▷ Remingtono keratino apžvalga

„Remington Keratin Protect CI83V6“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis garbanojimo geležį

1. Struktūra ir matmenys: Įvertinta 8 iš 10

Mes paskyrėme a geras pažymys.

„Remington Keratin Protect CI83V6“ pakuotė

Tai kūgio formos garbanojimo geležis, skirta sukurti minkštos ir natūralios bangos. Geležies skersmuo svyruoja nuo didžiausio 28 mm netoli bazės, kol pasieksite 19 mm paskutinėje dalyje. Šie matmenys leidžia sukurti minkštas garbanas, tačiau neleidžia sukurti ypač griežtų garbanų. Ši garbanojimo geležis, jei ji naudojama sukant spyną aplink lygintuvą, laikant ją vertikaliai, plačiausią dalį nukreipiant į šaknį, leidžia jums sukurti spiralines garbanas, plačias prie pagrindo ir griežtesnes galuose. Dėl gana didelio skersmens ši garbanojimo geležis tinka tiems, kurie ją turi ilgi arba vidutinio ilgio plaukai ir sunkiau naudoti ant bobų ar trumpų plaukų.

2. Danga ir technologija: įvertinta 8,5 iš 10

Dėl faktoriaus, susijusio su danga ir technologija, kuria ji yra aprūpinta, „Remington Keratin Protect CI83V6“ 8.5. Labai geras vidutinės klasės garbanojimo geležies įvertinimas, kuris, atrodo, yra specialiai sukurtas siekiant gerbti plaukų sveikatą. Veikimo technologija yra ta tradicinis, pagrįstas aukštų temperatūrų panaudojimu, norint suformuoti spynas. Naudojamos medžiagos tipas yra įdomesnis: tai yra danga keramika užpilta keratino ir migdolų aliejumi. Galutinis poveikis yra labai minkšti ir švytintys plaukai, savybės, suteikiančios plaukams dar natūralesnę ir sveiką išvaizdą.

„Remington Keratin Protect CI83V6“ keramikos dangos keratino migdolų aliejus

Tam tikra danga, naudojama šiam garbanojimo geležiui, taip pat buvo sukurta taip, kad sruogos nebūtų per lengvai nuslydusios nuo įkaitinto lygintuvo. Iš tikrųjų tai yra apibrėžta keramikos rūšis “„Grip-Tech“ neslystantis, labai patogu tokiu kūgio formos garbanojimo geležimi, kurioje nėra replių, galinčių užfiksuoti spyną aplink šildomą dalį.

„Remington Keratin Protect CI83V6“ neslystanti danga ir kitos savybės

3. Temperatūros pasirinkimas: įvertinta 8,5 iš 10

„Remington Keratin Protect CI83V6“ garbanojimo geležis gauna a labai geras pažymys dėl pasirinktinos temperatūros. Asortimentas, kurį galite pasirinkti, yra gana platus ir prasideda nuo a mažiausiai 150 ° C, idealiai tinka tiems, kurių lūžinėjantys plaukai lūžta, patekti į a ne daugiau kaip 210 ° C, aukšta temperatūra, nors ir ne tarp aukščiausių kūginių garbanojimo žnyplių rinkoje, tačiau vis tiek pakanka suformuoti net maištingiausius užraktus.

„Remington Keratin Protect CI83V6“ ideali temperatūra PRO +

Įdomus aspektas yra galimybė nustatyti geležį „PRO +“ temperatūra, vidutinė 185 ° C temperatūra, laikoma idealia, kad nepakenktų plaukams dėl per didelio karščio.

4. Funkcijos: Įvertinimas 8 iš 10

„Remington Keratin Protect CI83V6“ garbanojimo geležies funkcijos yra įvairios ir labai naudingos. Tiesą sakant, mes paskyrėme a geras pažymys, nes tai yra produktas, kuris, taip pat šiuo požiūriu, pasižymi puikiomis savybėmis.

Pažvelkime atidžiau į šio modelio siūlomas funkcijas:

  • Automatinis išjungimas: šios funkcijos dėka prietaisą galima naudoti užtikrinant tam tikrą saugumą; tiesą sakant, lygintuvas sustoja, jei jis lieka įjungtas 60 minučių, nespausdamas jokio mygtuko. Ši funkcija taip pat leidžia nešvaistyti energijos, jei ilgam pamiršote garbanojimo geležį;
  • Greitas šildymas: garbanojimo geležis bus paruošta naudoti tik po 30 sekundžių;
  • Universali įtampa: Ši funkcija leidžia naudoti prietaisą tiek namuose, tiek užsienyje, todėl šis modelis taip pat idealiai tinka kelionėms.

5. Lengva naudoti: įvertinta 8 iš 10

Mes taip pat paskyrėme a geras pažymys nes elementai, su kuriais yra sumontuota ši garbanojimo geležis, labai tenkina. Panagrinėkime juos šiame sąraše. „Remington Keratin Protect CI83V6“ garbanojimo geležis yra:

  • Ekranas: net jei ir nėra labai ryškus, garbanojimo geležies rankenėlėje esantis ekranas leidžia iš karto pamatyti pasirinktą temperatūrą;

„Remington Keratin Protect CI83V6“ ekranas

  • Ilgas, pasukamas laidas: 3 metrų ilgio pasukamas laidas suteikia daug laisvės judėti tiems, kurie formuoja stilių – pagrindinė šio tipo prietaiso savybė, kurią reikia lengvai valdyti ir pasukti.
  • Karščiui atsparus korpusas: tai tam tikras maišas iš odos imitacijos ir atsparus karščiui, labai elegantiškas, kuriame galima laikyti geležį visiškai saugiai, nes ji pagaminta iš karščiui atsparios medžiagos;
  • Parama: tarp rankenos ir tikrojo lygintuvo yra maža plastikinė dalis, kuri veikia kaip atrama ir užtikrina, kad šildoma dalis neliestų lentynos, kai uždedame garbanojimo geležį;

„Remington Keratin Protect CI83V6“ palaikymas

  • Apsauginė pirštinė: šis priedas taip pat turi esminę reikšmę tokio tipo garbanojimo geležims, kuriose nėra replių, kad užfiksuotų užriestą spyną ant įkaitusio lygintuvo; tokiu būdu galite laisva ranka apvesti plaukus aplink karštą lygintuvą ir užfiksuoti juos gale, nesudegę.
  • Šaltas galas: paskutinė lygintuvo dalis pagaminta iš karščiui atsparios medžiagos ir gali būti paliesta nerizikuojant sudegti.

Remington Keratin Protect CI83V6 šalto galo

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *