▷ Itališkų baldų apžvalga

Baldai Italija Astir

Mūsų įvertinimas dėl lemiamų veiksnių renkantis lyginimo lentą

1. Struktūra: įvertinta 9 iš 10

„Arredamenti Italia Astir“ modelis yra labai įdomus vidutinės klasės produktas – lyginimo lenta, kuri kurį laiką puikiai sekasi gaudama išorinius atsiliepimus. Įdomiausi įrašai bus apibendrinti žemiau, tačiau pirmiausia patariame perskaityti, ką manome apie šį produktą.
Tiesą sakant, mūsų ekspertai ištyrė ir pakomentavo visus pagrindinius bruožus, pradedant kaip visada nuo struktūros. Šiuo pirmuoju veiksniu „Arredamenti Italia Astir“ lyginimo lentos įvertinimas yra labai teigiamas.

Tai, turint didžiulį pranašumą užimant mažai vietos, priklauso sulankstomų ašių kategorija. Norėdami geriau suprasti, tiesiog peržiūrėkite toliau pateiktas nuotraukas ir žinokite tai kartą uždaryta ašies matmenys yra tik 119 x 48 x 13 cm: jūs tai gerai suprantate su a tik 13 cm gylis, jis gali būti puikiai paslėptas spintoje ar už durų.

2. Dydis ir mobilumas: Įvertinimas 7 iš 10

Tęskime antrąjį veiksnį, kuris labiau apibūdina produkto morfologiją. Taip pat šiuo atveju, atsižvelgiant į savybes, kurias mes dabar apibūdinsime, „Arredamenti Italia Astir“ modelis gauna daugiau nei patenkinamą ženklą.
Tačiau ši lyginimo lenta rodo tam tikrus apribojimus, pavyzdžiui, trūksta transportavimo ratų ir yra galimybė reguliuoti aukštį.
Atidarius ašį, darbinis paviršius siekia iki 87 cm nuo grindų, o jei esate ypač aukštas, tai gali nesuteikti maksimalaus komforto.
The svoris tai apie 12 kg, todėl jis yra gana lengvas, tačiau žmogui, kuris nėra iš tikrųjų stiprus, kuriam gali tekti jį nešti laiptais aukštyn ir žemyn, kad juo galėtų naudotis, tai nėra pats geriausias produktas.
Dabar mes pasiekėme stipriąsias puses, ypač susijusias su naudojamų medžiagų kokybe. Buko mediena siūlo eleganciją akims ir atsparumą, pėdos neturi guminės dangos, tačiau yra išlenktos taip, kad net ir ant tokių paviršių kaip parketas turėtų subtilią atramą, paprastai labiau linkusią įbrėžimams.
Kitas svarbus aspektas, labai naudingas tiems, kurie nenori ar negali perkelti ašies iš darbo kambario, yra susijęs su knygos uždarymas. Šis ypatumas leidžia „Arredamenti Italia Astir“ lyginimo lentai išlikti visiškai stačiai, nebūtinai dedant ją prie sienos, kaip tai būtina lentoms su vertikaliu uždarymu.
„Arredamenti Italia Astir“ knygų uždarymas

3. Viršutinė dalis ir paminkštinimas: įvertinta 7,5 iš 10

Pereikime prie trečiojo veiksnio, kuriame norime iš arti sužinoti kai kurių elementų kokybę, ypač kalbant apie stalviršį.
Balsavimas yra teigiamas, net jei kai kurios savybės nėra 100% įtikinamos. Pradėkime nuo darbinis paviršius, nei su jo 108 x 45 cm nėra tarp plačiausių rinkoje, ypač pagal ilgį jis kažką praranda, palyginti su kitomis lentomis, nors tai yra gana tipiškas sulankstomų modelių bruožas, kad šiek tiek trūksta.
Tačiau, kita vertus, „Arredamenti Italia Astir“ lyginimo lentos antgalis yra labai siaurėjantis, tai bus naudinga, pavyzdžiui, lyginant marškinių dirželius.
Ašis perforuota, kad būtų lengviau neutralizuoti drėgmę, o apmušalai buvo sukurti specialiai šiam modeliui. Tai yra viduje medvilnė, taip pat lauke. Taip pat randame poliesterio vilną, dedamą tarp ašies ir ašies dangčio.
Dangtelį galima nuimti ir skalbti mašina. Tvirtinimas nėra aiškiai nurodytas, tačiau atrodo, kad jis yra elastinio tipo, mūsų nuomone, sistema yra praktiškiausia rinkoje.
Deja, tačiau puikiai derindami pardavimo kainą, mes nerandame jokių papildomų funkcijų, kurių dėka ši ašis būtų gavusi dar geresnį įvertinimą (pagrindas nešyla, nepučia ir neįsiurbia).

„Arredamenti Italia Astir“ su geležiniu katilu

4. Plokštės ir atraminiai paviršiai: 8 balai iš 10

Mes priėjome prie paskutinio veiksnio, kuris sutelkia dėmesį į įvairias plokštes ir atraminius paviršius, elementus, kurie palengvina lyginimo darbus.
Šio produkto savybės leidžia mums priskirti teigiamą balsą, net jei randame tik pagrindinės atramos. Mes remiamės drabužių lentyna, kur galite įdėti drabužių krepšelį į darbą arba savo ruožtu jau pagamintus ir sulankstytus.
Atkreipkite dėmesį, kad erdvė yra didelėir kad šis skyrius yra tikras tvirta medinė lenta, o ne paprasta kepsninė lengviems skalbiniams.
Panaši kalba apie groteles, kad būtų galima pritvirtinti lygintuvą, kuris yra ištraukiamas, kuris tiksliai ištraukiamas naudojimo metu, tačiau kuris grįš į konstrukciją, kad prireiktų mažiau vietos. Kepsninės matavimai nepateikti, tačiau mes manome, kad keli išoriniai atsiliepimai rodo, kad jis gali puikiai palaikyti net lygintuvą su katilu.
Mes neturime papildomų elementų, tokių kaip rankovės rankena ar nuimamas pratęsimas, tačiau tai yra elementai, kurių niekada nėra šio kainų diapazono modeliuose.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos