▷ „Klarstein New Bre“ apžvalga

„Klarstein New Breeze“ 9

Mūsų įvertinimas dėl lemiamų veiksnių renkantis nešiojamąjį oro kondicionierių

1. Struktūra: įvertinta 8,5 iš 10

Prieš gilindamiesi į detales ir aprašydami produkto savybes, primename skaitytojams, kad „Klarstein New Breeze 9“ yra jaunas modelis ir priklauso vidutinei kainų grupei. Pirmasis veiksnys susijęs su šio nešiojamojo oro kondicionieriaus struktūra, ir balsavimas tikrai vertas. Mums ypač patinka dizainas, net jei tai visiškai neturi įtakos nuosprendžiui. Kita vertus, tai, kas paskatino mus „Klarstein New Breeze 9“ įvertinti gerai, yra jo lengvas mobilumas ir patogumas, kurį jį galima įdėti į namus. pasukami ratai ir nuo kompaktiškas dydis produkto.

Tikrai pridedamos nuotraukos padės geriau suprasti, nes akivaizdu, kaip mūsų nagrinėjama erdvė išnaudoja visų pirma aukštį. Tačiau tikslūs matmenys yra šie: 29,5 x 77 x 36 cm (plotis x aukštis x gylis)kurie daugiau ar mažiau atitinka rinkos standartus.
Tas pats pasakytina ir apie svoris (24,3 kg), kuris, atsižvelgiant į ratų buvimą, nesukelia jokių problemų, net jei trūksta tikros rankenos, kad būtų lengviau judėti. Ilgis lanksti žarna yra 1,5 metro skersmens, 14 cm skersmens, puikiai telpa kanonuose. Elektros kabelio ilgis nenurodytas, tačiau nurodoma, kad jį galima laikyti, kai „Klarstein New Breeze 9“ yra ramybės būsenoje.

2. Našumas: įvertinta 7,5 iš 10

„Klarstein New Breeze 9“ kolokacijaVeiklos koeficientas yra teigiamas: mes priskyrėme 7,5 balą iš 10 dėl priežasčių, kurias dabar paaiškinsime.
„Klarstein New Breeze 9“ yra oro garų neišgarinantis oro kondicionierius, tikėtina, kad jo srautas nebus ypač didelis.
Tačiau aš oro modeliai jie tam tikru požiūriu yra praktiškesni nei vandens pagrindo: jie neturi bako papildyti ir nereikia atlikti su kalkėmis susijusios priežiūros.
Kalbant apie aušinimo galią, tai matuojama BTU: „Klarstein New Breeze 9“ sustoja ties 9000, nėra labai didelė vertė, tačiau gana įprasta savo kainų diapazone.
Naudodami šį parametrą, net jei reikia atsižvelgti ir į kitus veiksnius (pvz., Namo ekspoziciją, langų dydį, kiek mašinų veikia vienoje patalpoje), galime pasakyti, kad šis produktas jis gali veikti 20/30 m² ploto kambaryje.

3. Funkcijos: Įvertinimas 8 iš 10

Funkcijos faktorius yra neabejotinai stipri šio įrenginio vieta, kuri tiek iš fotoaparato korpuso, tiek per nuotolinio valdymo pultą leidžia pasirinkti daugybę skirtingų galimybių.
Pabandykime šiek tiek apšviesti pagrindinius, kurie padės jums geriau valdyti orą. Įeina „Klarstein New Breeze 9“ veikia su įjungimo / išjungimo mygtuku, po kurio galite pasirinkti pageidaujamą režimą: aušinimas, oro sausinimas arba ventiliatorius.
Su i +/- klavišai vietoj to galite pasirinkti tikslią temperatūrą, o tas pats taip pat naudojamas užrakinti klavišus, kad mažieji negalėtų „žaisti“ su nešiojamu kondicionieriumi, galbūt pakeisdami nustatymus.
Žemiau randame laikmatis, leidžiančią tiek užprogramuoti produkto paleidimą, tiek išjungimą. Pagaliau, bet mums ypač svarbu, turime nakties rėžimas, kuris sumažina aušinimo galią, taigi ir triukšmą bei sąnaudas.

4. Vartojimas: įvertinimas 7 iš 10

„Klarstein New Breeze 9“ energijos ženklasBaigėme ankstesnę pastraipą, kalbėdami apie vartojimą, kuris yra pagrindinė šio veiksnio tema, kurioje „Klarstein New Breeze 9“ tikrai nusipelno teigiamo balsavimo.
Ten energijos reitingas iš tikrųjų tai yra Į, pusiaukelėje tarp geriausios ir blogiausios vertės (atitinkamai A +++ ir D), taip pat kiti etiketės pateikti duomenys apibūdina vidutinį kondicionierių: vardinė galia 2,6 kW, energijos vartojimo efektyvumas vėsinimo režimu – 2,6 EER ir suvartojimas kWh / 60 min – 1,0.
Vis dėlto svarbu žinoti tai, kad tiesa, kad naudojant A energinės klasės produktą galima sutaupyti gerai, tačiau rekomenduojame gerai įvertinti savo situaciją: pavyzdžiui, jei gyvenate mieste, kuriame karšta keletą mėnesių, o jūs esate namuose maksimalaus karščio valandomis, galbūt geresnio (A + ar aukštesnės klasės) produkto pirkimas yra toliaregiškas sprendimas, kuris laikui bėgant leis amortizuoti pradinę investiciją.

5. Poveikis aplinkai: įvertinimas 7 iš 10

Be nešiojamojo oro kondicionieriaus vartojimo, svarbu atsižvelgti ir į kitus su: aplinkos tvarumas, tema, kurios nebegalima ignoruoti. Vienas teršalas yra šaltnešio dujos naudoja oro kondicionieriai: yra keletas tipų, net labai skiriasi vienas nuo kito taršos požiūriu. „Klarstein New Breeze 9“ naudoja dujas, kurios iš tikrųjų labiau paplitusios tarp stacionarių oro kondicionierių, vadinamų R32 ir žymiai ekologiškesnis nei „senasis“ R410a. Iš tiesų, R32 prisideda prie globalinio atšilimo koeficiento (GWP) apie 675, palyginti su 2088 R410a.
Energijos etiketėje taip pat pateikiami duomenys apie: triukšmas. Miego funkcija sumažina išskiriamų decibelų skaičių, kad būtų galima ramiai miegoti, tačiau maksimali smailė „Klarstein New Breeze 9“ yra 64 dB, visiškai vidutinis. Iš tiesų, tiksliau sakant, dauguma rinkoje esančių modelių, net ir patys brangiausi, beveik visada rodo 65 dB. Akivaizdu, kad žmogaus ausiai neįmanoma suvokti šio skirtumo, taip pat nurodome, kad triukšmo suvokimas gali priklausyti nuo įvairių veiksnių: kaip ir kur dedamas „Klarstein New Breeze 9“, jei kambaryje yra keli žmonės, jei įjungtas televizorius ir kiti. Pabaigoje sakome, kad, net jei to nenurodo gamybos įmonė, nakties rėžimas gamins apytiksliai 20 dB triukšmo.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos