Paprastas maišytuvas: kaip

Jei muzika yra jūsų dalykas ir norite pradėti nuo didžėjaus ar sukurti savo pirmąsias muzikines kompozicijas, jums reikės paprastos ir lengvai naudojamos maišymo pulto, su kuriuo galėtumėte žengti pirmuosius žingsnius. Priešingu atveju gali atsitikti taip, kad jautiesi priblokštas pačių įvairiausių sudėtingiausios įrangos variantų ir galų gale esi demotyvuotas.

Naudodami paprastą maišymo pultą, galite sukurti savo pirmąsias kompozicijas ir netgi tiesiogiai eksperimentuoti šeimos renginiuose ir su draugais. Galų gale, visam mokymuisi reikia proceso, ir jūs negalite tikėtis, kad per naktį tapsite nauja muzikos žvaigžde. Kita vertus, tai taip pat gali būti ne jūsų tikslas.

Svarbiausias

 • Maišymo pultai yra elektroniniai prietaisai, prie kurių galima prijungti skirtingą garso signalus skleidžiančią įrangą, kad juos apdorotų ir apdorotų, kad gautų išvesties signalą.
 • Paprastos maišymo pultai yra idealus pasirinkimas kuriant pirmuosius muzikinius kūrinius – arba kuriant paprastas kompozicijas neprofesionaliems tikslams – ir žengiant pirmuosius didžėjaus žingsnius.
 • Renkantis maišymo pultą, svarbu, kad visų pirma atsižvelgtumėte į jo naudojimą, kanalų skaičių ir siūlomas ryšio ir suderinamumo parinktis.

Geriausios paprastos maišymo konsolės rinkoje: mūsų rekomendacijos

Toliau pateikiame paprastų maišymo pultų pasirinkimą, kuriuos jums paruošėme iš reviewbox.es. Parengėme jį bandydami įtraukti įvairiausius straipsnius. Jame galite rasti mėgstamiausią vartotojų variantą prisijungęs net geriausias analoginis variantas. Žinoma, visi jie siūlo labai gerą kainos ir kokybės santykį.

Geriausias variantas tapti vakarėlio gyvenimu

„Hercules Universal DJ“ yra paprastas USB ir USB valdiklis „Bluetooth“ su integruota stereofonine garso plokšte. Jis išsiskiria puikiu suderinamumu su „Android“, „iOS“, „Mac OS“ ir „Windows“.

Galite prijungti savo mobilųjį, kompiuterį ar planšetinį kompiuterį, kad galėtumėte pasiekti grojaraščius ir naudodami programa DJUCED Master, išlaisvink visą savo kūrybiškumą. Ir tai leidžia jums bendrinti jūsų parengtus sąrašus, kad jūsų draugai galėtų balsuoti už mėgstamas dainas.

Vartotojų mėgstamiausia prisijungęs

Paprastas ir nebrangus dviejų kanalų maišytuvas crossfader ir ratukai ir be mikrofono kanalo. Tai suderinama tiek su „Mac OS“, tiek su „Windows“. Jis tiekiamas su įspūdinga trijų šviesos diodų lempučių sistema, sinchronizuojama su jūsų muzika.

Jis turi pagrindinį RCA išėjimą ir a minijack stebėjimui su ausinėmis. Jame yra „Serato DJ Lite“, nors norėdami mėgautis pažangesnėmis funkcijomis, turėsite už tam tikrą mokestį įsigyti „Pro“ versiją.

Geras, gražus ir pigus

Nerasta jokių produktų.

Keturių kanalų maišymo pultas, jungiamas per USB jungtį ir „Bluetooth“. Jame taip pat yra du mikrofono įėjimai. Jis turi visas pagrindines funkcijas, kurias gali atlikti kaip didžėjaus stalas: Išnyksta, pokalbis ir CUE.

Jis yra lengvo dizaino, todėl galite lengvai jį pasiimti bet kur. Be to, jis integruojasi išnyks sklandžiai važiuojantis, mažai dėvintis ir aukštos kokybės sukamosios rankenėlės.

Geriausias analoginis variantas

„Behringer studio“ analoginis maišytuvas su labai mažu triukšmu ir su RCA arba USB įvestimis. Turi tris įėjimus ir du maitinamus XENYX mikrofono stiprintuvus Fantomas. Išvestis gali būti USB arba RCA.

Jis gali veikti savarankiškai arba prijungtas prie kompiuterio per USB jungtį. Be jokios abejonės, tai idealus variantas mažoms produkcijoms. Tai įeina programinė įranga neatlygintinai.

Pirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie paprastus maišytuvus

Jei ketinate įsigyti paprastą maišytuvą, būtina atsižvelgti į keletą svarbių klausimų. Galų gale yra įvairių paprasto maišytuvo modelių ir ne visi siūlo tas pačias funkcijas. Dėl šios priežasties šiame skyriuje mes ketiname išaiškinti pagrindines abejones, kurių galite kilti šiuo klausimu.

Asmuo, naudojantis maišytuvą

Paprastai jiems nereikia sudėtingų sąrankos ar diegimo procesų.
(Šaltinis: Blinkovas: 40381728 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra paprastos maišymo pultai?

Maišymo stalai yra elektroniniai prietaisai, kuriuos galima sujungti su skirtinga garso skleidimo įranga, pavyzdžiui, mikrofonais, linijinėmis įvestimis, sintezatoriais, patefonais ir CD grotuvais. Per juos skirtingus įvesties garso signalus galima apdoroti ir apdoroti, norint gauti išėjimo signalą.

Maišymo pultai gali būti daugiau ar mažiau sudėtingi, todėl jie gali būti naudojami įvairioms programoms, pradedant profesionaliomis įrašų studijomis ir baigiant didžėjaus įranga. Patys paprasčiausi siūlo daug mažiau funkcijų ir yra daug lengviau naudojami, todėl jie yra puikus įrankis pradedantiesiems.

Ką galite padaryti naudodami paprastą maišytuvą?

Paprastos maišymo konsolės leidžia išlyginti garsą iš skirtingų šaltinių, sureguliuoti jo garsumą, subalansuoti ir, žinoma, pridėti skirtingus efektus. Be to, galite sujungti garsą iš skirtingų šaltinių. Kita svarbiausia jo funkcija yra klausytis garso prieš siunčiant jį į pagrindinę išvestį.

Ausinės

Paprastos maišymo pultai yra idealus pasirinkimas kuriant savo pirmąjį muzikinį kūrinį arba kuriant paprastas kompozicijas neprofesionaliais tikslais. (Šaltinis: Blinkovas: 27829202 / 123rf.com)

Kokie elementai sudaro paprastą maišymo pultą?

Maišymo pulto elementai gali skirtis priklausomai nuo skirtingų veiksnių, tokių kaip maišytuvo sudėtingumo lygis ar paskirtis, kuriam jis sukurtas. Šiame sąraše turite keletą svarbiausių ir dažniausiai pasitaikančių.

 • Įvesties jungtys: Apskritai jie gali būti skirtingų tipų. Taigi galima rasti linijinius įėjimus, mikrofono įėjimus, įėjimus fono skaitmeniniai įėjimai, be kita ko.
 • Išvesties jungtys: Svarbiausia yra meistras arba pagrindinis, kuri yra pagrindinė išvestis. Taip pat gana įprasta rasti ausinių išvestį.
 • Mygtukai arba jungikliai: Tai maži mygtukai, leidžiantys įjungti arba išjungti tam tikras funkcijas.
 • EQ valdikliai: Yra trys potenciometrai, leidžiantys išlyginti aukštąjį, vidutinį ir žemąjį dažnius.
 • Faders arba skaidrių faders: Tai yra linijiniai potenciometrai, kuriais galite padidinti arba sumažinti signalo lygį.
 • Ratai arba bėgiojimo ratukai: Paprastai jie yra didžėjų maišymo staluose. Su jais galite padaryti kasytis, tai yra, daugiau ar mažiau greitai paankstinti ar atidėti objektą.
 • Svirtis kryžminis faderis: Kurio funkcija yra padaryti A ar B kanalą labiau girdimą.

Kuo paprastas maišytuvas skiriasi nuo profesionalaus ar pažangaus maišytuvo?

Pradedantiesiems jie paprastai turi žymiai mažiau galimybių ir sumažina kanalų skaičių. Be to, jie siūlo mažiau galimybių apdoroti garso signalus. Jie yra mažesni, daug lengvesni ir gali apimti keletą apšvietimo efektų. Tokiu būdu jas naudoti yra daug paprasčiau, be to, gerokai pigiau.

Kokie yra paprastų maišymo pultų pranašumai ir trūkumai?

Privalumai pradedant nuo maišytuvo pradedantiesiems daugiau nei nusveria mažiau jų siūlomų galimybių. Galite tai patikrinti, peržiūrėdami šią lentelę.

Privalumas

 • Jie idealiai tinka žengti pirmuosius žingsnius
 • Jie yra pigesni
 • Juos naudoti yra daug lengviau
 • Paprastai jie yra lengvesni ir mažesni
 • Galite juos pasiimti bet kur
 • Paprastai jiems nereikia sudėtingų konfigūravimo ar diegimo procesų
 • Jie paprastai turi patrauklesnį dizainą

Trūkumai

 • Jie siūlo mažesnes galimybes
 • Paprastai jie gaminami iš prastesnės kokybės medžiagų

Kokios yra pagrindinės paprasto maišytuvo programos?

Tarp skirtingų programų, kurias gali naudoti paprastas maišytuvas, išsiskiria:

 • Ženk pirmuosius didžėjaus žingsnius ir mokykis pagrindų.
 • Pagyvinkite vakarėlius ir renginius tiek su draugais, tiek su šeima.
 • Kaip priedą arba laikinai pakeisti profesionalų DJ mikserį.
 • Muzikos mokykloms ar muzikos studijų centrams.
 • Kurti mažus pastatymus ar muzikines kompozicijas.

Kokių rūšių maišymo pultai yra?

Šiuo metu daugiausia galima atskirti analoginius maišymo pultus ir skaitmeninius maišymo pultus, nors yra ir analoginių skaitmeninių hibridų. Analogas, nors ir vis rečiau naudojamas, pasižymi tuo, kad tiesiogiai apdoroja į lentelę patenkančius ir iš jos išeinančius signalus. Tam jiems nereikia jokio tipo programinė įranga.

Skaitmeniniuose maišymo pultuose signalai apdorojami naudojant programinė įranga. Juose garsai nėra nuolat apdorojami arba tiesiogiai perduodami per konsolės valdiklius. Tokiu būdu maišymo pultas praktiškai gali būti laikomas tik periferiniu įrenginiu, kuris suteikia sąsają su vartotoju.

Garso maišytuvas

Maišymo stalai yra elektroniniai prietaisai, kuriuos galima sujungti su skirtinga garso skleidimo įranga. (Šaltinis: „Toker“: 92747920 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Kai ateina laikas pirkti paprastą maišytuvą, svarbu atsižvelgti į kai kuriuos pirkimo kriterijus. Kad procesas būtų kuo lengvesnis, mes pasirinkome svarbiausius. Mes tai padarėme siekdami, kad turėtumėte išsamų pirkimo vadovą ir galėtumėte kuo labiau koreguoti kainos ir kokybės santykį.

Kam naudosite maišytuvą?

Logiška, kad pirmiausia reikia pagalvoti apie stalo naudojimą. Jei norite, kad tai pagyvintų vakarėlius, kuriuos organizuojate su draugais, jei norite, kad išmoktumėte maišymo pulto veikimą prieš pradedant profesionalesnį, arba tiesiog norite, kad paprastas prietaisas sukurtų savo muzikines kompozicijas.

DJ maišytuvas

Vienas iš lentelių maišymo privalumų yra tas, kad galite jas pasiimti bet kur.
(Šaltinis: Chaossas: 34691742 / 123rf.com)

Kanalų skaičius

Jei norite nusipirkti paprastą maišytuvą, kad galėtumėte žengti pirmuosius žingsnius, išmokti pagrindų ar tiesiog mėgautis muzikinių kompozicijų kūrimu, nedvejokite: vienu iš dviejų kanalų turite pakankamai. Nors šiais laikais galite rasti lentelių su daugybe kanalų, jos skirtos profesionalesniam vartotojo profiliui.

Jei norite žengti dar vieną žingsnį, galite apsvarstyti galimybę pasirinkti keturių kanalų kanalą su tam tikra stereo pagalbine įvestimi ir specialiu mikrofono įėjimu. Juk paskirtas mikrofono įėjimas yra gana įprastas …