių aliejų bei žolelių, vaisių ir gėlių ekstraktų, tikrai turėtumėte išbandyti „Phytorelax“! Pažiūrėkite, kuo rūpintis subtilia vaiko oda, ir įsitikinkite, kad natūrali kosmetika yra geriausia! Taip pat patikrinkite likusią nuostabią natūralią „Phytorelax“ kosmetiką: