10 vasaros kvepalų su jūra a

Apie ką svajojate vasaros dienomis, kai saulė visomis jėgomis šildo jūsų kūną? Tikriausiai norite atvėsti putojančiose jūros bangose. Laimei, nereikia iškart keliauti į pajūrį. Tiesiog pabarstykite gaivų aromatą savo kūne! Galų gale, puikūs vasaros kvepalai yra su jūros kvapo natomis. Kviečiame jus į kvapų apžvalgą, kuri atneš jums karščio palengvėjimą, kaip niekas kitas.

Puikūs vasaros kvepalai - jūros kvapai

Kuo kvepia jūros kvepalai vasarai?

Jūros kvepalai kvepia lengvai, švariai ir gaiviai. Jie prisimena jūros vėją, švarų orą ir ką tik išskalbtus drabužius, kurie kvepia vėju. Pabarstę save tokiu kvapu, pajusite gyvybingumo ir gaivos antplūdį, kurio taip laukta vasarą.

Kvapų užrašai, kuriuos galima pajusti jūrinės kilmės kvepaluose, yra:

  • vaisiai: bergamotė, citrina, mandarinas, melionas, abrikosas;
  • subtilios gėlės: levanda, jazminas, lotoso žiedas;
  • medienos aromatai: kedras, santalas;
  • mėtos;
  • muskusas;
  • gintaras.

Žinoma, yra daug daugiau skonių, kurie yra uždaryti į jūros butelius! Mes ruošiamės pažvelgti į labiausiai mėgstamus šviežius kvepalus su jūros šaknimis!

Moteriški kvepalai vasarai

1. Mūsų sąrašas atsidaro grynu kvapu kaip kalnų upelis. tai yra Amžinybė „Aqua“, autorius Calvin Klein. Moteriški vasaros kvepalai kvepia laisve, džiaugsmu ir krištolo gaiva. Tokie aromatai kaip agurkas, obuolys, bijūnas, baltasis muskusas ar jazminai priverčia „Eternity Aqua“ subtiliai jausti ir skoningai.

2. Pereinant prie kitų kvapiųjų medžiagų, mes uždavome jums klausimą: kuris augalas yra pats gaiviausias ir gaiviausias? Kas buvo pirmas dalykas, kuris kilo jūsų galvoje? Ar tai gali būti … mėtos? Bravo! Kvepalų gamintojai tai puikiai žino, todėl noriai uždaro jo aromatą jūros buteliuose. Kvapai, kuriuose yra mėtos užuominų, yra, pavyzdžiui Acqua di Gioia Giorgio Armani, arba „laimės vanduo“. Šis aromatas yra gaivos sprogimas! Mėtų ir citrinos, cukraus ir pipirų, subtilaus jazmino ir būdingo kedro derinys yra nepamirštamų įspūdžių, lengvumo ir gaivos garantas.

3. Apsistojus prie jūros kvepalų, išsiskiriančių mėtų gaiva, neįmanoma to nepaminėti L’eau par Kenzo, kvepalų jaunoms, džiaugsmingoms ir savimi pasitikinčioms moterims. Mėtos, energingas mandarinas ir gaivinantys pipirai susimaišo krištolo skaidrumo butelyje, suteikdami nepaprastai harmoningą, skaidrų kvapą.

4. Moteriški kvepalai vasarai, kurių dėka pajusite gaivos antplūdį, o aplink jus pasklis sultinga, jausminga ir gaivi aura. Paradiso Azzurro pasirašė su prekės ženklu „Robero Cavalli“. Šis rojaus aromatas yra citrusinių ir gėlių natų derinys su medienos aromato priemaiša. Pats krištolo mėlynas butelis atneša atgaivą, palaimingą ramybę ir malonumą.

5. Mūsų sąraše taip pat buvo daiktų iš „Dolce & Gabbana“. Iš šių itališkų mados namų pasirinkome vieną ir du jūros kvapus. Pirmasis – ikoniški moteriški kvepalai Šviesiai mėlynas! Užburiantis, gilus, traškus, mergaitiškas – toks yra šis mėlynas aromatas. Kvapo kūrėjai butelyje uždarė Sicilijos citrusinių vaisių, žalių obuolių energiją ir aistringą bambuko kvapą. Kvapas yra skaidrus kaip ašara ir stimuliuoja kaip vonia jūros bangose.

Vyriški vasaros kvepalai

6. Antroji prekė, pasirašyta „Dolce & Gabbana“ prekės ženklu, yra vyriški kvepalai Šviesiai mėlynas „Living Stromboli“. Visi žinome dizainerių meilę Viduržemio jūros akcentams – jie ją gabeno į šį kvepalų buteliuką. Vyrams skirtas „Light Blue“ kvepalų atitikmuo yra sukurtas vyrams, pilniems energijos, drąsos ir noro veikti. Vandeninį aromatą sukuria originalios raudonųjų pipirų ir pelargonijų natos kartu su traškiais citrusais.

7. Kiti vyriški vasaros kvepalai, kurie yra tarsi gaivos šaltinis, apima Acqua Essenziale Pour Homme Salvatore Ferragamo. Dar vienas aromatas, kuriame yra mėtų aromatų, tačiau šį kartą derinyje su pelargonija, rozmarinu, levandomis, pačiule ir muskusu. Verta pabandyti!

8. Vyrų kvepalai neabejotinai atneš vėsą ir atgaivą karštomis dienomis Šaltas vanduo Vyrai Davidoffas. Nuo pat akimirkos, kai žiūrite į mėlyną, klasikinį buteliuką, per nugarą bėga kietas šiurpas iver „Cool Water“ yra krištolo skaidrumo, energingas ir gilus aromatas, kurio stiprumą sudaro jūros ir žaliosios natos, taip pat mėtų ir rozmarinų aromatai. .

9. Jūrų kilmės skonių tyrimas nebūtų išsamus be vyriško kvapo Mėlynoji žemė Trussardi. Užmerkite akis ir įsivaizduokite, kaip jūros horizonte tęsiasi mėlyna spalva, gražus paplūdimys ir dangiškas vėjelis. Tokią patirtį suteikia „Mėlyna žemė“, kurios nuostabų aromatą semiasi nestandartinis kartaus apelsino, samanų, kašmyro medienos ir zomšos derinys.

10. Kvepalai užbaigia mūsų gaivių jūrinių kvapų, puikiai tinkančių vasarai, sąrašą Florabellio iš Diptyque, skirtas tiek moterims, tiek vyrams. Gaiviuose unisex kvepaluose yra jūros natų, jūros druskos, skrudintų kavos pupelių ir pankolio aromatų. Pakanka kelių lašų, ​​kad pajustumėte neįtikėtinos atgaivos srautą.

Dabar, kai žinote, kokie kvepalai puikiai tinka vasarai, palikime jus ramybėje su šiuo gaivumu ir grynumu. Jei norite pajusti jūros vėjelio aromatą ant savo kūno, išsirinkite mėgstamą kvapą sau ir vyrui, o paskui visą vasarą mėgaukitės energija ir gaiva. Sėkmės!