▷ „Rowenta RH7855WA“ apžvalga

„Rowenta RH7855WA Powerline“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis elektrinę šluotą

1. Struktūra: įvertinta 6,5 ​​iš 10

Struktūros koeficientas yra ženklas, viršijantis pakankamumą, dėl priežasčių, kurias mes dabar išsamiai paaiškiname.
„Rowenta RH7855WA Powerline“ yra klasikinė elektrinė šluota su kabeliu, kuri ypač stebina mus dėl diapazono: kabelio ilgis yra visiškai didesnis nei vidutinis. 8 metrai.
Mes randame puikią uždarą ergonomiškos formos rankeną, leidžiančią ją turėti patogus sukibimas kurios dėka nėra varginanti vykdyti net ilgus darbo seansus. Kitas patogus aspektas, gana sąžiningas elektrinėse šluotose, yra laido ritė, išdėstyta „Rowenta RH7855WA Powerline“ gale, naudinga sandėliuoti produktą.
Vėliau apie šepetėlius pakalbėsime vėliau, šiuo metu tikimės, kad yra įvairių tipų ir jie yra sulankstomi prie pagrindo, taip leisdami pasiekti net ir erdves, pavyzdžiui, po lovomis.

2. Galia ir galia: įvertinta 9 iš 10

„Rowenta RH7855WA Powerline“ energijos etiketėGalios ir galios koeficientas tikrai teigiamas „Rowenta RH7855WA Powerline“ modeliui, kuris įrodo, kad turi naudingų funkcijų, leidžiančių sumažinti energijos suvartojimą neprarandant siurbimo efektyvumo.
Tiesą sakant, ant kilimų ir kietų grindų mes turime puikių darbo įgūdžių, ką patvirtina etiketėje nurodyta A energijos klasė: tai reiškia, kad „Rowenta RH7855WA Powerline“ šluota priklauso tai prietaisų kategorijai, kuri orientuota į energijos taupymą, o metinė sąmata yra 26,9 kWh Suvartojo. Ten galia ir 750 vatų, tačiau, pasak „Rowenta“, šis modelis gali veikti tokiu pat efektyvumu kaip ir 1800 W galios produktas, taip leidžiant sutaupyti 50% nuo vartojimo.
Net atsižvelgiant į našumą, galime būti patenkinti tik „Rowenta RH7855WA Powerline“, atsižvelgiant į klases A ir C atitinkamai kietoms grindims ir kilimams.

3. Technologija: įvertinta 8 iš 10

Technologijų faktorius yra labai teigiamas, tačiau negalime jo laikyti geriausiųjų, taip pat dėl ​​ne visai patenkinamos grąžinimo klasės.
„Rowenta RH7855WA Powerline“ modelis nėra cikloninio tipo, o norint surinkti dulkes, naudojamas maišelis, kurio geras 2,2 litro talpos (daug aukščiau nei bakai, kuriuose yra ne daugiau kaip 1 litras, tačiau maišelių trūkumas yra tas, kad juos reikia pirkti kiekvieną kartą, kai pasibaigs tiekimas).
Ši elektrinė šluota nėra visiškai tinkama alergiškiems žmonėms, nes etiketėje nurodoma C grąžinimo klasė: nepaisant HEPA filtras E10, mūsų egzaminuotojas negali išlaikyti alergenų, kaip kiti tiesioginiai konkurentai, kurie mums atrodo tinkamesni šioms situacijoms.

4. Lengva naudoti: įvertinta 7 iš 10

Naudojimo faktoriaus praktiškumas gauna šiek tiek daugiau nei pakankamai balsų, nes mes nerandame dėmesio vertų ypatumų, tačiau bet kuriuo atveju yra elementų, kuriuos verta teigiamai komentuoti.
Mes neturime „Rowenta“ svorio specifikos, tačiau kai kurie pardavimo svetaines pareikšti, kad jis yra 5 kg, todėl šiek tiek viršija vidurkį. Mes randame pečių diržą, skirtą „Rowenta RH7855WA Powerline“ naudoti be aukštų paviršių, tokių kaip lentynos ir lentynos, be didelių pastangų. Darbo metu galima pasirinkti siurbimo galią, kitą sistemą, naudingą energijos suvartojimui suvaldyti.
Kalbant apie krepšio keitimą, jį galima pašalinti paspaudus specialų mygtuką. Indikatorius informuoja mus, kai krepšys yra pilnas, todėl atėjo laikas tai padaryti. Galiausiai atkreipiame dėmesį, kad triukšmas yra vidutinis, su 80 dB.

5. Priedai: įvertinti 9 iš 10

„Rowenta RH7855WA Powerline“ šepetys
Priedų faktorius tikrai yra vienas aktualiausių, nes pateiktas rinkinys leidžia dirbti labai įvairiai.
Visų pirma mes atkreipiame dėmesį į gyvūnų plaukų šepetėlį. Tiesą sakant, su „Rowenta RH7855WA Powerline“ dulkių siurbliu galima naudoti mini turbo antgalis, priedas, sukurtas norint patobulinti gyvūnų plaukų kolekcija iš kilimų, sofų ir panašiai.
Operuoti apmušti, tada sofos ir čiužiniai, tada mes turime specialų antgalį. Be šių priedų, randame plyšio antgalį, kuris leidžia valyti net ir ankštose erdvėse ar lentynose. Šiuo atžvilgiu, kaip minėta ankstesnėse pastraipose, mes taip pat randame pečių diržą, kad būtų lengviau naudoti ant aukštų paviršių.
Galiausiai, kalbant apie vakuumą ant grindų, tiekiamą su „Rowenta RH7855WA Powerline“, randame ir parketinį šepetėlį, ir kitą, kurį galima naudoti skirtingų tipų grindys.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas