Pigi ir gera antakių kosmetika

Antakių sušukavimas yra būtinas dalykas net ir kasdieniniame makiaže. Ieškote patikrintų produktų, kurie leistų pasiekti norimą efektą ir tuo pačiu nesugadins jūsų biudžeto? Patikrinkite, kokia pigi ir gera antakių kosmetika yra mūsų mėgstamiausia!

Geros antakių makiažo priemonės

Gera antakių kosmetika gali turėti daug veidų, todėl savo reitingą suskirstėme į kelias kategorijas – rasite praktiškų antakių rinkinių, pomadų, tušų ir antakių pieštukų. Visa tai padės dar geriau prižiūrėti antakius.

ANTAKŲ RINKINYS ARBA VISKAS RANKOS

„HypoAllergenic Eye Brow Set Bell“ antakių paletė

Kodėl mums patinka ši antakių kosmetika? Atsakymas paprastas! Rinkinyje yra du antakių šešėliai, kuriais galite lengvai nupiešti puikius lankus ir vašką, kuriais galite sutvarkyti ir užfiksuoti plaukų formą. Be to, veidrodis, įstrižas ir patogus šepetys – viskas vienoje vietoje! Patikrinkite, kaip tai patogu!


Kaip dažyti antakius?

Prieš pradėdami makiažuoti antakius, sušukuokite juos švaria šukele ar lazdele ir padėkite juos šiek tiek nuožulniai. Tokiu būdu bus matomos visos ertmės, kurias reikia užpildyti rašalu, kreidelėmis, akių šešėliais ar antakių pomadu.


„Focus & Fix“ antakių formavimo rinkinio makiažo revoliucija

Paletėje su veidrodžiu yra trys labai pigmentuoti, matiniai šešėliai ir fiksuojantis antakių vaškas. Visa tai buvo papildyta šepetėliu ir mini pincetėmis, kurių dėka greitai bus galima stilizuoti ir koreguoti antakius visur – net ir kelyje.

Produktas yra efektyvus, gera kaina yra jo didelis pliusas, puikus šepetėlis, kuris puikiai veikia. Labai lengva suformuoti antakius, kurie panaudojus šešėlius atrodo vėsiai ir natūraliai.

Amburela, wizaż.pl

Nepakeičiamas pomadas antakiams

„Brow Artist Pomade“

Šis unikalus „L’Oréal“ produktas taip pat yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Dvigubas aplikatorius leidžia beveik chirurgiškai tiksliai nupiešti antakius. Pomado vaško formulė puikiai susilieja su oda ir leidžia natūraliai užpildyti. Antakiai, pažymėti „Brow Artist Pomade“, yra išraiškingi ir tankūs, jų forma fiksuojama daugelį valandų. Pasižiūrėk pats!

https://www.youtube.com/watch?v=n4Az2A190QQ

ANTAKŲ MASKARAS, ARBA SPECIALI UŽDUOTIES KOSMETIKA

Antakių korektorius Eveline

Tai tušas ir antakių kondicionierius viename! Antakiams suformuoti, nuspalvinti, užpildyti, sutirštinti ir maitinti pakanka vieno potėpio. Specialiai profiliuotas šepetys priverčia produktą eiti tik ant antakių, netepant akių vokų ar kaktos. Dėl to „Eveline“ antakių korektorius puikiai tinka užimtiems žmonėms, vertinantiems visapusiškus sprendimus.

Antakiai yra tamsinti, pabraukti ir sušukuoti. Jie atrodo kaip dažyti chna su pabrėžta forma. Man labai patinka šis antakių sprendimas, jį lengva ir greita naudoti, be to, nesudėtingiems žmonėms kaip aš jį lengva pritaikyti, jis leidžia džiaugtis gražiais, padarytais antakiais.

Pirelka, pirelkablog.pl

Antakių dailininkas skulptūra „L’Oréal“

Tai ne tik paprastas tušas! „Brow Artist Sculpt“ turi du patarimus – aštrų kūgį, kuriuo galite lengvai nubrėžti kontūrą, ir teptuką, kuriuo galite sutvarkyti, sutirštinti ir disciplinuoti antakius. Patys įsitikinkite, kaip lengva ir intuityvu su juo dirbti!

https://www.youtube.com/watch?v=ZzszTSSZu6Y

„BROW“ pagal dramą „Maybelline“

Tai puikus tušas, kuriuo galite pažymėti, užpildyti ir sureguliuoti antakius. Nesijaudinkite dėl perdėto, per daug teatrališko efekto. Didžiulis „BROWdrama“ blakstienų tušo privalumas yra suapvalintas teptukas, kurį lengvai nudažysi per antakius – net jei nesi patyręs vizažistas.


Dėmesio!

Prieš pradėdami daryti antakius, sureguliuokite juos! Perskaitykite ankstesnius mūsų patarimus, kad sužinotumėte, kaip namuose tobulinti antakius ir kokių antakių formavimo klaidų reikėtų vengti kaip maro.


ANTAKŲ Pieštukas

Antakių pieštukų duetas Eveline

Tai neabejotinai yra vienas geriausių nebrangių pieštukų, kuriuos galite rasti „Tagomago“ pasiūlyme. Su jo pagalba sužavėsite išraiškingą, gaivų akių makiažą. Su viena pieštuko dalimi tiksliai nupiešite lanką, užpildysite ertmes ir nuspalvinsite antakius. Kita antakių pieštuko dueto pusė apšvies odą po antakių kaulais.

Atminkite, kad antakių kosmetikos spalva ir atspalvis visada turėtų atitikti jūsų grožį. Visus minėtus produktus „Tagomago“ galima rasti daugybe spalvų variantų. Ir visada už puikią kainą! Ar ieškote kitos antakių formavimo kosmetikos? Patikrinkite čia!