Pastelovei plaukai – uždėkite koalą

Ar nenorite pasiklysti minioje? Ar norite išsiskirti? Yra būdas! „Trendsetters“ tai patikrino patys – pasteliniai rausvi, violetiniai ar turkio spalvos plaukai yra nepralenkiami! #Pinkhair ir #rainbowhair tendencija auga, o vis daugiau „Instagram“ vartotojų giriasi madingomis vaivorykštės spalvų šukuosenomis. Ar norite prisijungti prie jų? „L’Oréal“ palengvino „Colorista“ kolekciją. Galite išsiversti be kirpyklos, nes „L’Oréal“ dažymas yra itin paprastas. Pasiruošęs pasteliniam galvos svaigimui? Mes važiuojame!

Spalvotų plaukų mada

Madingi plaukai yra pasteliniai plaukai!

Kai 90-aisiais Gwenas Stefani propagavo maištininkų, dėvinčių mėlynus plaukus, išvaizdą, niekas net nemanė, kad spalvinga, ekscentriška dainininkės šukuosena po kurio laiko pasirodys tikra tendencija. Mada nekenčia nuobodulio, o šukuosena yra visos išvaizdos pagrindas. Nors vaivorykštės plaukų tendencija sprogo palyginti neseniai, Niujorkas dėl to išprotėjo anksčiau. 2015 m. Kelly Osbourne sukrėtė purpurine šukuosena, o 2016 m. Kim Kardashian sesuo – Kylie Jenner pristatė savo pasikeitusią, spalvingą įvaizdį.

Pasteliniai plaukai – ką sako lenkų tendencijų kūrėjai?

Milijonai nuotraukų, paskelbtų „Pinterest“ ir „Instagram“, liudija pastelinių plaukų ir #rainbowhair dažymo populiarumą. Vaivorykštės spalvų menu taip pat galėjome pasigrožėti Kalifornijos „Coachella“ festivalyje, kuris laikomas pasauline muzikos ir mados švente.

Mūsų vietiniai tendencijų kūrėjai taip pat pasidavė pastelinių plaukų tendencijoms. Turiu pripažinti, kad „Maffashion“ ar „Agnieszka Grzelak“ puikiai atrodo rausvais plaukais. Glazūra ant torto bus „Red Lipstic Monster“, kuri jau seniai aistringai domisi vaivorykštės plaukais.

# doityourway, ponis po ranka

Mes visi vieną dieną norėjome ponio. Dabar jūs galite tai turėti ant galvos! Nepraėjus kelių valandų kirpykloje! Tiesiog naudokite „Colorista L’oreal“. Grožio prekės ženklas galvojo apie visas merginas, suteikdamas joms galimybę rinktis. Galite dieną nusidažyti plaukus, kad galėtumėte eksperimentuoti su spalva, arba praleiskite pašėlusias 2 savaites su rausva ar violetine spalva! Festivalio sezonas greitai artėja, todėl verta pagalvoti apie vaivorykštės šukuoseną. Jei nežinote, kokia spalva dažyti plaukus, peržiūrėkite mūsų apžvalgą.

Rožinė yra nauja juoda

Rožinių plaukų mada sprogsta nuo pirmųjų pavasario ženklų. Kas geriau pabrėžia tai nei pastelinės sruogos? Rožinė spalva pagyvina kiekvieną stilizaciją, puikiai pabrėžia dailią veido spalvą ir puikiai dera su džinsiniais švarkeliais ? Vis dar neįtikinai? Tiesiog pažvelkite į Maffashion, kuris yra puikus švelniai rausvų plaukų. Jei bijote skaistalų, naudokite „Colorista Spray“ – purškiamus dažus galite nuplauti vos po vienos dienos!

# vienaragiai plaukai drąsiems

Jums patinka rausvi plaukai, bet jums patinka ir mėlyni plaukai? Sujunkite 2 ir dar daugiau ir gaukite #unicornhair – karščiausią šios vasaros šukuoseną! Ši tendencija užkariauja drąsių mergaičių širdis ir suteikia joms elektrinį vaizdą! Kaip pasidaryti vaivorykštės plaukus? Pakanka tepti keletą „Colorista“ purškiamų priemonių – patariame derinti rausvą, turkio ir levandą. Vaivorykštės efektas garantuotas!

Eteriniai #peachhair

Persikas yra ant lūpų, vokų, o dabar ir ant plaukų! Viena iš karščiausių sezono spalvų leis jums pasiekti eterinį vaizdą. Kaip tai padaryti? Naudok „Colorista Wash Out“ persikų plaukus ir padarykime tai! Viską pamatysite „L’Oréal“ pamokoje.

https://www.youtube.com/watch?v=cgW022f5D0Q

Džinsiniai plaukai, t. Y. Džinsų spalvos plaukai

Ar visada dievinai dangaus spalvą? Dabar jūs galite tai turėti ant galvos! Spalva puikiai atrodo ant balintų plaukų, o kai jie išplaunami, tai atrodo dar labiau kaip džinsinis audinys. Jei esate laimingas išraiškingo akių rėmelio savininkas, spalva juos gražiai pabrėš ir paryškins jūsų bruožus. Atminkite, kad madingiausia išvaizda yra priverstinis kirpimas – banglentininkams plaukai labai karšti! Todėl išdžiovinkite juos tik po dažymo. Spalva padarys wow efektą!

Violetinės uolos!

Ar jums patinka ne akivaizdžios spalvos, dėl kurių jūs išsiskiriate iš minios? Lažinkitės už „colorista“ #purplehair. Violetiniai plaukai pataikys į vietą! Tinklaraštininkė Ellen Vlora juose atrodo puikiai. Gal pabandysi?

Ilgiau su spalva – „Colorista Paint“

„Colorista“ suteikia galimybę rinktis – vienos dienos linksmumas su pastelinėmis spalvomis arba dvi savaitės su vienu atspalviu. Stipresnių įspūdžių ir nuolatinio dažymo mėgėjams „L’Oréal“ paruošė „Colorista Paint“ – nuolatinius plaukų dažus. Galite pasirinkti mergaitišką rožinį auksą arba dėvėti raudonus vyšninius plaukus. Ar svajojate apie maištininko įvaizdį? Puikiai tiks „Colorista Paint Blue Blue“!

Ar jau nusprendėte, kuri spalva yra arčiau jūsų širdies? Mes garantuojame, kad jie visi atrodo puikiai!