▷ „Rowenta Turbo Sil“ apžvalga

„Rowenta Turbo Silence“ VU5640F0

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių pasirinkdami gerbėjus

1. Struktūra: įvertinta 8,5 iš 10

pirmasis veiksnys į kurį turite atkreipti dėmesį prieš pasirinkdami ventiliatorių struktūriniai ypatumai produkto. Palyginti su šiais mūsų elementais sprendimas apie „Rowenta Turbo Silence“ VU5640F0 tikrai yra teigiamas: šiame gaminyje yra keletas detalių, dėl kurių jis yra labai universalus ir praktiškas.
Ten bazė ant kurio remiasi ventiliatorius, yra forma žiedinė sankryža, labai stabilus tipas, lengvai pritaikomas beveik prie bet kokių grindų.
Pagrindo centre yra areguliuojamas strypas, kuris turi aMaksimalus aukštis maždaug 1,40 metro tai yra’minimalus aukštis 1.10 metrų.
Strypas tvirtinamas ant narvas, pagaminta plienas su plonais siūlais poslinkyje, kurių viduje jie gerai guli 5 peiliukai kurie, sukdamiesi, apibūdina apie 40 cm skersmens apskritimą.„Rowenta Turbo Silence VU5640F0“ narvas
Visos šios savybės prisideda prie to, kad produktas būtų ypač efektyvus, nes jo aušinimo metu sukuriamas oro srautas bus labai svarbus.

2. Sukimas: Įvertinimas 8 iš 10

Į antrasis faktorius į kuriuos reikia atsižvelgti, vietoj to analizuojame sukimasis ventiliatoriaus, kur sukdami turime omenyje abudidžiausia amplitudė kampo, kurio galimybė pakreipti ten narvas vertikaliai.
Kalbant apie kitus tirtus modelius, „Rowenta Turbo Silence VU5640F0“ taip pat yra variklis, užtikrinantis automatinį horizontalų sukimąsi. Didžiausia amplitudėsukimosi kampas tai apie 120 °, pakankamai didelė vertė, leidžianti net ir erdvesnius kambarius tolygiai atvėsinti.
Kitas teigiamas dalykas yra atsigulimasnarvas: norėdami nukreipti oro srautą pagal savo poreikius, galite pakreipti šį komponentą tiek į viršų, tiek į apačią.„Rowenta Turbo Silence VU5640F0“ pakreipiamas narvas

3. Funkcijos: Įvertinimas 7,5 iš 10

trečias faktorius vietoj to daugiausia dėmesio skiriama integruotos funkcijos prie prietaiso. Palyginti su šiuo elementu, mūsų įvertinimas yra šiek tiek žemesnis, nes „Rowenta Turbo Silence VU5640F0“ nėra specialių programų, o tik klasikinės funkcijos, paprastai integruojamos į visus laisvai stovinčius ventiliatorius, priklausančius vidutiniškai žemai kainų kategorijai.
Narvelio sukimosi greitį galima reguliuoti 4 skirtingi greičiai, ir tai leidžia tinkamai pritaikyti oro srautą.
Taip pat galite suaktyvinti abu nakties rėžimas kad vėjelio režimas: pirmasis reiškia mažiau energingą oro srautą, ypač tinkantį nakties valandoms, o antrasis leidžia prietaisui suktis laipsnišku greičiu.
Pagaliau randame turbo funkcija kurį suaktyvinus peiliai suksis maksimaliu greičiu taip sukurdami labai stiprų oro srautą.

4. Praktiškumas: įvertinta 7,5 iš 10

„Rowenta Turbo Silence VU5640F0“ rankena ketvirta ir paskutinis faktorius vietoj to atsižvelgia į naudojimo praktiškumas produkto. Taip pat šiuo atveju mūsų sprendimas tai daug teigiamas, nes šis ventiliatorius yra labai paprastas naudoti, lengvai valomas ir patogus nešiotis.
Ten narvas tai gali būti lengvai išardytas specialiais kabliukais labai paprastai ir greitai pašalinkite dulkių sankaupas. Taip pat yra praktika priekinėje narvo dalyje rankena kuris leis be didelių pastangų pakelti gaminį ir transportuoti jį iš kambario į kambarį.
Paskutiniai pabraukti duomenys yra kabelis maitinimo šaltinis, kuris matuoja apie 1,5 metro: akivaizdžiai šiek tiek ribojanti vertė, kuri vis dėlto būdinga įvairiems skirtingų kainų diapazonų modeliams.
Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas