Kas yra pieno baltymai? – MYPROTEIN ™

Kas turėtų naudoti pieno baltymus?

Pieno baltymai idealiai tinka tiems, kurie nori padidinti baltymų kiekį. Pieno baltymų šaltiniai yra prieinami, plačiai prieinami ir jų yra daugybė skonių.

Sportininkai, norėdami atsigauti, gali naudoti pieno baltymus tiesiai po treniruotės. Pieno baltymus puikiai galima pridėti prie pusryčių kokteilio ar pakaitinio patiekalo kokteilio tiems, kurie bando sulieknėti, arba prie baltymų ir kalorijų, be įprastų patiekalų, norintiems priaugti svorio.

Kokia nauda?

Pieno baltymų nauda yra tokia pati kaip ir bet kurio kito baltymo šaltinio – raumenų atsistatymas po treniruotės, raumenų auginimas (dėl to gali padidėti jėga) ir bendra sveikata. Mūsų raumenys yra nuolat skaidomi ir kaupiami; įsitikinę, kad racione yra pakankamai baltymų, užtikrinama, kad raumenų audinys turi visus reikalingus statybinius elementus, kad išliktų sveikas.

Pieno baltymai gali apsaugoti liesą kūno masę kalorijų deficito metu, padėdami numesti svorio, ir gali jaustis sotesni, o tai padeda sumažinti persivalgymą.

Kadangi pieno baltymuose yra visų būtinų amino rūgščių, tai taip pat tinkamas baltymų papildas vegetarams, nevalgantiems mėsos, ir ekonomiškas baltymų šaltinis tiems, kurie turi biudžetą. Jei jums reikia kokio nors purtymo įkvėpimo, perskaitykite toliau pateiktą straipsnį.

6 savaičių treniruočių ir dietos planas |  Lieknėti, auginti raumenis

Ar yra šalutinis poveikis?

Vienintelis galimas šalutinis poveikis naudojant pieno baltymus pasireikš tiems, kurie turi alergiją pieno baltymams. Dažnai pieno baltymai netrukdo netoleruojantiems laktozės (nes laktozė yra piene esantis cukrus, kuris dažniausiai pašalinamas iš perdirbtų pieno baltymų produktų).

Veganai greičiausiai vengtų pieno baltymų, nes jie gaminami iš karvės pieno.

Paimkite namų pranešimą

Pieno baltymai yra populiarus papildas dėl geros priežasties – jie yra dviejų vienas kitą papildančių formų, skirtų nedelsiant ir ilgai atsigauti, yra daug skirtingų skonių ir koncentracijos, jie gali būti naudojami kelyje ir yra prieinami.

Jei dar nesinaudojote baltymų papildais arba jums reikia rasti aukso standartą, geriausia pradėti nuo pieno baltymų.