Koks geriausias 2021 m.

Kas nesvajojo apie romantišką vakarą prie židinio laužo. Arba mėgautis skaitant puikų romaną ar vieną iš klasikos filmų kartu su šviesa, kurią jo liepsnos skleidžia visame kambaryje. Dabar ši svajonė yra prieinama visiems ir, svarbiausia, be darbų ir be didelių finansinių investicijų.

Elektriniai židiniai turi visus tradicinių malkomis kūrenamų židinių privalumus, tačiau neturi jokių trūkumų. Nebereikia maitinti ugnies, pirkti jai kuro, nerimauti dėl dūmų išsiskyrimo ar vaiko ar augintinio ketinimo sugalvoti puikų idealą per daug priartėti.

Svarbiausias

 • Dekoratyviniai elektriniai židiniai yra ekonomiškas, ekologiškas, saugus ir, žinoma, labai estetiškas namo šildymo būdas. Be to, juos labai lengva įdiegti.
 • Yra įvairių tipų dekoratyviniai elektriniai židiniai: nešiojami, stacionarūs arba stovintys ir įmontuoti.
 • Tarp pirkimo kriterijų, galinčių padėti išsirinkti elektrinį židinį, yra patalpa, kurioje jį sumontuosite, jo galia, sąnaudos, dizainas ir jo sukurtas liepsnos efektas.

Geriausi dekoratyviniai elektriniai židiniai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Prieš pereidami prie pirkimo vadovo, norėtume pateikti jums išsamų pasirinkimą su penkiais geriausiais elektriniais židiniais, kuriuos šiuo metu galite rasti rinkoje.

Pigiausias dekoratyvinis elektrinis židinys

Mažas ir nebrangus elektrinis židinys, kurio galia yra 1000 W (vatai), idealiai tinka mažam kambariui ar vonios kambariui šildyti. Jis pasižymi labai tikrovišku liepsnos efektu ir elegantišku dizainu. Be to, atsižvelgiant į nedidelį dydį, jį galima įdėti beveik bet kur ir lengvai transportuoti.

Jis tiekiamas su nuotolinio valdymo pultu. Jis turi automatinę išjungimo sistemą, kad būtų išvengta perkaitimo. Kaitindamas kelia šiek tiek triukšmo.

Geriausias elektrinis sieninis židinys

Klasikinio skandinaviško minimalistinio stiliaus elektrinis sieninis židinys grynai baltos spalvos ir su labai ryškiu LED liepsnos efektu. Jame yra 1500 W galios šildymo sistema, kuria galima šildyti vidutinio dydžio patalpas. Jame yra septynių dienų programuojamas laikmatis.

Be to, jis yra tylus, o jo dizainas yra optimizuotas taupant vietą. Tai labai lengva įdiegti. Ir jis yra su nuotolinio valdymo pultu.

Geriausias vertikalus elektrinis židinys

Nešiojamas vertikalus elektrinis židinys, kurio reguliuojama galia yra 950 W ir 1 800 W. Tai taip pat leidžia keisti medienos efekto ryškumą. Be to, liepsnos LED apšvietimą galima naudoti savarankiškai. Jame yra apsaugos sistema, kuri ją išjungia perkaitimo atveju.

Jame yra laikmatis ir termostatas. Jis yra aptakus, modernus, juodos spalvos dizainas. Jo kaina yra gana pigi.

Geriausias dekoratyvinis elektrinis židinys nostalgiškiausiems

Elegantiškas mobilus elektrinis židinys su dviem galios lygiais: 900 W ir 1800 W. Tai klasikinis dizainas, idealus nostalgiškiausiems, turintis labai sėkmingą liepsnos efektą, su malkomis ir dekoratyvinėmis žarijomis.

Šviesos diodų liepsnos efektą galima suaktyvinti atskirai ir jis yra pritemdomas. Valdymas yra labai paprastas. Jo veikimas yra labai tylus. Ir jis turi nuotolinio valdymo pultą.

Geriausio dizaino dekoratyvinis elektrinis židinys

Dekoratyvinis KLARSTEIN prekės ženklo sieninis židinys, kurio galia yra nuo 1 000 W iki 2 000 W. Jį galima naudoti tik krosnies ir dekoratyviniu režimu. Papuošimas ir liepsnos efektas tikrai pasiekiami.

Jį galima valdyti tiesiogiai naudojant židinio skydą arba nuotolinio valdymo pultą. Verta pabrėžti puikų techninį gamintojo aptarnavimą, be jokios abejonės, kokybės garantą. Ir diegimas yra labai paprastas.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie dekoratyvinius elektrinius židinius

Prieš perkant dekoratyvinį elektrinį židinį, patogu žinoti jo ypatybes ir egzistuojančius skirtingus tipus bei modelius. Kad galėtumėte tai padaryti ir išspręsti iškilusius klausimus, parengėme jums šį skyrių.

Dekoratyviniai elektriniai židiniai yra ekonomiškas, ekologiškas, saugus ir, žinoma, labai estetiškas namo šildymo būdas. Be to, juos labai lengva įdiegti. (Šaltinis: Ozerova: 63235557 / 123rf.com)

Kas yra dekoratyviniai elektriniai židiniai?

Elektriniai židiniai yra elektrinės šildymo sistemos, ar ne (kai kurie modeliai turi tik dekoratyvinę funkciją), imituojantys tikrą židinį. Paprastai jie turi halogenines arba LED apšvietimo sistemas, kurios gali sukelti daugiau ar mažiau realistišką efektą. Apskritai, jo veikimas yra gana panašus į elektrinio radiatoriaus veikimą.

Kaip šildote elektrinį židinį?

Kadangi tai yra elektrinės šildymo sistemos, šiluma susidaro dėl elektros energijos pavertimo šiluma. Natūralaus susitarimo dėka jis išsiplečia visame kambaryje. Taigi, oras, kuris yra arčiau židinio, įkaista ir, savo ruožtu, šildo aplinkinį, taip paskirstydamas šilumą visame kambaryje.

Kokie dekoratyviniai elektriniai židiniai yra?

Pagal jų mobilumą ir montavimą išskiriami trys elektrinių židinių tipai: mobilūs, stacionarūs arba stovintys ir įmontuoti. Toliau trumpai pasakysime jo ypatybes.

 • Mobilieji telefonai: Paprastai tai yra kompaktiški modeliai. Jiems nereikia jokio tipo įrengimo, todėl juos galima išdėstyti ir perkelti tarp skirtingų namo kambarių. Mažiausius galima net nešioti automobilio bagažinėje, kad galėtumėte naudoti antruosiuose namuose, kai ten judate. Jie yra labai nebrangūs.
 • Fiksuotas arba stovintis: Jie suprojektuoti taip, kad būtų pastatyti prie sienos, todėl galų gale jie yra dar vienas baldas namuose. Jiems nereikia didelių diegimo procesų.
 • Įleidžiamas: Jie skirti padėti tradicinio židinio skylėje arba šiai progai sukurtoje skylėje. Jų kaina yra didesnė ir, norint jas įdiegti, paprastai reikia nedidelio darbo.

Ar žinojote, kad LED apšvietimas dekoratyviniuose elektriniuose židiniuose nėra daug didesnis nei elektros lemputės?

Kaip montuojami dekoratyviniai elektriniai židiniai?

Priklausomai nuo pasirinkto dekoratyvinio elektrinio židinio tipo, montavimas yra daugmaž paprastas. Mobiliųjų telefonų atveju juos reikia prijungti tik prie elektros srovės. Stacionariems ar stovintiems nereikia ir labai sudėtingų diegimo procesų. Tik reikia padėti atramą norimoje vietoje ir pritvirtinti prietaisą.

Tai paprastas procesas, kurį galite atlikti net patys, nors visada galite kreiptis į profesionalą. Įleidžiami žibintai gali būti dedami į tradicinę kamino skylę arba virš specialiai jai sukurto naujo. Apskritai, norint sukurti ar pritaikyti erdvę, jiems reikalingi nedideli darbai. Tada jūs tiesiog turite jį sumontuoti ir prijungti prie elektros tinklo.

Kokie yra dekoratyvinių elektrinių židinių privalumai ir trūkumai?

Su dekoratyviniais elektriniais židiniais galite praleisti popietę ugnies karštyje ir mėgautis jaukia atmosfera savo pirmuose namuose, neištrūkdami į miesto namą. Ir tai tik vienas iš daugelio jų siūlomų pranašumų. Galite juos patikrinti žemiau.

Privalumas

 • Jie yra labai saugūs.
 • Jie yra ekologiškas kambario šildymo būdas.
 • Jie reikalauja mažai priežiūros.
 • Jie nesudaro dūmų ir kvapų.
 • Jie yra labai lengvai montuojami, jiems paprastai nereikia statyti.
 • Jie turi pritaikomą dizainą.
 • Jie nesudaro atliekų.
 • Jie siūlo maksimalų komfortą.
 • Jie yra daug švaresni.
 • Jie labai greitai gamina šilumą.

Trūkumai

 • Ilgalaikis jo naudojimas gali žymiai padidinti sąskaitą už elektrą.
 • Paprastai jie nėra labai efektyvūs.
 • Jie neturi daug galios.

Kam patartina pirkti dekoratyvinį elektrinį židinį?

Atėjus žiemai patogu turėti šildymo sistemą, kuri leistų namams išlaikyti šiltą ir jaukų. Šiuo tikslu variantų yra daug ir įvairių. Tačiau jei esate klasikinio skonio ir ypač jaudinatės dėl savo namų puošybos, elektriniai židiniai yra vienas geriausių statymų.

Jums taip pat gali būti įdomu, jei turite svetingumo verslą ir norite sukurti jaukią atmosferą, įkvepiančią klientus mėgautis žiemos popietėmis jūsų patalpose. Jiems vienodai rekomenduojama pakeisti tradicines kaimo namo medines krosnis. Tokiu būdu jūs gaunate komfortą ir saugumą neprarasdami atmosferos.

Kokios alternatyvos yra dekoratyviniams elektriniams židiniams?

Jei ieškote savo namų, verslo ar biuro šildymo sistemos ir perskaitę šį pirkimo vadovą manote, kad elektrinis židinys nėra tinkamas sprendimas, nesijaudinkite. Atminkite, kad yra daugybė alternatyvų. Keletas įdomiausių yra:

 • Šilumos skleidėjai: Kurios yra elektrinės šildymo sistemos, kurios dėl savo didelės šiluminės inercijos ilgiau išlaiko šilumą.
 • Elektriniai gaivikliai: Kuris, kaip ir elektriniai židiniai, naudoja elektrines varžas šilumai gaminti. Jie idealiai tinka mažiems kambariams.
 • Dujinės viryklės: Labai ekonomiškas ir labai universalus variantas. Jie gamina daug daugiau šilumos nei elektrinės viryklės.
 • Parafino krosnys: Kurių veikimas yra panašus į butano krosnių veikimą, nors jose kaip kuras naudojamas parafinas, kuris yra naftos darinys.
 • Krosnys granulės: Jie siūlo labai malonią šilumą ir estetiniu lygiu yra įdomi židinių alternatyva. Jo kaina yra didesnė, tačiau ilgainiui ji gali būti amortizuota, nes “Eurostato” pardavimo kaina granulės tai gana nebrangu.
 • Alyvos radiatoriai: Labai įdomus variantas greitai sušildyti mažus kambarius. Pagrindinis jų trūkumas yra tas, kad jie sunaudoja daug elektros energijos.
 • Bioetanolio židiniai: Jie išsiskiria tuo, kad yra švarūs, lengvai montuojami ir siūlo tikrą liepsną. Tačiau nors bioetanolis yra augalinės kilmės kuras, jo kaina yra didesnė. Be to, reikia atsižvelgti į pasėlių, reikalingų jo gamybai, poveikį aplinkai.
 • Dujiniai židiniai: Su kuriuo galima mėgautis židiniu su tikra liepsna ir greita, švaria ir saugia šiluma. Jų pagrindinis trūkumas yra tas, kad jiems reikia dūmų išleidimo angos.

Yra įvairių tipų dekoratyviniai elektriniai židiniai: nešiojami, stacionarūs arba stovintys ir įmontuoti.
(Šaltinis: Shiyan: 93644518 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Jei esate pasiryžęs įsigyti dekoratyvinį elektrinį židinį, tai nieko geresnio, nei turėti tinkamus pirkimo kriterijus …