Katės lova: kas aš

Katės miega daug valandų per dieną, o jų gerovei labai svarbu turėti gerą lovą. Be to, šie augintiniai yra gyvūnai, kuriems labai patinka turėti savo erdvę, ypač jų poilsio akimirkoms. Net jei jie su jumis dalinsis jūsų sofa ar kita erdve, katės lova padarys juos labai patogius ir laimingus.

Šiuo vadovu siekiama parodyti įvairovę, kurią rinka pateikia rinkdamasi kačių lovą. Tai taip pat padės suprasti daugelio kačių augintinių elgesį. Atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus, kai namuose turėsite kompanijai skirtą katę ir apie jų poilsio tvarką. Nepraleisk to. Tai bus jums labai naudinga.

Svarbiausias

  • Katėms reikia ramios poilsio vietos. Lova yra ideali, nes ji paliks plaukus. Tačiau geriau visada pastatyti jį dažnai naudojamoje vietoje, kad jis ja naudotųsi ir patiktų.
  • Yra lovos, pritaikytos visų tipų katėms. Nuo įtartinų ar nesaugių gyvūnų, kurie nori apsaugoto kampo, iki tų, kurie mėgsta išeiti ir būti lauke, tačiau reikalinga drėgmei atspari lova.
  • Jei katė nori miegoti lauke, tai yra normalu ir turi tam skirtas lovas. Jei jis nori būti su jumis ar jūsų lovoje, jis taip pat turi turėti vietą, kurioje būtų gerbiama jūsų erdvė ir jo.

Geriausios kačių lovos, kurias galite rasti rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Šiame skyriuje pamatysite penkių populiariausių kačių lovų rinkinį rinkoje. Be to, mes apibendrinome ir išryškinome pagrindines jo savybes, kad jums būtų lengviau pažinti kiekvieną produktą. Taigi galėsite pasirinkti, kuri lova labiausiai patiks jūsų katei.

Geriausia „Igloo“ stiliaus kačių lova

Tai iglu stiliaus lova, paminkštinta palaikyti gyvūno kūną ir uždengta viršuje. Ši lova yra tarsi mažas apvalus namelis, kurio viduje yra iš avikailio pagaminta pagalvėlė, kurią galima nuimti skalbti. Tai šilta poilsio vieta, prie kurios prie lubų kabo pom pom, kad katė galėtų žaisti.

Jo dydis yra 47 x 19 x 37 cm, jis yra tik tokio dydžio ir yra smėlio spalvos. Pirkėjai pažymi, kad jis turi labai malonų prisilietimą ir kad jis labiau tinka šaltoms dienoms. Dvi katės telpa į vidų, o pirkėjai pabrėžia gerą medžiagų kokybę ir jų eleganciją.

Geriausia miegmaišių stiliaus lova katėms

Tai ruda lova, naudojama gulėti ant jos ar patekti į vidų, kaip miegmaišis. Šios lovos dugnas pagamintas iš vandeniui atsparaus Oksfordo audinio, kad drėgmė nepatektų į jį. Likusi lova yra pliušinė ir užpildyta medvilne. Jo dydis yra 50 x 48 x 8 centimetrų.

Ši lova rekomenduojama katėms, sveriančioms mažiau nei septynis kilogramus. Pirkėjai pastebi, kad jų augintiniai šiltomis dienomis miega ant jo ir šąla į vidų, kai šalta, todėl tai tinka visiems sezonams. Vartotojai šią lovą apibūdina kaip minkštą, purią ir gražią kaip namų papildymą.

Geriausia čiužinio tipo lova katėms

Tai minkštas čiužinys paaukštintais kraštais, kad palaikytų galvą arba kad jūsų katė jaustųsi labiau apsaugota. Jis pagamintas iš minkšto aksomo ir užpildytas medvilne. Stovi šiltai žiemą ir yra visiškai plaunamas mašinoje. Ši lova iš išorės yra ruda, o viduje – balta ir išsiskiria maža kaina.

Pirkėjai pabrėžia jo gerą kokybę ir tai, kad jis turi labai minkštą prisilietimą, kuris patinka katėms. Dėl savo dydžio jis labiau rekomenduojamas mažiems gyvūnams. Jis užima 40 centimetrų pločio ir dar 50 ilgio erdvę. Kraštai purūs. Kad būtų užtikrinta, jog ji atlaikys jūsų katės įbrėžimus, ji turi dvigubas siūles.

Geriausia namų stiliaus lova katėms

Tai uždara lova, tarsi mažas namelis. Nors jis taip pat gali būti išdėstytas taip, kad jis būtų kaip čiužinys kraštais, be stogo, atsižvelgiant į skonį ar metų sezoną. Jis yra trijų skirtingų dydžių. Ir jį galima įsigyti mėlynos spalvos su baltos žvaigždės raštu arba su raudonų plytų modeliu.

Įrengtas kaip mažas namelis, jis atidaromas priekyje ir gale su užtrauktukais, o viduje yra minkšta stora pliušinė pagalvėlė, kurią galima nuimti ir skalbti mašinoje. Jis turi viršutinę rankeną tuo atveju, jei norite transportuoti, nors ji ir nėra tarnautoja, nes viena dalis yra visiškai atidaryta ir katė gali pabėgti.

Geriausia hamakų langų lova katėms

Ši originali lova yra specialiai sukurta pakabinti ant lango. Tai veltinis hamakas su įsiurbimo taurėmis, kuriame yra čiužinys, skirtas gyvūnui palaikyti kūną. Tai labai patogu tomis akimirkomis, kai jūsų katė mėgsta pasinaudoti saule savo mėgstamiausiame namų lange. Siurbimo taurės atsparios karščiui ir svoriui.

Norint jį įdėti, rekomenduojama nuvalyti siurbimo puodelio ir stiklo paviršių. Tada 3 minutes ant siurbiamojo puodelio dedamas karštas vanduo, prieš jį prikabinant prie lango, kad jis gerai laikytųsi. Didžiausia apkrova, kurią ji gali pakelti, yra 10 kilogramų, todėl net dvi mažos katės gali pasidalinti šia lova.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie katės lovą

Svarbu, kad prieš pirkdami katės lovą žinotumėte dažniausiai pasitaikančias šių augintinių savybes. Tokiu būdu galėsite geriau pasirinkti jums tinkantį produktą. Čia mes įtraukėme svarbiausius kačių lovų aspektus ir atsakėme į dažniausiai užduodamus klausimus.

Kačiukai jūsų vienišus laikus ne taip jau atvėsina.
(Šaltinis: Sergejus Labutinas: 50577969 / 123rf.com)

Kodėl mano augintinis praleidžia tiek daug valandų savo kačių lovoje?

Nors jos kartais elgiasi kaip labai greiti medžiotojai, katės ilsisi daug valandų. Jie miega maždaug 70% dienos ir reikia suprasti, kad jų miego ciklai skiriasi nuo žmonių. Kūdikiai ir pagyvenusios katės miega dar ilgiau. Taigi nepanikuokite, jei matote savo augintinį ilgas valandas jo lovoje.

Jūs turite galvoti, kad, net jei tai yra naminė katė, savo žaidimo rutinoje ji paprastai daro judesius, kurie gali ją labai nuvarginti. Ir jį reikia papildyti. Be to, kad jūsų sveikata būtų gera, turite miegoti tas valandas, kurių jūsų kūnas reikalauja.

Kodėl mano katei reikia savo lovos?

Net jei matote, kad katė praleidžia valandas ant sofos ar savo lovos, turėti savo reikia labai. Gyvūnas turi savo erdvę, kuri kvepia ir jie tai mėgsta. Taip pat yra lovų, sukurtų pagal kiekvieno gyvūno poreikius. Taigi, jei jis yra įtartinas katinas, galite jam pasiūlyti tą, kuris yra uždengtas, kad jis jaustųsi saugus.

Be to, šie gyvūnai, nors ir daug miega, savo žaidimo valandomis taip pat puikiai sportuoja. Taigi, norint pailsinti kūną, jums reikia labai minkšto paviršiaus. Jiems taip pat naudinga pasiūlyti medžiagą, kuri prisitaiko prie oro sąlygų. Tai bus labai reikalinga jūsų patogumui.

Atminkite, kad katės yra labai tvarkingos ir jūsų augintiniui visada reikės švarios lovos.
(Šaltinis: Vadimas Guzhva: 34916742 / 123rf.com)

Kodėl man gerai, kad mano katė turi savo lovą?

Jums tai, kad katė turės lovą, suteiks jums daug naudos. Jie nepaliks plaukų jūsų erdvėse, bet bus surinkti jų lovoje. Jei turite alergiją, jūsų katės lova yra geriausias sprendimas, nes ji nepaliks jūsų odos elemento, kuris jus žaloja, ant jūsų baldų, tačiau jis liks jo lovoje. Ir juos lengva plauti.

Tai nesubraižys jūsų baldų, ant kurių miega, įprasta kačių praktika, tačiau jis žais su savo lova. Todėl tose vietose, kur katė labiausiai mėgsta ilsėtis, rekomenduojama turėti keletą lovų.

Kodėl mano katė kartais eina miegoti po jūsų lova?

Pagal savo, kaip medžiotojų, prigimtį katėms reikalingos vietos, kur jos jaučiasi prisiglaudusios poilsiui. Ir taip pat, kad jie yra karšti. Erdvė, kurioje jie gauna šilumos ir saugumo, jiems yra labai patogi, todėl kartais ją galite rasti po jų lova, o ne ant jos.

Dėl šios priežasties kačių lovos, kurių viršuje yra tam tikros rūšies danga, tapo madingos. Taip pat yra žmonių, kurie ant lovos deda antklodę. Tokiu būdu jūsų augintinis gali apsisaugoti antklode, vis tiek išlaikydamas lovos šilumą po kūnu.

Katės lovos išorė gali būti medvilnė, pliušas, putplastis, vilna, oda, lateksas, plastikas arba pinti. (Šaltinis: „Noppharat Manakul“: 32432045 / 123rf.com)

Kodėl mano katei nepatinka jos lova?

Gali būti, kad jūsų augintinis atmeta savo lovą ir prieš naudodamasis toliau naudojasi poilsio vietose. Yra daug priežasčių. Gali būti, kad jūs jį pastatėte anklave, kuris jam nepatinka. Arba gali būti, kad medžiaga, kuria ji yra pagaminta ar užpildyta, dėl jūsų prisilietimo ar kvapo jūsų nemėgsta.

Be to, atminkite, kad katės yra labai tvarkingos ir jūsų augintiniui visada reikės švarios lovos. Didžioji dauguma yra skalbiama mašinoje. Kartais išėjus iš skalbimo mašinos jums gali nepatikti, kad jūsų lova nėra jo kvapo. Norėdami tai padaryti, įdėkite vieną jo žaislą į tą savo erdvę. Atsižvelkite į jų įpročius pasirinkti lovą pagal savo skonį.

Kokiu paros metu mano katė naudos savo lovą labiausiai?

Katės aktyviausios, kai teka saulė ir prasideda naktis. Todėl tais laikais, kai labiau tikėtina, kad būsite „poilsio režime“, jūsų katė norės valgyti, žaisti ir šokinėti. Tuo pačiu metu jūsų užimta valanda yra ta, kai katė miegodama naudos daugiausia savo lovą.

Net jei jūsų augintinis yra gerai patiekiamas jūsų namuose su maistu, jo instinktas paskatina jį būti budresnį naktį, tai būtų tada, kai jis turėtų medžioti savo sugebėjimą matyti tamsoje. Be to, katės mėgsta pasinaudoti dienos saulės spinduliais ir atsigulti pailsėti su jų teikiama šiluma.

Paprastai katė poilsiui dažniausiai naudoja tas pačias vietas, todėl praleis daug laiko jūsų lovoje.

Ar galiu pasodinti katės lovą sode?

Jei įmanoma. Ypač tomis dienomis, kai jūsų gyvūnas mėgausis saule lauke. Tačiau ekspertai rekomenduoja gyvūnui naktį miegoti uždarose patalpose, kad apsisaugotų nuo šalčio. Jei norite laikyti lauke arba matote, kad jūsų katė nori visada būti ne namuose, laikykite jam saugią ir apsaugotą vietą.

Yra neperšlampamų ir gerai apsaugotų lovų, kurias galima naudoti specialiai, kad katė niekada neatšaltų net ir būdama namų sode. Kaip visada su vienu iš šių mažų kačių, atkreipkite dėmesį į jų elgesį ir norus, kad jie būtų laimingi. Yra kačiukų, kurie nenori nieko kito, kaip būti namuose, net jei turi sodą.

Kokia geriausia vieta namuose padėti mano katės lovą?

Mes turėsime …