Vyriški kvepalai, kurie traukia

Gražiai kvepiantis vyras veikia kaip magnetas moterims. Bet kokius kvepalus reikėtų rinktis, kad aromatas ilgam išliktų atmintyje? Pateikiame kvepalų užrašus vyrams, kurie veikia kaip afrodiziakai. Pažinkite gražiausius vyriškus kvepalus ir išsirinkite kompoziciją, kuri patiks ir jūsų partneriui.

Vyriški nišiniai kvapai

Gerai vyriški kvepalai jie gali stimuliuoti moterų pojūčius. Jie yra tarsi aksesuaras, dėl kurio net kasdieniai drabužiai atrodo madingi. Žinoma, kvepalus reikėtų rinktis atsižvelgiant į progą, sezoną ir charakterį. Tada jie tampa vaizdo komponentu. Verta žinoti, kad kvepalus sudarančios kvapų natos išsiskiria kontaktuojant su oda. Štai kodėl vienas tualetinis vanduo ar parfumuoti kvapai skirtingi kiekvienam kūnui.

Uoslės atmintis


Žmogaus uoslės atmintis veikia nuostabiai – galime prisiminti žmones pagal kvapą, todėl ji vaidina tokį pagrindinį vaidmenį kuriant pirmąjį įspūdį. Kai kurie pasąmonėje kalba įtikinamiau nei daugelis pokalbių. Tai ne tik gėlių ir citrusinių vaisių kvapai, bet ir medienos bei dervos kvapai. Taip pat galima prisiminti tokius gyvūnų kvapus kaip muskusas.

Kvepalų ingredientai, tokie kaip afrodiziakai


Moterims apetitą žadina bulgariškos rožės, jazminų aliejaus ir ylang-ylang kvapas, t. Y. Egzotiško medžio gėlė su saldžiu, balzamiku aromatu. Sėkmės paslaptis taip pat gali būti mišinys, pridedant kyara dervos, gautos iš alavijo medžio. Jo kvapas primena sakų, medaus ir gėlių mišinį. Šis ingredientas yra itin retas ir brangus, todėl dažnai pakeičiamas populiaresniu agaru, dar vadinamu oud. Ši tauri alijošiaus mediena kvepia giliai ir dervingai. Aromatas yra šiek tiek kartokas, bet maloniai smilkalingas – šis afrodiziakas taip pat vertinamas dėl atpalaiduojančių savybių.

Vyriški kvepalai – sąrašas


susidurti-tualetas-vanduo-purškalas-100ml

Calvino Kleino susitikimas – rvyriškų kvepalų badymas atsidaro su CK mados namų pasiūlymu. Kvapas kaip magnetas traukia medžių ir prieskonių aromatą. Oudo, jazmino ir muskuso mišinyje randame visą afrodiziakų asortimentą. Romo ir konjako aromatai jiems suteikia vyrišką charakterį. Sunku atsispirti tokiam grobuoniškam kvapui.

chanel-allure-homme

„Chanel Allure Homme“ – yra klasikinis ir nesenstantis pasiūlymas. „Allure Homme“ kvepia mediena ir derva. Kvepalai ant odos žydi nepaprastai maloniu ir šiltu mišiniu, kuris gali sušildyti moterų širdis. Jie tinka gerai prižiūrimiems ir elegantiškiems vyrams. Kvapas yra puikus kaip dovana vaikinui kiekvienai progai.

egoiste-tualetas-purškalas-100ml

„Chanel Egoiste“ – ir šios klasikos negalėjo praleisti iš šio sąrašo. Vyriški kvepalai „Chanel“ yra nepaprastai charizmatiški. Jie puikiai įsilieja į tvirtą charakterį. Pagrindinė nata turi tvirtus tabako ir odos akordus. Jie skolingi savo charakterį … rožei, kuri pritraukia dėmesį.

pilti-homme-ii-tualetinis vanduo-purškalas-100ml

„Gucci Pour Homme II“ – moterys mėgsta ne tik gilius, bet ir gaivius kvapus. Gaivus kvapas yra pagrįstas citrusinių vaisių ir tabako lapais. Mišinyje taip pat yra cinamono, kuris laikomas afrodiziaku. Kvapas suteikia prieskonių, todėl kvepalai puikiai tinka pasimatymui.

bosas-butelis-tualetas-purškalas-100ml

Hugo Boss Boss butelis – tikriausiai nėra kvepalų, kurie labiau sietųsi su kostiumu nei ši kompozicija, uždaryta būdingame butelyje. Vyrų pasirinktas ir moterų dievinamas mišinys yra pagrįstas medienos ir vaisių natomis. Saldi vanilė yra naudinga priešingai lyčiai.

51molcrrz2l-_sl1000 ___ 35098_zoom

Davidoff karštas vanduo – rytietiškos grupės aromatas tuo pačiu metu vilioja gaivumu ir aštrumu. Tai pakels jausmų temperatūrą pasimatyme, taip pat galite dėvėti kiekvieną dieną. Tai veiks kaip dovana jam.


Keletas kvepalų naudojimo taisyklių


Vasarą rinkitės gaivius kvapus – citrusinius ar vandens. Žiemą galite pabarstyti rytietišku ar medienos kvapu. Atminkite, kad kvepalai, kurie yra tinkamai parinkti ta proga, stipriai paveiks moterų vaizduotę. Taigi nepersistenkite su jų kiekiu. Vyriški kvepalai jie prideda klases, bet per daug jų gali būti neproduktyvūs. Kvepalai neturėtų uždengti, bet pabrėžti asmenybę.


Leave a Reply

Your email address will not be published.