▷ „Philips Avent SCD“ apžvalga

„Philips Avent SCD289 / 01“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis butelių rinkinį

1. Medžiagos

Dėl medžiagos naudotas, „Philips Avent SCD289 / 01“ buteliukų rinkinyje yra geros savybės, tiek butelių, tiek spenių atveju. Pažiūrėkime šiuos elementus išsamiau:

  • Butelių medžiagos: dviejų tiekiamų buteliukų kūdikiams buteliai pagaminti iš polipropileno, paprastai žinomo kaip kietasis plastikas. Ši medžiaga gali būti rizikuojama aukštomis temperatūromis (pavyzdžiui, sterilizuojama) ir, nors ji blogėja lengviau nei stiklas, ji turi ypatingą atsparumą smūgiams;
  • Medžiagos iš arbatos: dviejuose buteliuose yra silikoninių žindukų, bekvapės, beskonės ir labai atsparios bakterijų užterštumui ir dideliam karščiui. Skirtingai nuo gumos ir latekso, silikonas gali lengviau pradurti, jei jį spaudžia dantys; tačiau šiuo atveju problema nekyla, nes „Philips Avent SCD289 / 01“ rinkinys yra skirtas kūdikiams nuo 0 iki 6 mėnesių.

Mes taip pat pabrėžiame, kad šio butelio rinkinio buteliai ir žindukai yra visiškai be toksinių medžiagų kaip BPA ir todėl jie gali būti naudojami ir sterilizuojami visiškai saugiai.

„Philips Avent SCD289 / 01“ pakuotė

2. Butelių ir žindukų skaičius ir forma

Jei atsižvelgsime į butelių skaičius Komplekte yra „Philips Avent SCD289 / 01“ pagrindinis, net jei ir taip patenkinamas: buteliukai iš tikrųjų yra tik du ir turi atitinkamai talpą 125 ml (už pirmą gyvenimo mėnesį) e 260 ml (nuo vieno mėnesio); ši savybė vis dėlto nestebina: juk tai rinkinys, tinkamas kūdikiai nuo 0 iki 6 mėnesių ir sukurta pirmieji šėrimai.

„Philips Avent SCD289 / 01“ maitinimo butelis 260 ml

Vietoj to įdomiau butelių forma, nes šie elementai turi a ergonomiškas dizainas kas juos daro lengva suvokti; tai yra „Philips Avent“ prekės ženklo požymis, vienas pirmųjų pristatantis tokius pokyčius rinkoje. Buteliai taip pat turi vieną gana plati bazė, kuris padeda reklamuoti teisingas srautas pieno spenyje.

Ergonomiškas „Philips Avent SCD289 / 01“ butelis

Taip pat ten spenių formos nusipelno teigiamo sprendimo: jų platus dydis, tiesą sakant, jis skirtas metodas Kiek įmanoma daugiau iki motinos krūties formos, kad būtų pasiektas perėjimas nuo žindymo prie maitinimo buteliu mažiau traumuojantis ir sunkus. Būtent dėl ​​šios priežasties „Philips Avent SCD289 / 01“ rinkinys yra idealus naujagimiams ir ypač motinoms, norinčioms atlikti a mišrus žindymas, derinant žindymą su butelio naudojimu. Tiekiamų butelių žindukai taip pat turi a mažas patarimas, Lengvai susmukoir mažas žiedlapio formos įdubimai: šie elementai tobulėti minkštumas ir lankstumas mažinant spenelio sulaužymo riziką.

„Philips Avent SCD289 / 01“ spenelis su žiedlapių grioveliais

3. Matmenys

Kaip jau buvo minėta, „Philips Avent SCD289 / 01“ rinkinį sudaro du buteliai po 125 ml ir 260 ml, matmenys skirtimaitinant kūdikius nuo 0 iki 6 mėnesių. Todėl jų speniai turi savybių, tinkamų šiam vystymosi etapui: jie iš tikrųjų yra du speniai lėtas srautas, Apsirūpinęs duobė mažesnio buteliuko ir dvi skylės didesnio atveju. Šios mažos skylės yra skirtos praleisti vieną nedidelis pieno kiekis kiekvieno maitinimo metu, kad kūdikis nepraraskite čiulpimo jėgos ir vis tiek sugebėti be problemų prikibti prie krūties mišraus žindymo atveju.

„Philips Avent SCD289 / 01“ idealiai tinka maitinant krūtimi

4. Technologija

Kaip ir bet kuris technologijas jūsų manymu detalės palengvinti čiulpimą, „Philips Avent SCD289 / 01“ rinkinys gauna a diskretiškas sprendimas. Iš tikrųjų buteliuose buvo vienas įdomus elementas; mes nurodome dvigubo vožtuvo anti-kolikų sistema, sukurtas sumažinti dieglių ir negalavimų riziką neleidžiant kūdikiui ryti per daug oro pašaro metu. Todėl nerandame sudėtingesnių elementų, tokių kaip temperatūros valdymas ar automatinis srauto blokavimas; tačiau „Philips Avent SCD289 / 01“ rinkinys vis dar nusipelno teigiamas vertinimas, nes atsiranda jo kolikų sistema gana pažangi ir novatoriška palyginti su tradiciniu (remiantis vienu vožtuvu).

5. Naudojimo praktiškumas

Ten naudojimo praktiškumas iš „Philips Avent SCD289 / 01“ butelių rinkinio nusipelno a teigiamas sprendimas. Du tiekiami buteliai iš tikrųjų yra lengva išardyti ir surinkti ir jų valymas yra labai paprastas, taip pat ačiū už tai, kad jie gali būti sterilizuoti visiškai saugiai; iš jų gaminamas ir kietas plastikas atsparus ir ilgaamžis.

„Philips Avent SCD289 / 01“ pakuotės turinys

Mums taip pat patiko, kad buteliai yra suderinamas su dauguma produktų „Philips Avent“ asortimentas ir gali būti prijungtas tiesiai prie krūties siurblio šios eilutės: tai užtikrina ne tik a laiką taupantis bet ir kai kurie išlaidų optimizavimas.

Kalbant apie kitus pridedami priedai, „Philips Avent SCD289 / 01“ rinkinyje, be dviejų kūdikių buteliukų, yra du čiulptukai: pastarieji skiriasi tik fantazija ir spalvomis, tačiau turi tą patį ašaros spenelis, pagaminta silikonas (taip pat be BPA).

Pridedami „Philips Avent“ SCD289 / 01 čiulptukai

Tai forma, pailgi ir plokščia, ji skirta gerbti natūrali raida gomurys, apie dantis ir dantenos.

„Philips Avent SCD289 / 01“ čiulptukas

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos