Fromo šunų maisto apžvalga – Woof W

  • Baltymų / angliavandenių santykis – 10/10
  • Ingredientų kokybė – 10/10
  • Veislė – 10/10

10/10

Santrauka

„Fromm“ yra šeimos valdomas ir valdomas šunų maisto gamintojas, kuriam keliami neįtikėtinai aukšti ingredientų kokybės ir įmonės vertybių standartai. Fromas yra vienas iš mėgstamiausių ir labiausiai rekomenduojamų šunų maisto produktų.

Fromo šeimos naminių gyvūnėlių ėdalo apžvalga

Įsikūręs Mequone, Viskonsine, „Fromm Family Pet Food“ yra penktos kartos šeimos valdoma ir valdoma įmonė, vykdanti veiklą daugiau nei šimtą metų. „Fromm“ žada savo klientams puikų naminių gyvūnėlių maistą ir dešimtmečius subūrė veterinarus, mokslininkus ir maisto inžinierius, kad sukurtų geriausią įmanomą produktą savo pirkėjams.

Apie Fromą

Fromo šeimos augintinis maistas buvo šeimos valdoma veikla nuo 1904 m., kai jie pradėjo komerciškai auginti lapes. Laikui bėgant, jų lapėms duotas maistas buvo pradėtas pardavinėti aplinkinių apylinkių šunų savininkams ir gimė verslas. Nepaisant to, kad „Fromms“ nėra vienas iš geriausiai žinomų prekės ženklų pramonėje, „Fromms“ padarė didžiulę įtaką naminių gyvūnėlių eigai, 1930-aisiais sukūrė pačią pirmąją šunų maro vakciną ir pirmą kartą 1949 m.

Ingredientų kokybė

Fromas visada žada, kad į savo produktus patenka tik aukščiausios kokybės ingredientai, o visi receptai gaminami laikantis AAFCO maistinių medžiagų standartų. Visi jų maisto produktai taip pat gaminami tik iš JAV augino mėsą ir grūdusir į juos niekada nedėkite jokių dirbtinių konservantų.

Grūdų neturintys variantai taip pat galima įsigyti, ir įmonė naudoja platų aukštos kokybės mėsos ir net augalinės kilmės produktų asortimentą, siekdama užtikrinti, kad kiekvienam gomuriui būtų galima tinkamai pasirūpinti.

Čia galite greitai pažvelgti į tai, kaip atrodo „Fromm Gold“. Tai tikrai mažesnis gabalas ir lengvai kramtomas.

Sauso šunų maisto produktų linija

Frome yra daug įvairių šunų maisto visiems gyvenimo etapams ir veislėms daugiau nei 100 skirtingų maisto produktų atsižvelgiant į specifinius gyvūno poreikius ir pageidavimus. Bendrovė gamina tiek drėgną, tiek sausą maistą ir įdėjo įdomių pastangų, kad kiekviena rūšis būtų lengvai atpažįstama suteikiant joms visoms skirtingas formas.

Linija suskirstyta į tris pagrindines kategorijas: „Auksinė“, „Klasikinė“ ir „Keturios žvaigždės“, kurių kiekviena turi savo patrauklumą. Visuose „Fromm“ produktuose taip pat pateikiamos specialios šėrimo instrukcijos, pagrįstos augintinio veisle, svoriu, amžiumi ir aktyvumo lygiu.

Fromo keturių žvaigždučių

Fromo keturių žvaigždučių šunų maistas

„Keturių žvaigždučių“ linijoje yra daugiausiai skonių iš „Fromm“ linijų. Jame siūlomi sausas maistas, konservai ir skanėstai tuo pačiu pagrindu: mažos partijos, pagamintos iš įvairios mėsos, žuvies, šviežių produktų ir pakankamai įdomiai Viskonsino sūrio , kuris suteikia jūsų augintiniui papildomą, sveiką riebalų rūgščių ir baltymų šaltinį. Dėl daugybės „Fromm“ keturių žvaigždučių skonių ši linija idealiai tinka išrankiems valgytojams, o įmonės tinklalapyje teigiama, kad kiekvienas receptas „buvo suformuotas ketinant leisti augintiniui iš tėvų kiekvienam valgiui patiekti skirtingą receptą, skirtą unikaliai veislei“.

Fromas auksas

„Fromm Gold“ šunų maistas

Bendrovė reklamavo kaip „holistinį požiūrį į visavertę ir subalansuotą mitybą kiekvienam gyvenimo etapui ir gyvenimo būdui“. „Fromm Gold“ yra trijų skirtingų veislių: „Fromm Heartland Gold“, pagaminta iš raudonos mėsos be grūdų, „Fromm Gold Coast“ – be grūdų. vandenyno žuvies receptas ir originalus „Fromm Gold“ su ančių, vištienos ir ėrienos mišiniu. Kiekvienoje versijoje taip pat yra skirtingo dydžio ir amžiaus šunims skirtas maistas, taip pat svorio metimo linija. Taip pat yra įvairių konservuotų „Fromm Gold“ pasirinkimų skonių.

„Fromm Classic“

„Fromm Classic“ šunų maistas

Originalus „Fromm Classic“ produktas buvo perduodamas Frommo šeimai nuo tos pačios pirmosios trupinių partijos 1949 m. „Fromm Classic“ yra dviejų veislių, suaugusių ir subrendusių, gaminamas iš vištienos kartu su šviežiai pristatytais rudais ryžiais, kiaušiniais ir Viskonsino sūris ir keli kiti naudingi ingredientai, užtikrinantys subalansuotą jūsų augintinio mitybą.

Žiūrėkite susijusią temą: CANIDAE šunų maisto apžvalgos

Kur nusipirkti

Fromas stengiasi, kad jų produktai būtų lengvai prieinami klientams, todėl jų produktus galite rasti parduotuvėse ir internete. Daugelis nepriklausomų specializuotų parduotuvių turi šį prekės ženklą, kaip ir kai kurie pagrindiniai naminių gyvūnėlių ėdalo mažmenininkai, o maisto taip pat galima įsigyti tiesiai iš įmonės interneto svetainės. Tačiau dėl aukštų „Fromm“ standartų jie jų neparduoda bet kurioje prekybos vietoje, todėl jūs negalėsite jų maisto rasti savo vietos prekybos centre.

Taip pat siūlomos nuolaidos specialiems didmeniniams veterinarijos gydytojų ir gyvūnų prieglaudų pasiūlymams, o įmonė taip pat siūlo specialią paramos programą prieglaudoms, kurioms jos gali prireikti.