Kaip padaryti smeigtuką makiažui

Stipri kregždės formos linija, ilgos blakstienos, raudonos lūpos, alabastro veido spalva ir kontūruoti skruostikauliai, kurie yra saldūs, bet su nagu. Štai koks yra mergaičių prisegamas makiažas! Einate į puošnių suknelių vakarėlį ir norite atrodyti kaip plakatų mergina? Mes patariame, kaip atsigriebti!

makiažas pagal prisegamos merginos stilių


Prisegama mergina – mergina su plakatu. Iš kur atsirado stiliaus pavadinimas?

40–50 metų mergaičių prisisegimas buvo sekso patrauklumo sinonimas – jos rengdavosi aptemptus, apnuoginančius drabužius, dėvėdavo būdingą šukuoseną, gražiai išlinkdavo, žaismingai šypsodavosi ir viliodavo savo žavesiu. Tikriausiai kiekvienas vyras apie juos svajojo – pradedant paaugliais, baigiant kareiviais kareivinėse. Vyrai, sužavėti prisegtomis merginomis, prie lovų ar spintelių prisegė gražių modelių, aktorių ir kitų seksualių moterų nuotraukas, atvirukus ir plakatus. O susegimas, pakabinimas angliškai yra tik … prisegimas. Ir viskas paaiškėjo. ?


Geras padengimo pagrindas

„Pin-up” makiažo paslaptis daugiausia grindžiama lygaus veido spalva. Oda turi būti šviesi. Šį kartą per daug nenukreipkite veido, kaip nepadarė merginos. Dažnai jų oda buvo beveik porcelianinė.

Veidą patepkite mėgstamu drėkinamuoju kremu ar makiažo pagrindu, o po to – pagrindą, kuris padarys veido spalvą satino. Mes rekomenduojame jums „Revlon“ arba „Creme Puff Pressed Powder Max Factor“ spalvotą „ColorStay“ pagrindą, kuris yra kreminio pagrindo ir birios pudros derinys. Korektorių galite tepti po akimis.

Žingsnis po žingsnio akių makiažas

Nėra nė vienos merginos be akių pieštuko ir ilgų blakstienų. Bet akių kontūro pieštukas ir tušas – dar ne viskas. Patikrinkite, kaip padaryti akių makiažą:

1 žingsnis. Akių šešėliai

Rinkdamiesi akių šešėlių paletę, rinkitės blizgius, baltus, sidabrinius ir pilkus atspalvius arba švelniai smėlio ir rudo atspalvius. Jūs netgi galite padaryti lengvą dūminę akį. Jei norite sužinoti, kaip išgauti akių dūmą, perskaitykite mūsų vadovą. Savo makiažą galite paryškinti paryškintuvu, užteptu ant vidinių akių kampučių ir po antakių linija.

2 žingsnis. Akių linija

Dabar galite išprotėti! Akių linija turi būti matoma, tvirta ir ištraukta į šonus. Naudokite juodą akių kontūrą, pvz., „Eveline’s Celebrities Eyeliner“, ir nudažykite klasikinę kregždę – liniją, kylančią link antakių. Apatinę blakstienų liniją galite pažymėti juodu akių kontūro ar akių šešėliu arba palikti ją troškintą.


Kaip padaryti tobulą liniją?

Kadangi akių pieštukas yra beveik svarbiausias mergaičių prisegamas makiažas, nudažykite jį tiksliai. „Red Lipstick Monster“ siūlo, kaip nudažyti tobulą akių kontūro liniją:


3 žingsnis. Looong blakstienos

Prisegamos merginos buvo koketiškos ir žaismingos, todėl turėjo turėti ką plazdėti. ? Eidami į kostiumų vakarėlį, netaupykite tušo. Tušą kruopščiai tepkite net kelis kartus. Tam tikslui galite naudoti „Collistar“ tušą „Intense Black“, kurį rasite rinkinyje „Volume Unico“ – su žaviu kosmetikos krepšiu ir makiažo valikliu. Ar nepakanka rašalo? Užsidėkite „Ardell“ dirbtines blakstienas – pasieksite įspūdingą efektą!

Antakių makiažas

„Pin-up“ mergaičių makiažo antakiai turėjo ryškią kreivę, bet ne Kim Kardashian antakiai. Švelniai patamsinkite plaukus ir pažymėkite kontūrą. Tam jums padės antakių pieštukas „L’Oréal Paris Brow Artist Maker“. Ar norite sužinoti, kaip išgauti tobulą antakių formą? Perskaitykite šį pranešimą.

raudonas lūpdažis

Raudona, prisotinta, soti ir jausminga yra geriausia mergaičių lūpų prisegimo santrauka. Lūpų makiažui naudokite sultingus raudonus lūpų dažus, pvz., „Color Riche Matte L’Oréal Paris“. Nepamirškite kontūrus nubrėžti to paties atspalvio spalvotu pieštuku!

Ruddy skruostai

Galiausiai pridėkite šiek tiek skaistalų ir patepkite skruostikauliais minkštus, natūralius skaistalus. Turėtumėte gauti mielą mergaitišką efektą. Tai prisegamas mergaičių makiažas. Mūsų tipas yra skaistalai, kurie ne tik suteikia natūralų atspalvį skruostams, bet ir šiek tiek juos pašviesina – „Bourjois Litte Round Pot Blusher“.

1950-ųjų šukuosena.

„A la pin-up“ mergaičių šukuosenose yra pakelti kirpčiukai, uodegos, bangos, garbanotos bandelės ir raudonos ar juodos skaros. „Pin-up“ merginos šukuoseną galite pasidaryti įvairiais būdais, o vieną iš jų pristato Karolina iš „MakeupTV“. Matyti!

„Pin-up“ mergaičių stilius yra toks savitas, seksualus ir moteriškas, kad niekada niekada nebuvo išstumtas iš galo! Ją propagavo tokios šiuolaikinės žvaigždės kaip Katy Perry, Gwen Stefani, Christina Aguilera ar gyva legenda – Dita von Teese. Patikrinkite, kaip atrodo XXI amžiaus merginos, įkvėpkite ir eikite į vakarėlį!