Diskinis pjūklas: koks yra m

Diskiniai pjūklai yra būtinas įrankis bet kurioje dirbtuvėje. Jei jums reikia naujos priemonės profesionaliam darbui ar „pasidaryk pats“ projektams, jūs patekote į reikiamą vietą. Žemiau mes siūlome jums išsamų palyginamąjį vadovą, kad galėtumėte pasirinkti tarp geriausių rinkoje esančių juostinių pjūklų modelių.

Diskiniai pjūklai yra ideali medžio apdirbimo priemonė. Jie idealiai tinka tiksliems darbams, nes leidžia jums atlikti labai tikslius pjovimus. Jomis galima pjauti metalą, aliuminį, vinilą, plieną ir net keramiką. Tai yra sunkūs įrankiai, būtini bet kokiam metalo ar medžio profesionalui.

Svarbiausias

 • Yra du pagrindiniai diskinių pjūklų dizainai: stalas ir rankinis. Rankiniai pjūklai yra lengvesni, juos galite pasiimti visur, kur norite, ir jie puikiai tinka mažiems projektams. Stalviršiai yra galingesni, nors jų negalima perkelti, nes jie pritvirtinti prie darbo stalo.
 • Diskiniai pjūklai yra įrankiai, leidžiantys pjauti labai tiksliai. Jie taip pat yra labai galingi įrankiai, todėl netinka visiems darbams. Jei tai, ko ieškote, yra „pasidaryk pats“ projektams, galbūt norėsite pasirinkti kitą pjūklo tipą, pavyzdžiui, juostinį pjūklą ar dėlionę.
 • Diskiniai pjūklai yra pavojingas įrankis, todėl rekomenduojama naudoti visas saugos priemones. Venkite nelaimingų atsitikimų ir laikykitės specialistų patarimų, susijusių su saugumu.

Reitingas: geriausi diskiniai pjūklai rinkoje

Čia yra įdomiausi diskiniai pjūklai šiandien rinkoje. Kiekvienas iš jų turi skirtingas savybes, todėl gerai apžiūrėkite, kad nepadarytumėte klaidų. Tikimės, kad šiame puikių produktų sąraše rasite tą, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius ir, žinoma, jūsų biudžetą.

1 pozicija: „Einhell TC-TS 2025 U“

Diskinis pjūklas „Einhell TC-TS 2025U“ yra vienas geriausių rinkoje. Tai stalo pjūklas, todėl tvirtinamas prie kokybiško stalo. Stalas yra labai patogus dirbti, o pjūklas yra reguliuojamas tiek kampu, tiek aukščiu. Naudodami šį pjūklą, be jokių pastangų visada pasieksite puikius pjūvius.

Jame yra mikroschemų išsiurbimo sistema, kad galėtumėte tobulai pjauti netrukdydami dulkėms. Jame yra lygiagretus sustojimas su ekscentriniu prispaudimu ir pjovimo diskų apsauga. Variklis yra 240 V, o ašmenų plotis yra 250×30 mm, todėl galite pjauti plačius gabalus. Jei maksimalus pjovimo aukštis yra 85 mm, pjausite greitai ir švariai.

2 pozicija: „Bosch PKS 55 A“

Diskinis pjūklas „Bosch PKS 55“ yra kompaktiškas ir užtikrina kokybišką pjovimą. Be to, kadangi jis sveria mažiau nei kiti modeliai, galite dirbti patogiai ir be jokių pastangų. Dėl ergonomiškos guminės rankenos tai lengva valdyti. Jame yra didelio atsparumo pjovimo diskas, kurį galite naudoti ilgą laiką.

Jis įvertintas 240 V įtampa ir turi dulkių indą, kuris sugeria medžio drožles, kad pjovimo vieta būtų švari. Jame yra jungties užraktas, kurį galima įjungti iš abiejų pusių, neleidžiančių jo netyčia prijungti. Dėl galingo variklio galėsite atlikti įprastas užduotis, pjaudami iki 55 mm medieną.

3 pozicija: „Makita 5008MG“

Jei ieškote galingo diskinio pjūklo, kad galėtumėte dirbti bet kokį darbą, „Makita 5008MG“ yra jūsų ieškomas įrankis. Tai rankinis diskinis pjūklas, šiek tiek brangesnis už kai kuriuos modelius, tačiau dėl savo kokybės ir našumo tai puikus pasirinkimas. Jis turi puikią galios, ilgaamžiškumo ir naudojimo paprastumo pusiausvyrą.

Dėl galingo 1800 W variklio jis sugeba sukti 5200 RPM. Jos pjovimo galia yra 75 mm 90 ° kampu, o didžiausia pasvirimo galia – 50 °. Jis taip pat turi teigiamus sustojimus esant 22,5º ir 45º, o tai leidžia jums labai plačiai pjauti. Jis puikiai tinka daugiausiai darbo reikalaujantiems darbams ir dėl savo komponentų yra labai lengvas.

4 pozicija: „Einhell TC-CS 1400“

„Einhell“ rankinis diskinis pjūklas siūlo geriausią kokybės ir kainos santykį rinkoje. Tai puikus pjūklas profesionalams ir „pasidaryk pats“ entuziastams. Tai labai galingas įrankis, pasižymintis puikiu medienos ir medienos medžiagų naudojimu. Grūdintas peilis leidžia pjauti kompozicines pluošto medžiagas.

Tai labai paprasta naudoti, nes jūs galite reguliuoti pjovimo gylį ir nuolydį be įrankių. Jis turi saugaus stabdymo galimybes rankenoje ir apsaugantį nuo įstrigimo apsauginį pleištą. Su labai galingu 1400 W varikliu jis sukuria 4800 aps / min apsisukimų greitį. Tai leidžia pjauti 65 mm 90 ° kampu ir 45 mm 45 ° kampu.

5 pozicija: „Silverline“ 285873

Universalus diskinis pjūklas, kurio kaina pritaikyta visoms kišenėms. Puikiai tinka bet kokiam „pasidaryk pats” ir mažam remonto darbui. Jame yra lazerio kreipiamoji šviesa, kad pjovimas būtų tikslesnis. Guminė rankena sugeria erzinančią vibraciją ir turi dulkių sugerties baką.

Naudodami 1400 W variklį, leidžiantį sukti 4500 RPM, galite be vargo įgyvendinti beveik bet kokį projektą. Maksimali pjovimo galia yra 63 mm 90 ° kampu ir 40 mm 45 ° kampu. Jis sveria 5 kg, todėl jis gali būti šiek tiek sudėtingas ir sunkus, tačiau naudojant ergonomišką rankeną ir lygiagrečius kreipiklius darbas su šiuo pjūklu yra vėjelis.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie diskinius pjūklus

Yra daug diskinių pjūklų modelių, todėl prieš pasirinkdami modelį turėtumėte žinoti visas jų savybes. Svarbu, kad prieš pirkdami suprastumėte, kaip veikia šios priemonės ir kokie jie yra. Čia pateikiamas vartotojų dažniausiai užduodamų klausimų, kurie padės jums gerai įsigyti, sąrašas.

Moteris su diskiniu pjūklu

Diskiniai pjūklai leidžia tiksliai ir kampuotai pjauti.
(Šaltinis: Diaz: 73042950 / 123rf.com)

Kas yra diskinis pjūklas?

Diskinis pjūklas yra mašina, skirta išilginiams ir įstrižiems pjovimams atlikti iš įvairių medžiagų. Jame sumontuotas galingas elektros variklis, kuris dideliu greičiu suka dantytas apskritas mentes. Šį posūkį ar revoliuciją paaiškina RPM, kuris yra „Apsukimų per minutę“ trumpinys. Kuo didesnė galia, tuo daugiau apsisukimų.

Diskiniai pjūklai plačiai naudojami dailidžių darbuose. Prieš juos naudojant reikia atsižvelgti į medžiagos tipą ir prie jo pritaikyti lapą.

Diskinis pjūklas leidžia dirbti su tokiomis medžiagomis kaip medis, metalas ar plastikas. Jie yra labai vertinami, nes leidžia labai tiksliai ir kampuotai pjauti.

Kokie yra pagrindiniai diskinio pjūklo naudojimo būdai?

Diskiniai pjūklai naudojami tiksliai pjaunant medžiagas. Geriausias dalykas, susijęs su šiais įrankiais, yra galimybė atlikti šiuos kampuotus ir įstrižus pjūvius. Jie naudojami statybų projektuose pjaustyti medžiagas, pavyzdžiui, pjauti durų rėmus. Jie taip pat naudojami pjaustyti plyteles.

Kodėl diskinis pjūklas yra geresnis už juostinį pjūklą?

Yra ir kitų tipų elektrinių pjūklų, turinčių panašias funkcijas kaip diskiniai. Pavyzdžiui, juostiniai pjūklai arba dėlionės. Tačiau dauguma specialistų nori naudoti diskinius pjūklus. Jiems taip pat pirmenybė teikiama „minkštiems“ metalams, tokiems kaip aliuminis. Pažiūrėkime, kodėl:
Diskiniai pjūklai Juostiniai pjūklai
Pjūviai Leidžia atlikti tikslesnius pjūvius ir įstrižus bei įstrižus pjūvius Leiskite dirbti su raštais ar išlenktais pjūviais
Triukšmas Triukšminga Mažai triukšminga
Funkcionalumas Kai kurie modeliai yra rankiniai, todėl juos galima transportuoti ir palengvinti darbą Jie užima mažai vietos ir yra lengvi
Saugumas Privalote atsižvelgti į tam tikras saugumo priemones Jie yra labai saugūs, nes jėga žemyn neleidžia mesti detalės

Kodėl patartina pirkti diskinį pjūklą?

Diskiniai pjūklai tapo nepakeičiamu įrankiu daugelyje dirbtuvių. Jie idealiai tinka profesionalams ir pasidaryk pats. Be to, jie siūlo daugybę privalumų, tokių kaip tikslumas, universalumas ar galimybė atlikti įstrižus pjūvius, kurių negalite nepaisyti.

Čia pateikiamas privalumų ir trūkumų sąrašas:

Privalumas

 • Universalus
 • Labai galingas
 • Tinka skirtingoms medžiagoms
 • Atlikite kampuotus ir nuožulnius pjūvius

Trūkumai

 • Sunkus
 • Triukšminga
 • Auksta kaina

Kokių rūšių diskiniai pjūklai yra?

Rinkoje yra įvairių diskinių pjūklų tipų. Paprastai galime atskirti stalinius ir nešiojamuosius diskinius pjūklus. Pirmieji yra pritvirtinti prie pjovimo stalo, todėl yra labai patogūs, tačiau jų negalima pajudinti. Pastarieji yra mažiau galingi, tačiau lengvesni ir lengviau valdomi.

Panašiai galima atskirti laidines elektrines mašinas nuo belaidžių diskinių pjūklų. Pirmieji turi būti prijungti prie maitinimo lizdo, o antrieji – su baterija.

Belaidžių pjūklų pranašumas yra tas, kad juos galite naudoti be maitinimo, pavyzdžiui, statybų aikštelėje ar sode.

Kaip naudotis diskiniu pjūklu?

Prieš pradedant pjauti patogu nubrėžti pjovimo liniją. Be to, pjaunama medžiaga turi būti pritvirtinta prie stalo ar pjovimo paviršiaus. Ant stalo pjūklų turite pristumti medžiagą ant pjovimo ašmenų. Vadovėlių atveju turite laikytis pjovimo linijos, palaikydami pjūklą ir po truputį stumdami.

Diskinis pjūklas su medžiu

Rankiniai diskiniai pjūklai yra labai universalūs ir lengvai transportuojami įrankiai.
(Šaltinis: Bizón: 27301523 / 123rf.com)

Kokių priemonių reikia laikytis, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų naudojant diskinį pjūklą?

Kaip visada, patariama laikytis pagrindinių apsaugos taisyklių, taikomų bet kokiam darbui ir bet kokiam elektriniam įrankiui. Tačiau pjūklas pats savaime yra pavojingas įrankis, todėl pažvelkime į keletą specialių diskinių pjūklų naudojimo taisyklių:

 • Niekada nestokite kūrinio ranka. Norėdami stumti ar nukreipti mažus gabalėlius, padėkite sau medinę juostelę.
 • Jei mašina staiga sustoja, geriausia nutolti. Nerekomenduojama rankiniu būdu koreguoti ar taisyti.
 • Prieš pradėdami pjauti, diską turime pasukti rankiniu būdu. Atjungus mašiną nuo elektros tinklo, reikia patikrinti, ar joje nėra konstrukcinių pažeidimų ir nesulūžę dantys.
 • Pjūviai turi būti atliekami atviroje vietoje. Jei įmanoma, užsienyje.
 • Turime naudoti kaukes ir apsauginius akinius kai darome pjūvius.
 • Mes niekada neturėtume pjauti pavėjui. Ant mūsų kris dulkės ir pjuvenos, nepatartina dirbti ir užmirkusiose vietose.