Akių kontūro tepimo būdai

Akių pieštuku nubrėžti tolygią ir tobulą liniją yra tikras iššūkis. Tačiau šiek tiek tiksliai ir tinkamai dozuodami kantrybę gausite puikų rezultatą. Su laiku taip pat ateis praktika, o linijų dažymas prieš akis trumpai užtruks. Žemiau pateikiami praktiniai patarimai, populiarios technikos ir klaidos, kurių reikėtų vengti „užmetant akį“.

Pradedantiesiems galite pasirinkti rašiklio akių kontūro. Jis yra storesnis nei ploni šepečiai ir lengviau valdomas, o tai ypač svarbu pradedantiesiems. Linijos forma turėtų būti pritaikyta akies formai ir progai. Norėdami įsitikinti, kuris makiažas labiausiai tinka jūsų veidui, galite išbandyti kiekvieną iš šių būdų.

Klasikinė linija ant akies

Tai geras pasirinkimas mažiau įgudusioms moterims – tai gražiai atrodo kiekvieną dieną ir tinka daugumai moterų. Linija ant voko jis neturi prasidėti lygiu vidiniu akies kampučiu. Jis gali prasidėti ten, kur blakstienos pradeda tankėti. Jis turėtų palaipsniui, švelniai sustorėti link išorinio akies kampo. Galite naudoti 3 linijų techniką ir piešti ją po gabalėlį. Klasikinis linija kasdien neturėtų būti per ilgas. Jo galas turėtų būti aštrus kaip adata.


Triukas!

Kad būtų lengviau nudažyti liniją, laikykite rankas tvirtai. Palaikykite alkūnę, pavyzdžiui, ant stalo, tada pradėkite piešti linijas.


Nuryti

Arba linija su „uodega“. Jis turi šiek tiek kitokią formą nei klasikinis atitikmuo, tačiau tapyba prasideda taip pat. Kad linija padidintų akį ir suteiktų jai gražią formą, nuo akies kampo nubrėžkite ploną liniją ta kryptimi, kur apatinė blakstienų linija kyla aukštyn. Bus suformuotas trikampis, palengvinantis tikslios linijos gavimą. Laikas sujungti trikampį su likusia linija. Norėdami tai padaryti, „ištraukite“ jį nuo akies centro ir prijunkite prie apatinių blakstienų priauginimo galo – perėjimas turėtų būti lygus ir tikslus. Galiausiai užpildykite trikampio kontūrą spalva.

Kartais makiažas atrodo geriau, kai akių kontūro tęsiasi viršutinė blakstienų linija. Viskas priklauso nuo akies formos. Verta išbandyti abu variantus. Svarbu, kad dažant akis būtų atvira, atsukta į veidrodį.


Akių kontūro linijos – dažnos klaidos

  1. Tapydami netraukite odos į šoną, nes linija jis gali iškreipti ir prasilenkti už natūralios akies linijos. Tada gausite karikatūrą „Kleopatros efektas“. Kad būtų lengviau tepti akių kontūrus, galite pakelti antakius tarsi nustebę.
  2. Linija turėtų būti drąsus išoriniame kampe – taip pabrėžiate jo formą, o akis tada atrodo natūraliai. Jei storis yra vienodas visoje blakstienų linijoje, tai nėra didelė klaida, tačiau akis praranda gylį. Gaila.
  3. Nepamirškite kruopščiai užpildyti tarpų tarp blakstienų. Savo tualeto reikmenų krepšį taip pat aprūpinkite mažu šepetėliu gelinis akių pieštukaskuriuo galite pasiekti kiekvieną tarpą tarp blakstienų ir padaryti juos dar storesnius.
  4. Pagrindas yra makiažo patvarumo pagrindas. Ypač vasarą – net ir labiausiai tobula linija galų gale jis gali išsitepti veikiamas temperatūros ir oro drėgmės. Įsitikinkite, kad jūsų akies vokas nėra nuleistas. Pagrindas padarys akių makiažą ilgalaikį ir linija neatšoks. Žemiau rasite papildomų patarimų, kaip dažyti nukarusius vokus.

Nuleistas akies vokas

Kaip padaryti liniją su akių kontūrojei oda po antakiu patenka ant kilnojamosios voko dalies? Naudokite šiek tiek kitokią techniką. Menas taikyti liniją ant akies nukarusiu voku yra pabrėžti jos grožį ir užmaskuoti mažus trūkumus. Nubrėždami liniją, turėtumėte pradėti nuo vietos, kurią turite išoriniame akies kampe, įvertinimo. Tokiu atveju linija turėtų pratęsti apatinę blakstienų liniją. Jis neturėtų būti per ilgas, nes ištraukta uodega gali iškreipti akies kamputį ir suskaidyti voko kritimo vietoje, o tai dar labiau pabrėš. Gera šiek tiek anksčiau užbaigti valą išoriniame kampe, kuris vizualiai pakels akies kamputį ir jį atidarys. Verta bandymais ir klaidomis patiems nustatyti linijos nubrėžimo momentą, kad linija nenutrūktų po oda.

Atminkite, kad ne visada turite pasirinkti juodą akių kontūrą. Gražiai atrodo ir grafito ar rudos spalvos linijos. Išbandykite visus būdus, kaip nudažyti liniją, ir išsirinkite sau tinkamiausią.