▷ Kiek kainuoja lovos šildytuvas?

Pagrindiniai elementai norint įvertinti lovos šildytuvo kainą

Kas yra lovos šildytuvas?

Žiemos viduryje paklodė yra idealus įrankis kad pasiektų patogią temperatūrą net po paklodėmis. Tiesą sakant, radiatoriai ne visada yra idealus ar pakankamas sprendimas, nes jie labai paveikia sąskaitą ir rizikuoja per daug išdžiovinti orą, todėl aplinka yra nesveika. Bet kas iš tikrųjų yra apklotas?
Dažnai painiojama su elektrine antklode, o antklodė skiriasi nuo pastarosios tuo, kad ji eina dedamas tarp paklodžių ir čiužinio, puikiai įtempta. Praktiškai tai yra labai stora antklodė, kurios viduje yra elektrinė viela, vadinama rezistoriumi, kuri sušils, kai antklodė bus prijungta prie maitinimo lizdo. Todėl šiuo tikslu antklodės turi a komandą dedamas ant elektros laido, kuris leis jums pasirinkti temperatūrą arba nustatyti kitas papildomas funkcijas, tokias kaip laikmatis ar automatinis išsijungimas.

Rinkoje yra daugybė įvairių medžiagų ir įvairių formų apklotų, tarp kurių mes siūlome šiuos modelius atsižvelgiant į jų puikią kokybę ir paprastą naudojimą:

Jei jus domina sužinoti daugiau apie techninės savybės ir funkcijos šių įrenginių taip pat rekomenduojame perskaityti mūsų pirkimo vadovas lovos šilčiau.
Kitose pastraipose mes išsamiai pamatysime a kokios kainos rinkoje esančių paklodžių galima įsigyti, nurodant elementus, pateisinančius tam tikrą kainų svyravimą.

Nuo ko priklauso lovos šildytuvo kaina?

Paklodės kaina gali iš esmės skirtis, atsižvelgiant į daugybę techninių charakteristikų, pradedant nuo nuo 20 eurų iki net iki 200 eurų. Veiksniai, kurie labiausiai įtakoja kainą, yra medžiagos, matmenys, valdiklių tipas, galia ir papildomos funkcijos.
Produktai apatinis galas todėl bus priemonės, tinkamos tik viengulėms lovoms, kurių galia apytiksliai 50 vatų ir tik su pora pasirenkamų temperatūrų. Pigiausios medžiagos neabejotinai yra tos sintetika, kurie taip pat nėra labai kvėpuojantys. Galiausiai šios kainų kategorijos modeliai paprastai nesiūlo jokių papildomų funkcijų.
Paklodė vidutinės klasės jie gali būti dvigubo dydžio ir paprastai būdingi didesnei galiai, kuri gali siekti maždaug 90 vatų. Šioje kainų kategorijoje bus galima pasirinkti keli temperatūros lygiai o kartais nusprendžia pašildyti tik vieną iš dviejų apkloto pusių. Ši funkcija praverčia dalinant lovą su kitu asmeniu. Šiuose gaminiuose naudojami audiniai gali būti tiek sintetiniai, tiek natūralūs, tačiau šioje kainų kategorijoje dažniausiai randama antibakterinių ir kvapą mažinančių medžiagų. Jie aiškiai dalyvaus daugiau papildomų funkcijų, pvz., greitas šildymas ir automatinis išjungimas.
Tekstilinės lovos šildytuvas
Lovos šildytuvai rafinuotesni ir brangesnigaliausiai, jie paprastai turi dvigubus dydžius ir dažnai yra pagaminti iš visiškai natūralių medžiagų, tokių kaip merinosų vilna. Galia gali pasiekti ir šiais atvejais 150 vatų ir jūs galite pasirinkti iki 9 temperatūros lygių pasirenkamas. Šie modeliai taip pat pasiūlys didesnis papildomų funkcijų skaičius, pvz., greitas šildymas, laikmatis, automatinis išsijungimas ir diferencijuotos zonos. Atsižvelgiant į platų galimų funkcijų spektrą, valdikliai taip pat bus tobulesni, geriausiuose iš jų bus naudojamas a Skystųjų kristalų ekranas.
Valdymas su LED ekranu
Tačiau reikia pažymėti, kad, nepaisant kainos, visi antklodė turėtų turėti keletą apsaugos sistemos kurie leidžia jį naudoti nepatiriant nemalonių buitinių avarijų. Todėl atkreipkite dėmesį į tai, kad antklodė, kurią norite įsigyti, turi dvigubą izoliaciją, Europos Sąjungos CE ženklą ir apsaugą nuo perkaitimo. Be to, šiais laikais dauguma rinkoje esančių apklotų turi nuimami valdikliai, kad galėtumėte lengvai nusiplauti gaminį. Geriausius modelius galima plauti ne tik rankomis, bet ir skalbimo mašinoje, esant maksimaliai 40 ° C temperatūrai.
Lovos šildytuvas su nuimamu valdymu

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos