▷ „Kärcher WV 5 Prem“ apžvalga

„Kärcher WV 5 Premium“

Mūsų vertinimai dėl lemiamų langų ploviklio pasirinkimo veiksnių

1. Našumas: įvertinta 9,5 iš 10

Čia mes susiduriame su langų valikliu „Kärcher WV 5 Premium“, modelis aukštos klasės kuris greičiausiai yra vienas geriausių šiuo metu rinkoje. Būtent dėl ​​šios priežasties, atsižvelgiant į didelį produkto potencialą, mes nusprendėme jį tiesiogiai peržiūrėti, kad galėtume geriau įvertinti medžiagas ir realų praktinį jo veikimą.

Karcher WV 5 Premium pakuotė

Pirmasis veiksnys gauna tikrai gerą balą, visų pirma dėka vieno mokesčio: šio pirmojo skyriaus balsavimas yra vienas aukščiausių tarp visų mūsų išnagrinėtų stiklo valymo priemonių apžvalgų. Pirmiausia prisiminkime, kad „Kärcher WV 5 Premium“ yra a automatinis stiklo valiklis, įrengtas vidinis variklis, leidžiantis greitai išsiurbti skysčius, naudojamus langams valyti.
Ten vieno mokesčio derlius, techninius duomenis pateikė pati Kärcher, gali pasigirti 105 kv, daug didesnė nei vidutinė vertė, kuri yra apie 60–70 kvadratinių metrų. Kad būtų aiškiau, su „Kärcher WV 5 Premium“ turėsite galimybę valyti iki 35 langų su vienu įkrovimu, tada veidrodžiai ir viso namo stiklas (nebent jūs gyvenate Bekingemo rūmuose).

Karcher WV 5 Premium šepetys

Purkštukas, tiksliau Šepetys aukščiau nufotografuoto valytuvo standartinis dydis yra 28 cm, taip pat tankas kolekcija, kurios talpa yra 100 ml. Pabrėžiame šį aspektą, kad suprastumėte, jog, nepaisant puikios vieno įkrovimo našumo, „Kärcher WV 5 Premium“ yra toks pat praktiškas ir lengvas produktas, kaip ir visi kiti rinkoje esantys.

2. Baterija: įvertinta 9,5 iš 10

Lygiai taip pat patenkinamas yra antrasis veiksnys, kuriame detaliai matome akumuliatoriaus charakteristikas. Dėl galingos baterijos, turinčios a puikus autonomijos / įkrovimo santykis, „Kärcher WV 5 Premium“ leidžia ilgas darbo sesijas ir kitus privalumus, kuriuos suteikia tam tikros technologijos, pavyzdžiui, stebėjimo šviesos diodas, kurį aptarsime pagal ketvirtąjį veiksnį. Daugelio kitų „Kärcher“ langų ploviklių modelių autonomija yra 20 arba daugiausia 25 minučių, o tai iš tikrųjų puikiai prilygsta vidurkiui. Kita vertus, mūsų ištirti duomenys leidžia jums turėtinenutrūkstamas veiksmas apie 35 minutės, net jei įkrovimo laikas yra šiek tiek ilgesnis. Visuose „Kärcher“ modeliuose naudojamos ličio baterijos, kurių įkrauti mažiau galingiems modeliams paprastai reikia ne daugiau kaip 2 valandas. Šiose nuotraukose galite pamatyti įkroviklį ir įkrovimo prievadą.

„Karcher WV 5 Premium“ akumuliatorių įkroviklis

Kita vertus, mūsų analizuoto modelio atveju jie yra būtini 185 minutės įkrovimui. Apibendrinant: „Kärcher WV 5 Premium“ pasiūlymai didesnis autonomija palyginti su kitais modeliais, tačiau visas įkrovimas trunka valandą ilgiau.

„Karcher WV 5 Premium“ įkrovimas
Šį antrąjį veiksnį darome išvadoje bateriją galima lengvai išimti iš fotoaparato korpuso, todėl privalomo pakeitimo atveju nebūsite priversti kreiptis į techniką ar pačią „Kärcher“ tarnybą.

3. Priedų angos: įvertinta 9 iš 10

„Karcher WV 5 Premium“ pasirenkama meškerėPereikime prie trečiojo veiksnio, kurį įvertinome labai teigiamai. Norėtume patikslinti, kad balas nesiekia maksimalaus tik todėl, kad pateiktas priedų komplektas, nors ir yra, nėra išsamus. Be jokios abejonės, turime pagilinti šį aspektą, nes kalbame apie produktą, kuris, palyginti su daugeliu kitų tos pačios rūšies, parduodamas brangiau.
Nors „Kärcher WV 5 Premium“ jau siūlo daugybę priedų, turėkite tai omenyje galite nusipirkti daugelį kitų, vienas iš daugelio yrateleskopinis strypas priešingos nuotraukos, kuri vien verta šiek tiek mažiau nei 40 eurų. Tada gerai suprantate, kad pateikiant „Kärcher WV 5 Premium“ į rinką su visais turimais priedais, kaina būtų per didelė ir nepasiekiama paprastam vartotojui. Kita vertus, jokiu būdu nėra tikra, kad teleskopinis strypas ar kiti papildomi priedai yra būtini. Niekada nepamirškite, kad konkretaus modelio ir papildomų priedų pirkimą pirmiausia turėtų nulemti jūsų subjektyvūs poreikiai. „Kärcher“, siūlydama į pakuotę įtrauktų pagrindinių priedų paketą ir galimybę nusipirkti kitus suderinamus priedus atskirai, leidžia paprastam vartotojui pirkti tik tai, ką iš tikrųjų naudos, ir vartotojui, kuriam ypač reikia užpildyti šį langų ploviklio modelį. . su tiksliniu pirkiniu. Papildomų priedų galite rasti tiek „Kärcher“ svetainėje, tiek geriausiuose internetiniuose vitrinose.

Pridedami „Karcher WV 5 Premium“ priedai

Pirkimo metu, kaip matote iš mūsų pridėtų nuotraukų, „Kärcher WV 5 Premium“ siūlo šiuos priedus ir antgalius:

  • Mažas antgalis sunkiausiems kampams ir išlenktiems paviršiams (170 mm pločio)
  • Purkštuvas kur dėti vandens ir ploviklio valymui (pridedamas ploviklis)
  • Mikropluošto audinys langams muiluoti ar dryželiams pašalinti (audinį galima skalbti skalbimo mašinoje)

4. Lengva naudoti: įvertinta 9 iš 10

Paskutinis veiksnys yra susijęs su naudojimo praktiškumu, dar vienu aspektu, kai dabar analizuojamas modelis yra puikus, taip pat šiame skyriuje gaunamas gana patenkinamas balas. Mes jau kalbėjome apie akumuliatoriaus šviesos diodą, kuris rodo, kai baterija yra visiškai įkrauta, taip išvengiant nereikalingo papildomo laiko iki atkūrimo etapo. Tiesą sakant, įkrovimo metu, t 3 šviesos diodai mirksi, kol ličio baterija bus visiškai įkrauta. Maža to, darbo etape 3 šviesos diodai taip pat parodys autonomijos būseną, kad jų nenustebtų netikėtumas ir netikėtai tektų nutraukti valymą dėl išsikrovusios baterijos.

„Karcher WV 5 Premium“ lemputė

Pereikime prie tarpiklis, nufotografuotas žemiau: labai naudingas elementas, kuris retai sutinkamas ant langų ploviklių.

Tarpinė „Karcher WV 5 Premium“

Tai yra purkštuko pratęsimas, kuris palengvina langų kraštų valymą šalia staktų.
Šioje nuotraukoje yra tankas tai yra „Kärcher WV 5 Premium“ nuimamas: ši funkcija yra naudinga, nes ją bus lengviau išvalyti ir tai padės geriau prižiūrėti prietaisą.

Karcher WV 5 Premium nuimamas bakas

Mes dar kartą pakartojame, kad apie tai jau kalbėjome anksčiau, kad „Kärcher WV 5 Premium“ pakuotėje taip pat yra ploviklio (žr. nuotrauką žemiau).

Pridedamas „Karcher WV 5 Premium“ valiklis

Pabaigoje sakome, kad „Kärcher WV 5 Premium“ matmenys yra vidutiniai, kaip ir svoris 70 gramų.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos