▷ „Philips Avent SCF“ apžvalga

„Philips Avent SCF813 / 14“

Mūsų nuomonė apie lemiamus butelio pasirinkimo veiksnius

1. Medžiagos

Kai kalbame apie kūdikių buteliukus, t medžiagos jie yra labai svarbūs tiek saugumo, tiek praktiškumo požiūriu. Kalbant apie „Philips Avent SCF813 / 14“ buteliuką, susiduriame su a atsparus ir saugus produktas, nes gamintojas visada siūlo tam tikrą kokybės užtikrinimas. Čia mes analizuojame medžiagas, naudojamas dviejuose pagrindiniuose butelio komponentuose: butelyje ir spenyje.

„Philips Avent SCF813 / 14“ pakuotė

Butelių medžiagos

„Philips Avent SCF813 / 14“ butelis yra propilenas, mažiau patvari medžiaga nei stiklas, tačiau vis dėlto „Avent“ gaminiams atsparus abiems dažnai skalbti kad daugybė sterilizacijų būtina pirmaisiais kūdikio gyvenimo mėnesiais. Plastikinis buteliukas yra be BPA ir todėl saugus, net kai butelis yra aukštoje temperatūroje. „Philips Avent SCF813 / 14“ butelis taip pat buvo sukurtas taip, kad būtų galima įdėti į mikrobangų krosnelė, siūlanti tėvams nemažai sutaupyti laiko, per kurį reikia pašildyti pieną. Primename, kad norint butelį pakaitinti mikrobangų krosnelėje, būtina visada nuimti spenį, žiedinę veržlę ir vidinį vožtuvą ir galiausiai įsitikinti, kad pieno temperatūra yra tinkama.

„Philips Avent SCF813 / 14“ medžiagos

Medžiagos iš arbatos

Spenelis yra silikonas, ypač medžiaga higieniškas nes jis atsparesnis bakterijų užteršimui lengviau nei kiti ir tuo pačiu lengva valyti. Spenelis taip pat be BPA ir kenksmingų medžiagų. Prisiminkime, kad silikonas yra atsparus, bet tačiau spenį reikia keisti kas 3 mėnesius, kad jis nebūtų pažeistas dėl dažno naudojimo. Visų pirma, kai vaikui prasideda pirmieji dantys, svarbu dažnai tikrinkite jų vientisumą nes silikonas gali būti subraižytas, jei kūdikis linkęs graužti spenį.

2. Forma

Antrasis veiksnys, į kurį atsižvelgėme, yra forma, tiek buteliuko, tiek žinduko, analizuoti jų charakteristikas kalbant apie praktiškumą ir rekomenduojamą amžių šio modelio naudojimui.

Kalbant apie butelį, „Philips Avent SCF813 / 14“ turi a šiek tiek siaurėjanti ir ergonomiška forma lyginant su kitomis Avent linijomis (tokiomis kaip Natūrali linija), net jei kaklas išlieka tokio pat dydžio visiems prekės ženklo modeliams, kad ir būtų suderinamas su krūtų pompomis ir kitais speniais, ir tuo pačiu pakankamai platus, kad butelį būtų galima tinkamai išvalyti.

„Philips Avent SCF813 / 14“ ergonomiška forma

Žindukas priklauso linijai Klasikinis + ir yra sukonstruotas taip, kad nesugriūti čiulpimo metu, ačiū grioveliai šonuose. Šio konkretaus modelio atveju tiekiamas spenelis priklauso 2 kategorijaarba lėtas srautas, idealiai tinka jau pradedantiems vaikams nuo pirmo mėnesio. Skirtingai nuo „Natural“ linijos spenių, ji prisistato mažiau minkšta ir šiek tiek pakelta, mažiau panaši į motinos krūtį, tačiau išlieka faktas, kad kūdikis gali labiau mėgti „Philips Avent SCF813 / 14“ spenio formą, palyginti su kitomis rinkoje esančiomis formomis.

„Philips Avent SCF813 / 14“ spenelis

3. Matmenys

Pagal dydį „Philips Avent SCF813 / 14“ yra a modelis tinka kūdikiams nuo 1 mėn. Butelio talpa yra 260 ml, todėl pakanka maitinti pirmuosius kūdikio gyvenimo mėnesius. Tačiau šie matmenys išlieka universalus kadangi butelis yra vidutinio talpos, jį galima naudoti ir po 6 mėnesių.

„Philips Avent SCF813 / 14“ talpa

Kaip ir buvo numatyta aukščiau, spenelis yra vidutinio dydžio ir turi vieną skylę, todėl jis skirtas lėtai tekėti pienui.

4. Technologija

Technologinis faktorius apima vieną iš pagrindinių šio modelio ypatybių, tai yra tai, kad „Philips Avent SCF813 / 14“ yra specialus vožtuvas, galintis sumažinti kūdikio maitinimo problemas, tokias kaip diegliai, dujos ir refliuksas. Ačiū Vožtuvas be oro dėl ko žindukas visada būna pilnas pieno, net kai butelis yra horizontalioje padėtyje, oro burbuliukų susidarymo rizika yra ypač maža. Įrodyta, kad naudojant šį vožtuvą galima žymiai sumažinti mažųjų žarnyno problemas, tokias kaip labai bijomos diegliai ar dažnas skrandžio skausmas, kurį sukelia oro burbuliukų čiulpimas.

„Philips Avent SCF813 / 14“ vožtuvas be oro

5. Naudojimo praktiškumas

Dėl patogumo faktoriaus atrodo, kad „Philips Avent SCF813 / 14“ lengva surinkti ir išvalyti. Naudingas aspektas yra galimybė naudoti pridedamą vožtuvą ir su kitais „Avent“ butelių modeliais: tiesiog patikrinkite priklauso „Classic +“ arba „Anti-colic“ linijai kad galėtumėte naudotis vožtuvo funkcija net su buteliais, kuriuos jau turite ar ketinate pirkti, kol jūsų kūdikis auga. Bet kokiu atveju vožtuvą galima nuimti ir butelį naudoti be jo, jei jo nereikia.

„Philips Avent SCF813 / 14“ keičiami komponentai

Taip pat gali būti „Philips Avent SCF813 / 14“ butelis naudojamas su daugeliu „Avent“ prietaisų, įskaitant krūtų siurblį.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas