▷ „Hurom HU-500“ apžvalga | Qu

„Hurom HU-500“

1. Struktūra: įvertinta 8,5 iš 10

Pirmasis veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti ieškant sulčių ekstraktoriaus, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius, yra struktūriniai ypatumai. Kalbant apie šiuos elementus, mūsų „Hurom HU-500“ vertinimas yra labai teigiamas, nes tai yra sulčių ekstraktorių pogrupiui priskiriamas modelis. vertikalus. Jo apsunkinimas todėl bus ribotas nes jo struktūra vystysis aukštyje. Jo matmenys yra: 40,5 cm aukščio, 15 cm storio yra 20 cm pločio, su svoris 5,9 kg. Pastaroji vertė gali atrodyti šiek tiek per didelė, tačiau didesnis svoris garantuoja naudojamų medžiagų stabilumą ir gerą kokybę.
konteineriai celiuliozės atliekų ir sulčių talpa yra apytiksliai 1 litras, tačiau vis tiek bus galima laikyti sultis ąsočio, kuriame yra sraigtas, uždarymo metu, kad būtų sumaišytas įvairių ingredientų (pavyzdžiui, obuolių ir braškių) ekstraktas.
vamzdelis vietoj ingredientų įterpimo plotis yra 5 cm, vidutinė vertė, reikalaujanti iš anksto nupjauti didžiausią vaisių.

2. Našumas: Įvertinimas 7 iš 10

Net atsižvelgiant į variklio veikimą, mūsų vertinimas yra ypač teigiamas, nes tai yra modelis, leidžiantisšalto ištraukimo šiek tiek sulčių. Integruoto variklio greitis yra apytiksliai 80 apsisukimų per minutę yra sukimasis sraigė leis lėtai spausti ingredientus, todėl jie nebus nei maišomi, nei smulkinami.„Hurom HU-500“ našumas

Mes atkreipiame dėmesį, kad sraigtas pagamintas iš tam tikros medžiagos –Ultum. Tai labai atsparus kietas plastikas be BPA, galintis užtikrinti puikius rezultatus, blogėja labai retai.
Atsižvelgiant į šias technines charakteristikas, šis sulčių ekstraktorius galės gaminti abu sultys (gaminami iš visų rūšių vaisių ir daržovių) augalinio pieno.
Paskutinis aspektas, akcentuojantis šiam veiksniui būdingą aspektą, yra galimybė sudedamąsias dalis apdoroti nepertraukiamai maždaug 30 minučių.

3. Lengva naudoti: įvertinta 8 iš 10

Šio produkto naudojimo praktiškumas yra dar vienas teigiamai įvertinamas elementas, šis sulčių ekstraktorius iš tikrųjų yra neabejotinas paprasta surinkti ir išardyti. Jis taip pat turi keletą galimybių, dėl kurių jį labai lengva naudoti.
Ąsočyje, kuriame yra sraigė, yra a ne lašinamas snapelis kuris taip pat veikia kaip kamštis. Todėl sultis bus galima laikyti viduje, kad būtų sukurti tam tikri mišiniai, arba po naudojimo uždaryti dangtelį, kad išvengtumėte lašėjimo ant darbinio paviršiaus.Hurom HU-500 ne lašinamas snapelis

Ten tikrai minimalus triukšmas, be to, yra vienas iš šio Pietų Korėjos prekės ženklo užpatentuoto šalto ištraukimo technologijos privalumų.
Produkto pagrinde yra dievai neslidžios kojos, nors atrodo, kad nėra kabelių apvijos skyriaus.

4. Priežiūra: įvertinta 9 iš 10

Ketvirtasis svarstytinas veiksnys susijęs su priežiūros paprastumas. Šiuo atveju mūsų nuomonė gali būti tik teigiama. Tiesą sakant, šis produktas pasižymi technologija automatinis valymas: tiesiog įpilkite vandens į vidų ir įjunkite variklį, kad gautumėte tikrai veiksmingą išankstinį valymą. Atskirus komponentus vis tiek galima plauti rankomis arba rankomis indaplovė. Taip pat yra vienas teptuku pašalinti filtro kietus minkštimo likučius.

5. Priedai: 8 iš 10

Pagaliau yra skirtas penktasis ir paskutinis veiksnys aksesuarai tiekiama. Be to du konteineriai minkštimui ir sultims bei al teptuku filtro valymui pakuotėje rasite: du filtrai, smulkiagrūdis ir didesnio grūdėtumo, leidžiantis pasirinkti sulčių konsistenciją, a receptų knyga eksperimentuoti su naujais skoniais ir a suklastoti ingredientus įstumti į įdėjimo vamzdelį.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos